Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Labamba__

Większość kobiet przyprawia rogi swoim facetom

Polecane posty

Gość Labamba__
Słowo harcerza: 3 miesiące do ślubu, a ona zdradza narzeczonego z szefem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale twojA kolezanka to nie wiekszosc kobiet i tak statystycznie napewno czesciej zdradzaja faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari a zlego w samej rozmowie o seksie? ja o seksie gadam z reguly tylko z jedna przyjaciolka, a ze zdarza nam sie czesto to mi wystarcza Tamari🖐️..nie ma nic łego wrecz przeciwnie..z tym ze mnie złaszcza dziewczyny ktore sie wypieraja tego ze na takich spotkaniach babskich one na temat sexu wcale nie rozmawiaja:O:O:O ot tyle dzieki za meila...odesłałem w nocy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari ale twojA kolezanka to nie wiekszosc kobiet i tak statystycznie napewno czesciej zdradzaja faceci nie zgadzam sie....my to uzewnetrzniamy ...wy po prostu dobrze sie z ty kryjecie stad taki poglad ze faceci czesciej zdradzaja..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labamba__
Brat, na tylu spotkaniach babskich byłam, i ani razu nie było o seksie!!! Zazwyczaj ani słowa o tym nie ma, to pierszy raz, że takie tematy poszły !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labamba__
A faceci tak swobodnie o tym rozmawiają? Opowiadają sobie gdzie i jak to robili i z kim? Bo ja szczerze, nie mogłabym taka gadać z kimś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisio
Skoro to pierwszy raz to co piszesz że "większość"? Dajesz upust emocjom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzwiedz faceci maja mniej senty,mentalny stosunek do seksu niz kobiety ja mam akurat dosc meskie podejscie kobiety lacza seks z uczuciem napewno czesciej niz panowie wy sie latwiej podniecacie i chyba trudniej sie wam powstrzymac wiem co mowie:P dzieki za fotke, nie moge teraz na poczte wejsc:-O pozniej obejrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari niedzwiedz faceci maja mniej senty,mentalny stosunek do seksu niz kobiety ja mam akurat dosc meskie podejscie kobiety lacza seks z uczuciem napewno czesciej niz panowie wy sie latwiej podniecacie i chyba trudniej sie wam powstrzymac wiem co mowie zgadza sie ale to nie oznacza ze wy nie zdracie w podobnym stopniu co my....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari wy sie latwiej podniecacie i chyba trudniej sie wam powstrzymac wiem co mowie i ciekawe z kim to robimy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z jakimis wolnymi laskami co nie zdradzaja tak tak :D tak samo wolne jak ci faceci którzy wtedy tak mówią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labamba__
Z prostytutkami, w agencjach i z paniami przydrożnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari ...no zobacz np zdradzasz swojego faceta a on otym nic niewie jak się czujesz w takiej sytuacjii ????napewno lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunset ale ja nie zdradzilam a dobierali sie do mnie zajeci faceci, wiec mam prawo tak uwazac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cream ale zdrada jest zla i nawet taka podła suka jak ja o tym wie:) dobra ja ide, bede pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×