Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

no tak tez kiedyś to przerabiałam ,ktos zadawał mnóstwo pytań potem już cikawy był ,,konkretów'', wiadomo o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki że za moje sceptyczne podejście do pewnych spraw ale mam pms, wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zmęczona bez sensu pisze, zaraz mykam spać Dobranoc Wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusi nawet spytal co mam na sobie :/ oczywiscie grzecznie zwrocilam uwgae :P deko czemu dobrze?zle Ci z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam brzydulka sie ma i Zosia...mam nadzieje ze kiedys sie jeszcze pokaze.. normalnie brak mi jej tu.. :( brzydulko :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc :) :D kalaruchy pod poduchy :D [a szczypawki do zabawki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha nie czynie drugiemu co mi nie miłe, jeśli ktoś po kilku spotkaniach proponuje mi seks stawiam sprawe jasno, i wiadomo że nic nie będzie z tego. A w tym przypadku chciałam jedynie sprawdzić do czego sie posunie osobnik i finito. A reguły z mojej strony były jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chouette
Dzień dobry! Ależ wy jesteście nocne Marki :-). Autorze zwracam honor! Rzeczywiście pisałeś coś tam o fajnych kobietach, ale jakoś mi umknęło. Pozdrowienia dla wszystkich i miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Good afternoon. "No poza R..., który dość trafnie określił epokę... Czyżby wyginęły Twoim zdaniem?" Nie. wyginely to mamuty i to jest potwierdzone. ;) moim zdaniem te fajne sa juz zajete. czasem bardzo szczesliwe, czasem mniej. ale maja tam kogos i ja to szanuje. sa tez fajne singielki, ktore sparzone doswiadczeniem i zyciem, staly sie bardzo ostrozne i trudno do nich dotrzec. fajne ktore rozstaly sie niedawno, lub dawn, ale wciaz nie sa gotowe i otwarte na zwiazek, raczej przyjazn. sa tez dziewczyny fajne, ze "zwichrowana" psychika. PS. do tych wszystkich tak zainteresowanych. oba cytaty nie sa mojego autorstwa. ale uwazam ze sa calkiem madre i dlatego je mam w stopce. peace. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim:) Troche mnie tutaj nie bylo ale raczej nikt specjalnie nie tesknil:p Fajna ja znow romansujesz z pomarancza;) R....-ten Pan to z szacunku:p Zona-czesc bestyjko, juz o mnie zapomnialas:classic_cool: Nocny--ech tego pierona to pelno wszedzie KN tak mają:p Tusi,Deko,Burzowy,Brzydulka-wielkie caluski Mam nadzieje ze o nikim nie zapomnialam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim R_____________- to ja chyba jestem ta ze zwichrowaną psychiką, a wszystko przez ten cholerny pms:P ,ale jak juz będzie po wszystkim to znowu wszystko wróci do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wy mnie tak o jakies romanse posadzacie ?? nawet podstaw zadnych ku temu nie ma by tak sadzic :P stanowczo zaprzeczam! :) R___ bardzo ladna wypowiedz :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×