Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Gość fajna ja
jestem juz..troche mi sie przeciagnelo ale jestem :) burzowy narazie mi sie nie nudzi :P a jak bedzie hm...to po czesci zalezy tez od Ciebie :P czwóreczka dzieki :* co tu mowic..takie jest zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z dzidzią to dla mnie świętość:) to z Kamieńskiem nie tak:) Setunia zakręciła się i pomieszała trochę:) mieszkam w jednej z dzielnic Rybnika:) a to spirytus movens co znaczy?:) bo francuskiego się uczyłem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
niech mnie ktos przytuli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka...jak wyląduje to kaplica:) skrzydła obetnę i puszczę bez piór:P hmm..nocny spacer z nieznajomą Burzą to jest to:D fajna...nawet nie próbuj się nudzić, pierniku Ty;) przytulam mocno, najmocniej:) brzydka...a znam, tylko się nie chwalę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enfant terrible to popularny zwrot:) nie wymaga głębokiej znajomości francuskiego:P ten topik zmierza w niebezpiecznym kierunku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna ja -kochana-ja przytulam bardzo mocno,ak wirtualnie ale wiedz ze mysle o Tobie i chcialabym przeslac Ci troche sily...i usmiechu.Wiem ze takie jest zycie...ale czasem jest cholernie niesprawiedliwe:( Trzymaj sie...🌼 Burzowy- no,jak ptaszek wyladuje to ja nie wiem co bedzie:p Ale Jastrzabek to fajny chlopak,albo facet,albo dziadek...bo nie przyznal mi sie czy autobusem jezdzi na legitymacje szkolna czy emeryta i rencisty:D Ja juz tesknie Brzydulko;) ja mam prasowanie w koszu...ale uwielbiam prasowac to raczej mily obowiazek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
burzowy dziekuje :) potrzebne to bylo:* brzydka Tobie rowniez dzieki wielkie :) co ja bym bez was zrobila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
zyje:D:D czwóreczka dziekuje za mile slowa :* czasem sama sie sobie dziwie ze dalam rade..ja taka "miekka" dupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA sobie nie wyobrazam siebie w takiej sytuacji..i tfu tfu,nie chce wiedziec jakby to wygladalo. Teraz jestes silniejsza.Nie wiem jak duzo czasu minelo od..... ale czas chyba lagodzi bol..nie zmaze go,ale oswaja nas z nim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
brzydka jak to sasiadkami? hm...cos blizej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
czwóreczka 13 listopada 4 lata minie...czas tylko oswaja nas z tym doklaadnie...zapomniec ani wyleczyc tego sie nie da..niestety...nie zycze nikomu ja jestem jeszcze na topiku "o nie,tak to ni ebedzie!" "przez kafeterie zaczynam patrzec na wszystkie dziewczyny jak na dzi*ki" i taki jeszcze jeden o smierci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
brzydka no tak..a Ty gdzie??powiedz powiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty odwalasz?Ale mnie wnerwileś!Nie wiesz gdzie są te fajne kobiety? To se znajdz. A nie uzalaj się nad nami! Weś se przemyśl na spokojnie to co powiedziałeś! A wogule jakie ty masz kryteria! Kiedys myślałam że to my marudzimy ale gdy przeczytałam co ty wygadujesz zmienilam zdanie marudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka próbuję się doczytać o Was czegoś więcej, lubię wiedzieć z kim rozmawiam:) podobnie jak Ty marzę o Toskanii:) chociaż bliższa jest mi Francja a dokładnie Camargue:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
mrzen o co kaman? do kogo to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
hej deko..wlasnie niewiem o co chodzi :/ktos mi powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci, że mieszkam 60 kilometrów od Ciebie, w małym mieście:) na tyle małym, że można mnie rozpoznać po tym o czym piszę a tego nie chciałabym, ale napiszę Ci w via email skąd jestem:) nie znam Twojej historii i dlatego chcę doczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×