Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

z mojego punktu widzenia nic sie nie dzieje :P i raczej sie nie zapowiada :) chyba ze masz czworeczka jakiegos fajowego kandydata :P ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carpe diem Fajna;) A moze pomaranczowy jest w rzeczywistosci fajnym,namietnym brunetem lub zagadkowym acz pociagajacym blondynem;) :p A teraz pomódlmy sie żeby tak bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocny...nasz tajny układ miał byc dyskretny a Ty tutaj na forum cos insnuujesz:p świntuchu Ty! Fajna- oj..w moim notesie są sami weterani heh na rentach itd:p Mało ruchliwi,wręcz ospali:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...powiedzmy ze wam wierze ze nic nie knujecie.. w sumie w najgorszym wypadku sobie pozartujecie ze mnie :] :D:D lece do lulanka ..spijcie dobrze :*:* burzowy :* i R___ :* czwóreczka : i nocny :* tusi :* i deko :* brzydulka :* Chouette :* i pozostali :*:*..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R___ teraz sie pojawiasz kiedy ja juz ide :/ ale jestes :( :P samopoczucie nawet nawet,ale przyznaje ze padnieta jestem..a jak Tobie minal dzen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko aha nie czynie drugiemu co mi nie miłe, jeśli ktoś po kilku spotkaniach proponuje mi seks stawiam sprawe jasno, i wiadomo że nic nie będzie z tego. A w tym przypadku chciałam jedynie sprawdzić do czego sie posunie osobnik i finito. A reguły z mojej strony były jasne. rozumiem ze szukalas potwierdzenia slow"facet to swinia"? ;) ------------------------------------------------------------------------------- czwóreczka R....-ten Pan to z szacunku bardzo to mile, dziekuje. ale jakbym chcial zeby sie do mnie zwracano per Pan, to bbym nick mial Pan R.... ;) az takiej roznicy wieku miedzy nami nie ma. ------------------------------------------------------------------------------- tusi wszystkim R_____________- to ja chyba jestem ta ze zwichrowaną psychiką, a wszystko przez ten cholerny pms ,ale jak juz będzie po wszystkim to znowu wszystko wróci do normy to wroc do nas jak Ci przejdzie. ;> co by jakiegos konfliktu nie wywolac.. ;) ------------------------------------------------------------------------------- fajna ja R___ tak sie zastanawiam ktora opcje przyp[asowalabym do siebie mam nadzieje ze nie ostatnia. pierwsza chyba tez odpada? ;) wiec..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh czuje sie jakby moje przyjscie wykurzylo stad wszystkich. ;) coz.. i tak bede tu zagladal po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! Za oknem mgła, chmurno i durno. Wczorajszy dzień do bani, dzisiejszy pewnie też. R... Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Te fajne inaczej (o \"zwichrowanej\" psychice) - co masz na myśli? Dziewczyny, wam też tak dziwnie na duszy? Pozdrowienia for all!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was gorąco Kochani moi:) fajna ja🌼 czwóreczka🌼 tusi🌼 deko🌼 zona🌼 i oczywiście Burzek:) ______R....:) Niedźwiadek:) oraz Pozostali:) mój duch unosi się nad Waszym topikiem, moje myśli są przy Was ale ciało bardzo zabiegane;) ROBIĘ CO MOGĘ, MOCY PRZYBYWAJ:D dzisiaj tylko listę podpiszę, żeby mnie Autor nie skreślił, odezwę sie niebawem:) 😘 taki via internet od mojej Córy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌼 Nie mam dzisiaj humoru, chyba wypiję całą butelke wiśniówy i pójde spac. Chodze na kurs to już chyba wiecie bo juz wcześniej pisałam, no i mieliśmy egzamin 60 pyt. w 1,5 godz. Nie zrobilam wszystkiego i chyba obleję :(. Najgorsze jest ze pod koniec tygodnia bede wyniki. Jak tu wytrzymac w takiej niepewnoiści. Znacie jakieś sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaa banalne rzeczy. Word i ogólnie użytkowanie komputera. Tak wogóle to chodze na kurs administarcyjno-biurowy +ECDL. Jest 7 egzaminów z każdego modułu, po ich zdaniu otrzymuje sie certyfikat ECDL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre pytania były beznadziejnie sformułowane, że trzeba było przeczytac kilka razy, a czas uciekal. Jestem wściekła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona____Dzieki za pocieszenie, ale do końca tyg. będę o tym rozmyślać i nie bedzie można ze mna wytrzymać. Już taka jestem ze bardzo sie przejmuje i rozmyslam dniami i nocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×