Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

bo niektórzy jeszcze w epoce kamienia łupanego, no może w średniowieczu, myślą:P że jak kobieta mówi nie to oznacza tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
co bym nie powiedziala to i tak oznaczaloby dla nich,a napweno czesci , TAK :D:d a tu niestety..nie ma lekko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chciałabyś tylko Ty ciągnąćPbez skojarzeń:P ten wóz czy wolisz zaczekać na tandem, można być z kimś, żyć obok siebie ale czy to ma sens... dla mnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
dla mnie tez nie.. w przeciagu ostatnich 2 miesiecy mialam tyle propozycji niemoralnyc id ze nawet mi sie nie snilo,ale z zadnej nie skorzystalam i nie skorzystam bo tak nie potrafie..nie ma uczucia to nie ma...nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stare, mądre powiedzenie, że po burzy:P znów skojarzenia:P wychodzi słońce, T y czekaj na swoje a wraz z nim nadejdą ciepłe dni i noce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
:D:D ach te samotne,coraz zimniejsze noce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo my, fajne kobiety nie mamy sportowego:P podejścia do seksu, a jak kochamy to jesteśmy dla swojego Mężczyzny damą na salonach, kucharką w kuchni, przyjacielem w życiu i dziffką w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
jak dobrze jest miec misia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
no dokladnie..perfekcjnie ujete :) naprawde.. jaki znak jestes zodiakalny? tak z ciekawosci pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna - wtajemnicz mnie prosze. przekopywac 44 strony dla jednego czy trzech zdan, nawet jesli podsumowuja istnienie calego wszechswiatu, to za duzo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam a, ba a nawet mam to na piśmie kilka stron wstecz, że burzowy jest posiadaczem miłego futerka, tak przynajmniej się reklamuje, ja nie będę sprawdzać, wierzę mu na słowo:D ale TY mogłabyś być niewiernym Tomaszem, jak nie dotknę - nie uwierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
R.... moj nick to "fajna ja" burzowy zwatpil w to pewnego razu..a jak jest teraz nie mam pojecia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
brzydka futerko to on pokazuje i ogrzewa nim inna kolezanke :P hm..a ja lew,myslalam ze moze Ty tez :P czemu obalasz mit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
jej,ale zimno sie zrobilo...brrrr :/ R..... a czemu tak Cie to interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon dieu ale gafa;) fajna ja - zwatpil, ale w co. w to ze odnajdzie fajna kobiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
ze ja jestem fajna... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja jestem taka inna panna:P zero pedanterii i takie taam bzdury co wypisują, w domu sprzątam żeby było czysto a nie wtedy kiedy jest brudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie mnie to srednio interesuje;) ale podejrzewam ze o dzisiejszych meczach to z Wami nie porozmawiam. moze byc z Wami czy lepiej z paniami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
brzydka nie sadzisz ze podejrzany jest ten osobnik R....?pojawil sie tak nagle,nie wiadomo skad i od razu wypytuje tak zawziecie w czym mial racje burzowy..hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
jak tam chcesz..mnie jest obojetnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna________może rzeczywiście zmień nicka, proponuję niunia:P może być fajna_niunia:P nie żebym była złośliwa, skąd, od tego jest komiczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R_________i tu możesz być zaskoczony, co prawda piłka nożna to nie mój konik ale całkowitym laikiem nie jestem, wole WRC, Subaru WRC oczywiście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
niunia jakos mi sie zle kojarzy :P pomysle nad czyms innym,ale i tak uwazam ze jestem fajna!! mam co prawda ciezkawy charakter ale fajna jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
to zdecydowanie nie dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz:D grunt to poczucie własnej wartości, nie daj nigdy tego w sobie podkopać:) ceń się Dziewczyno:) a inni Cię docenią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
R.. od dawna tu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×