Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Wiesz co...gdy czytam to,jak piszesz o swoim mezu,to na prawde zazdroszcze Ci takiej milosci,i cudnego jej owocu:) Tylko szkoda ze tak malo mozna spotkac malzenstw ktore tak ladnie o sobie mowia. A prawde, trzymam kciuki za Was,i dbajcie o ta milosc,bo czegos pieknego nie mozna zmarnowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za dobre słowo:) nie jesteśmy małżenstwem, jeszcze:D, ale przeszliśmy już długą drogę i chcemy delej iść razem w tym samym kierunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brakuje mi nawet tak prozaicznych spraw, jak jego uśmiechu, który posyła mi jak stoję w kuchni przy garach... brakuje mi jego kroków na schodach, zapachu i tych wszystkich rzeczy związanych z jejo"jestestwem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy mialam napisac slowo"małżeństwo" zastanawialam sie czy odpowiednio je uzyje hihi Ale,co to za roznica:) Milosc jest najwazniejsza:) A skad jestes Brzydka,polnoc,poludnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę wyjść za mąż ale nie dla papierka, chcę móc powiedziec o nim "mój mąż" ale "mój" nie w sensie ubezwłasnowolnienia:P tylko mój znaczy wybrany przeze mnie, Kochanie Moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pewnie stolica;) Najwazniejsze jest aby decyzje o malzenstwie dobrze przemyslec,a potem wytrwac.Wiadomo ze jak sie wszystko sypie,sytuacja zahacza o patologie-wtedy malzenstwo moze dobiec konca... ale problemy zawsze beda,najwazniejsze jest to,aby chciec walczyc o NAS:) To mysle ja, nie-mezatka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością to właśnie MY, na tyle dorośli by nie licytować się sumą nieszczęść które nas spotkały, na tyle dorośli by kochać tak, jakby nigdy nikt nie zranił... mijają trzy lata od naszego początku i jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczko, nie, nie stolica, bliżej mi, sercem przynajmniej w Twoje strony, nawet z małej żartujemy, że trochę góralka bo poczęta w górach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh góry, uciekamy w nie w każdej wolnej chwili, choć na chwilę, teraz już z Zośką:) a jak te tematy u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gory? No do zakopanego mam jakies 2-3 h drogi samochodem:) Lubie to miejsce,ale wtedy gdy jest ladna pogoda;) Widoki sa cudne i jedzenie dobre;) Mamy tam taka jedna restauracje,gdzie zawsze chodzimy na aplacki po zbojnicku..i druga gdzie ja chodze na chinszczyzne;) polecam Jakbys chciala to moge wtlumaczyc w ktorym miejscu sa one zlokalizowane;) chyba ze juz je znasz;) np.Śwarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie Redykołkę, a do Zakopanego to 3 godziny drogi mamy jak nie ma korków, ja osobiście bardzo lubię Beskid Żywiecki bo jest najbardziej malowniczy i Wysokie Tatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam glownie Zakopianskie widoki(oprocz tych ktore mam za oknem;) ) Zmykam do lozka, juz pora na mnie, pchly juz czekaja na moj tylek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna ja_________pojawisz się? myślałam o zmianie topiku, mój typ to: gdzie się podział burzowy? :P jak się pojawisz kliknij, idę zrobić sobie cafe latte:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
jestem jzu :) przepraszam ze tak pozno,ale nie dalam rady wczesniej,no i musialam nadrobic czytanie :) witaj brzydka:* burzowy,deko ,R..... i pozostali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
mowisz ze czas na wlasny topic?hm..moze faktycznie..w sumie zaklocilysmy go burzowemu :P prawie go nie widac :/ :P burzowy czemu od razu wypominac...po prostu paietam :P Paskudniku??no nieee! :D:D brzydka koniecznie zmienmy topic pod tytulem "fajne,brzydkie paskudniki" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
no no...piekne powitanie :) szacuneczek :) co u mnie?hm..troszke zmoklo mi sie,ale na szczescie dotarlam juz do swojego krolestwa:) normalnie nie moglam sie doczekac kiedy tu wejde :P hihih uzaleznienie to sie chyba nazywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
piciu mam:P a kanapek ani mowy nie ma!!dzis objadlam sie pizza i normalnie grzechem byloby jeszcze kanapki zjesc :P waga leci w dol i chce zeby leciala wciaz,a nie stanela lub wzrosla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×