Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dkfjoasuhfasrfsd

pomyłka lekarza co do płci dziecka... zdarzylo sie komuś?

Polecane posty

Gość dkfjoasuhfasrfsd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezance powiedzieli
ze chlopiec, nakupili ciuchow, urodzila sie dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma ostatnio urodziła córcię przepowiadaną wg 3 USG, która okazała się być 100%owym chłopcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezance od poczatku ciazy przepowiadali chlopca, nakupowali niebieskich ciuszkow i sie zdziwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tez byla pomylka
1 USG pokazalo ze chlopiec a 2 ze dziewczynka ja nastawilam sie na dziewczynke bo stwierdzilam ze to 2 USG bylo bardziej trafne bo bylo pozniej robione i urodzilam chlopczyka ale do konca kupowalam neutralne ciuszki dopiero jak sie urodzil to kupilam dla chlopczyka.Teraz jestem w 2 ciazy i juz chyba nie chce wiedziec co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
mojej kolzeance sie to przytrafiło, heh, dwóch lekarzy powiedziało jej ze dziewczynka a tu chłopiec, miała wszystkie ciuszki dla dziewczynki, po starszej córce, heh i jeszcze dopkupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja słyszałam od kogoś że jej znajomej do końca mówili chłopiec na 100 % a jak urodziła jednak dziewczynkę to razem z mężem powiedzieli że to chyba nie ich dziecko bo miał być chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej koleżance z sali 3 lekarzy mówiło, że będzie dziewczynka, a urodził się chłopiec, Staś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mojej kolezance lekarz mowil, ze bedzie chlopak a okazalo sie ze wysla dziewczynka ;) mala miala przerosniete wargi sromowe dlatego podejrzewali chlopca, to ich zmylilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nip
mi powiedzieli w stu procentach :) ze bliźniaki i ze chłopcy :) najlepiej zrobić trójwymiarowe usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej cioci mówili ze 2 chlopców... a jest chlopiec i dziewczynka :) ale to bylo 11 lat temu wiec usg się tak nie "szastalo" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepiej miala prawie 40 lat temu moja babcia :) miala w domu dwie dziewczynki i zaszla w kolejna ciąze. poszla rodzic a dziadzia z corkami czekal pod budką telefoniczną bo polozne (oplacone wczesniej) mialy zadzwonic na ta budke jak sie juz cos urodzi. Dziadek liczyl na synka :D:D:D wkoncu tel zadzwonił i polozna mói "gratulacje ma pan śliczną córeczke"... dziadek podziekowal myśli coka to corka wychowa sie i już i prawie odkladal sluchawke a tu polozna krzyczy "i synka panie Jasiu i synka!!! bo to blizniaki!!!!!" :D:D:D:D oj lecial dziadek z kwiatkami i cisatkami do szpitala jak na skrzydlach :D:D:D:D a teraz te jego blizniaki same mają blizniaki :D i tak sie rodzina poszerza :) ale jak pierwszy uslyszalam jak dziadzio to opowiadal z takim przejęciem to mialam łzy w oczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×