Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Hmm..wiesz,kiedys poznalam faceta,na drugim spotkaniu(zabral mnie na obiad na Slowacje) zaczal mowic jakie to jest miedzy nami wielkie napiecie seksualne hehe ja prawde mowiac czegos takiego nie odczuwalam:p Nastepnego spotkania juz nie bylo:D Albo kolega z liceum,ktory na spotkaniu w zeszlym roku stwierdzil ze zajeb....wygladam heh (mocno przy tym przesadzil) i potem przyjezdzal do mnie i otwarcie mowil ze chce xxx.A teraz do mnie wydzwania i pieprzy o zwiazku:o heheh nie zniese:p Mowie Ci Burzowy,ja chce emocji,nie tylko fizycznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam ostatnio taką sytuacje, czwórka rozmawialam z nim jeszcze jakis czas na gg (spotkac bym się nie spotkała juz) gdyż chciałam go podpuścić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
historyjki bez komentarza, przykro mi tylko, że natykasz się na takie beznadziejne przypadki o emocjach nie musisz mówić, bo doskonale to wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh...mnie juz takie sytuacje nie dziwia,na poczatku szokowaly ale teraz mowie Bon Voyage i to by bylo na tyle hihi Wiec w zasadzie,jak mi facet na piatym spotkaniu nie poruszy tematu \"my i seks\" to widze to wszystko w kolorowch barwach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,jak tak czytam to sie ciesze ze nie jestem sama,oczywiscie o propozycje mi tu chodzi :/ niestety takich propozycji tez mam ostatnio ful i szczerze powiem juz mi bokiem wychodzi :/ nie mam chlopaka,to fakt,i czasem naprawde jest mi smutno z tego powodu,ale jak tu znalezc chlopaka,ktory rozmowe zaczyna od \"moze pogrzeszymy\" albo \"mam ochote na seks z Toba\",\"moze spotkamy sie,popiescimy..\" \"fajne masz cy*ki\" itd.. kurde przeciez to juz przesada zeby kazdy jeden myslal swoim narzadem a nie mozgiem ! :/ zdarzalo sie ze chcieli sie spotkac na numerek a potem dopiero zdecydowac sie na zwiazek :/ zalosne!! jedyny tego plus jest taki ze mowia chociaz w prost o co im chodzi,a nie sciemniaja zeby osiagnac zamierzony cel... myslalam ze tylko mnie sie tak wydaje ze facetom ostatnio odbilo,ale widze ze kolezanki macie podobnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kolega(z ktorym dosc dobrze nam si ekumplowalo)kiedys prosto z mostu wystrzelil o milych spotkaniach bez zobowiazan..grzecznie zwrocilam uwage,ale sytuacja(propozycja) sie powtorzyla po jakims czasie,no i niestety nabralam do niego strasznego dystansu i juz nie czuje sie zbyt dobrze w jego towarzystwie..co ja poradze ze mnie do siebie zrazil :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burzowy wyslalam Ci na mail :P lece do kota..wracam za jakies pol godzinki...poczekajcie na mnie :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak to jest...zapytać nie zaszkodzi, a nóż widelec któraś się zgodzi na "miłe spotkanie bez zobowiązań"?:o i mamy to o czym my faceci myślimy, bez wysiłku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze moze tu dzieje sie cos ciekawego...czytam o czym gadacie ale prawde mówiac nie moge znaleźć początku więc dochodze na końcu hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he propozycje seksuuualne :) oj marzy mi sie... ale raczej od męza juz nie usłysze ze pachnie seksem na 2giej randce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata80wena-czesc:) No...ja dostalam wlasnie propozycje wyjazdu za 2 tyg.do zakopca na impreze,wynajety domek i te sprawy:) I mam zagwarantowane wlasne pojedyncze lozko hehe a co tam,trzeba sie bawic,poki czas:) Seks-wszedzie tego pelno, a faceci jezcze mysla ze kazda sie zgodzi na uklad bez zobowiazan. Ale powiem Wam....ze ten kumpel ,ktory mi seks proponowal,powiedzial mi ze im bardziej sie opieram tym bardziej go pociagam:D Ale ja jestem twarda. Jak to powiedziala moja przyjaciolka : Monia, my sie na k...y nie nadajemy :D brutalne to bylo ale prawdziwe Fajna;-Słonko,witaj w klubie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Tylko jakos mam wrazenie ze Pan R... mnie nie lubi.\" Muszę Cię rozczarować, ale mylisz się czwóreczko. My się po prostu nie znamy.;) O jakich emocjach piszesz? Ja znam tylko te złe w zwiazku. Jakie są te dobre? \"(spotkac bym się nie spotkała juz) gdyż chciałam go podpuścić \" w jakim celu podpuścić? deko.. nie rób drugiemu, co Tobie niemiłe ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata80wena...to mężusia wracaj i zrób tak, żeby to powiedział:) czwóreczka.. baw się, baw:) nic tylko pozazdrościć:P a kumpel niech się w potylicę puknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka trzeba koniecznie zalozyc topic pt"gdzie Ci fajni meżczyzni nie myślący tylko jedną częścią ciała?? " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny on
ok. dzieki myslalem ze mnie nie lubisz ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny on
jakos tak odczułem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny on
wiesz co moze mi sie zdawało....jest ok . 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×