Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Gość fajna ja
tusi _____ mnie nie tylko stanely ale i poplynely... i napewno jeszcze nie raz tak bedzie...czas akurat tych ran nie wyleczy..:( 3maj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
a Ty co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
brzydka puk puk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydula...oby było tak jak mówisz:) czwóreczka...a Tobie tylko futerko w głowie:P mam dużo innych zalet:P fajna...pamiętaj, ale w moim przypadku naprawdę nie ma czego;) co za topik, że takimi smutami zaraża? wybaczam:) a paskudnik był takim małym motywatorem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydka_ona___dziękuje bedę miała to na uwadze:). fajna ja___widziałaś ostatni wpis na tamtym topicu, co za idiota jak on może tak pisać. Chcialam mu nagadać ale chyba szkoda sie denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
burzowy spoko,nie bede juz uszczypliwa :P brzydka mam nadzieje ze wszystko w porzadku i ze nic malej nie bedzie... :* tusi widzialam i niestety nie powstrzymalam sie od skomentowania bo mnie zdenerwowal :/ po raz kolejny stwierdzam ze glupota ludzka nie zna grannic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
powiedz burzowy jakim motywatorem?do czego ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
brzydka daj znac czy malutkiej nic nie jest no i trzymaj sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
burzowy po co mamy zawracac i glowe tematem topicu ktory nas wprowadza w smutny stan..wystarczy ze my sie smucimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffka
Kurcze fajny topic:D ale utknęłam na 12 stronie może ktoś streścić co było dalej hehe wiem wiem lenistwo nie popłaca .. pozdrowienia dla piszących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
czesc muffka :) strescic ciezko bo tematow od cholery bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
brzudka okey,nie ma problemu...ja sie nigdzie nie wybieram:P muffka poz a tym od samiutkiego poczatku tez tu nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffka
czesc fajna ja :D, juz jestem na 15 stronie :D mam nowy cel w życiu przeczytać cały topic troche mi to zajmie ale satysfakcja gwarantowana :D chyba a gdzie to autor sie podziewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
no to troche Ci zejdzie :P ogolnie nawet szybko sie czyta :P jak cos ciekawego tam wyczytasz zanim dolaczylam to daj znac :D autor ostatnio cos rzadko zaglada,a czemu niewiem..nie lubi nas juz :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
ja narazie uciekam..musze wjedno miejsce skoczyc..bede za jakies 30-40 minutek mysle :) moze browarka sobie strzele..hm..zobaczymy :P no to do napisania :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusi...nie ma za co:) zawsze możesz na mnie liczyć... fajna...zobaczymy ile wytrzymasz:P motywatorem do buziakowego działania:) no ale już koniec smutków, lubię Was uśmiechnięte:) akurat nie lubi..phi...aleś wymyśliła:P muffka...czesc:) napisz coś o sobie:) napisałbym, że wystarczy że przeczytasz tylko wypowiedzi Burzowego:P ale dziewczyny zjadłyby mnie:) brzydka....już się tak nie przechwalaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Burzowy Burzowy-ale z Ciebie casanova:p Jedna po drugiej podrywasz..i to na oczach reszty dziewczyn:D Na pewno masz wiecej zalet,ale ja juz tak sie do tego grzejniczka i futerka przyzwyczailam i tak mi z tym ciepelkiem dobrze;) Tusi i Fajna Ja -- ja tez czytalam na innym topiku Wasza rozmowe:( I nie wiem co powiedziec Macie dziewczynki po kwiatuszku 🌼 🌼 Brzydula-z maluszkami tak jest ze rowniez maja lepsze i gorsze dni... A moze brzuszek ja boli? Szkoda ze takie maluszki nie potrafia nam powiedziec o co placza;) wtedy byloby latwiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofia zasnęła:) wszystko dobrze, chyba razem z moim mlekiem wysysa tęsknotę za swoim Tatkiem😘 fajna____________nie znacie dnia ani godziny, więc nigdy nie mów nigdy;) burzowy__________________:P:P:P brzydka jestem to i charakter mam paskudny:P poza tym jestem jak napęd 4x4 w Twoim topiku więc trochę pobłażliwości dla mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casanova?:P a gdzież tam... podrywam, podrywam i jakoś bez skutków:P daleko mi do niego:P w takim razie zapraszam dzisiaj, bo chłodno na podwórku się zrobiło:) muszę sie postarać, bo jeszcze jakieś nocne ptaszysko mi Cię porwie:P brzydka...już tu nie kokietuj z tą brzydotą:) widzę, że niezły gagatek z Ciebie, napędzie Ty...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burzowy:classic_cool: ja tam mogę sobie poderwać co najwyżej tyłek z krzesła:P Burzowy, mignął mi przed oczami wpis z Kamieńskiem koło Bełchatowa, to tak jakby blisko mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D niezly tekst hehe No staraj sie staraj bo cos czuje ze ten ptak tutaj fruwa tylko nie ma gdzie wyladowac;) To ja sobie tylko wlosy wysusze i czekaj na mnie pod moim domem:p pojdziemy na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×