Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Gość fajna ja
ale zamota :D:D zaraz calkiem sie pogubie :P burzowy mam nadzieje ze teskniles :P bo jak nie to nici z buziakow :P mam lusterko wiec nikt nie musi mi mowic :D:D a co jestes chetny zeby powiedziec ?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
dobre dobre :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
komu?? mnie absolutnie nie,bo niby w czym ?: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za skróty? nie jestem w temacie:) czekam na tego buziaka, bo chce iść już spać:P brzydka zostań:) jest burzowy i tabun kobiet:P to się nawet pod sześciokąt nie łapie:P kolorowych snów dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
wiecie co ja to nie preferuje trojkatow a co dopiero szesciokatow :P jesli burzowy lubi i wy tez to spoko,ja popatrze :D:D burzowy slodkich snow "ukochany" :D:D :*:* tak jak obiecalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
oj..czuje zagrozenie.. takie wiersze mojemu ulubiencowi.hm..jeszcze bedzie gotow zrezygnowac z moich buziakow :(:(:( o nieeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
z tyloma kobietami mysli przed snem a i w trakcie napewno cieple bedzie mial :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
kurcze no przeciez zawsze se mozna dogadac :P jakies grafiki sie ustali albo cos..mysle ze burzowy wybredny nie bedzie i sie zgodzi bez wahania :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
brzydka___ona wiesz ja za niego decydowac nie moge :P a czy moj on niewiem... :P nikt tego niewie :P ciezko stwierdzic po samych buziakach tylko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
:D:D o mnie mowisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
:D:D o mnie mowisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
tez mialam ripley :) jakie nurtujace pytanie? cos mi umknelo ?? :/ hej dlczego ja nic niewiem ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
aaa to o to chodzilo..alez ja niemadra jestem :P pewnie dlatego ze niedwno z pracy wrocilam a spalam niewiele zeszlej nocy :P czasem z przemeczenia ciezko sie trybi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna, ja przepraszam, że tak na Wasz topik, bez zaproszenia, ale jest mi trochę smutno więc szukam pocieszenia w ramionach wirtualnego świata, świat wirtualny ale ludzie prawdziwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×