Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KLara011

Jak przetlumaczyc chlopakowi?

Polecane posty

Gość i znowu ten sam temat
jemu pomoże tylko dobry psychiatra albo Starowicz, wciagnie go do rejestru seksualnych unikatów:D w życiu nie widziałam takiego instrumetalnego traktowania kobiet ciekawe apostoł, co ty tu robisz, bo może tez szukasz jakiejś pierwszej naiwnej na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i znowu ten sam temat => tutaj? Uchowaj boże przed takim poziomem desperacji... Poza tym tyle nie wypiję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu ten sam temat
albo jest inne wytłumaczenie, tutaj się wyżywasz a w domku jesteś niczym potulny szczeniaczek, co się kobiecie boi postawić znamy takich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duszek123123
i znowu założycielka tematu zniknęła w tłumie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i znowu ten sam temat => jestem rozwiedziony, i w podrózy, więc raczej nie trafiłaś :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duszek123123
Apostoł... rozwiedziony... i w podróży... ciekawe czemu rozwiedziony... taki dobry z niego psycholog, zna sięna kobietach i seksie, a rozwiedziony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Duszek123123 => przykre nie? Normalnie załamał mnie ten rozwód :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu ten sam temat
no to wiadomo, czemu tak się zachowuje kobita go nieźle musiała wyrogować, bo jakoś nie wierzę, żeby był taki hero, ogier i w ogole naj w łóżku teraz brakuje mu sexu, a sam napisał, że z braku bzykania facetom uderza na mózg przynajmniej raz był szczery:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duszek123123
apostoł... ile ty masz lat człowieku? że piszesz o problemach nastolatek ?? zmykaj na chwiladladebile.pl albo 100latek.pl... żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu ten sam temat
chwiladladebila :D:D:D dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duszek123123
i znowu ten sam temat : odezwij sięna mejla... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu ten sam temat
a w jakim celu duszku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uziemienie
apostoł odpowiada na pytania nastolatek, bo sam jest emocjonalnie w podobnym wieku: seks rodzi u niego frustracje, jest sensem życia, wszystko się wokół tego kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duszek123123
apostoł i seks? wszystko się kręci wokół tego? przecież to dla niego wirtualna polska... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Duszek123123 => nie omieszkam zajrzeć. Skoro już poleca stała użytkowniczka... uziemienie => aj! Gdzie mi tam do waszego poziomu, cukiereczki... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu ten sam temat
apostoł pierwszym rogaczem tego forum:D:D:D nie gniewajmy się na niego i okażmy mu chrześcijańskie wsparcie i pomoc, bo jest w potrzebie:D:D biedny i pokrzywczony przez los niechże przynajmniej wyżyje sie na tym forum, niech ulży swojej frustracji i chcicy, bo nie ma co z nią zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duszek123123
i znowu ten sam temat: poklikać czasem, widzę że bystra istota się trafiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu ten sam temat
6589049 napisz duszku, jak chcesz:) ja już uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uziemienie
To fakt pomagamy Apostołowi w spełnianiu jego fantazji: on jest masochistą, uwielbia być obrzucany błotem i dlatego tak prowokuje. Poza tym często narzeka na poziom wypowiedzi i inteligencję osób tu przebywających, a jednak nie rezygnuje - bohatersko zniża się do tego poziomu i sprawia mu to przyjemność. Och Ptysiu, a może szczególną frajdę sprawia Ci słuchanie wypowiedzi, że kobiety mają satysfakcjonujące życie seksualne lub jak autorka topicu są za młode na to i też nie czują z tego powodu frustracji? Podobno mężczyźni mają częściej problemy z satysfakcją w życiu seksualnym (i chodzi tu bardziej o ilość, nie jakość), może dlatego tak często tu bywają , by wysłuchując zwierzeń kobiet poczuć chociaż jej masochistyczny posmaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
uziemienie => może po prostu lubię oglądać ohydę ludzką w całej krasie? Może i rzeczywiście jest we mnie odrobinka turpisty? Może potrzebne mi to, żeby utrzymać moje skurwysyństwo na stałym poziomie? Może faktycznie człowiek rodzi się dobry (przynajmniej ja) i musi obcować z mierzwą ludzką, żeby w sobie naprodukować wystarczająco jadu jakże dziś niezbędnego w kontaktach międzyludzkich :> Poza tym zwierzenia tutaj czytam. Daj se siana i idź słuchać jak trawa rośnie, albo powąchaj trochę muzyki, albo pooglądaj jakieś książki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uziemienie
Apostole przecież napisałam dokładnie to samo co Ty - lubisz to. Twoja sprawa, mi tam nic do tego, jesteś dorosły i kierujesz swoim życiem jak chcesz, robisz coś - ok, nie robisz tylko patrzysz z boku i później masz pretensję, że coś Cię ominęło - też ok. Oglądasz tu ohydę ludzką w całej krasie i dorzucasz od siebie odrobinę własnej ohydy (i nie zaprzeczaj, bo Twoje wypowiedzi o frustracjach były zbyt sugestywne, żeby wynikać tylko z lektury) - też ok. Powodzenia! (Przepraszam za moje małe zboczenie psychologiczne, doceń jednak to, że nie zalecam Ci terapii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Duszek123123 => 1,5/10 za starania. uziemienie=> zauważyłem. Kobiety zwykle skupiają się na analizie zamiast po prostu zapytać i pytają zamiast zerknąć na mapę. Dlatego ani napolu stosunków międzypłciowych, ani jako kierowcy nie osiągają zbyt wiele. Zaś o kobiecej wiedzy na temat ludzkiej (a męskiej zwłaszcza) osobowości mozna przeczytać w dowolnej książce napisanej przez kobietę. Dlatego większość znanych mi facetów kobiecego autorstwa książek nie czyta. P.S. Jako fan SF powiem jeszcze raz i dobitnie - Zakon Krańca Świata Kossakowskiej ssie, a główny bohater to transseksualista, który jeszcze nie miał swego coming outu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
duszek123123 => 28, ale jak słusznie zauważyłaś jeszcze nie dorosłem :P. Ciekawa stopka notabene :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uziemienie
No to ciesz się Apostole, że należysz do tej wybranej płci, która jest w stanie zrozumieć drugą płeć. Nam biednym kobietom takie szczęście nie jest dane... Dlatego na tym forum wylewamy swoje żale i frustrację. Ale zaraz, tu są też mężczyźni i tez piszą w gniewie i frustracji. No nie, przecież wiemy, że Twoje wypowiedzi to tylko ironia w ustach w pełni zadowolonego mężczyzny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
uziemienie => Och nie ma się co obrażać. Normalna ewolucja. Kobiecie do załatwienia sobie kogoś do łóżka na noc starczy rozłożyć nogi, a facet musi się nagimanastykować, trafic w gust, pokazać męskość, etc. To już niestety nie dawne czasy, kiedy to starczyło dać kułakiem w skroń lub w potylicę :P Ironia owszem, choć przyznaję, że nie jestem w pełni zadowolony. Padło w gruzy moje młodzieńcze przeświadczenie, że mężczyzna może być kochany dla niego samego (o sancta simplicitas! nawet nie próbuj zaprzeczać :P ). Żadna idea nie poczyniła takich zniszczeń na tym świecie jak romantyzm. No, ale z tym jakoś się człowiek wziął i pogodził. (To że żadna kobieta nie jest kochana dla niej samej trochę pociesza - i niesie ukojenie urażonej próżności :P ). Może moje złośliwości to pobrzmienie szoku urazowego? :P A reszta niezaspokojenia jest kwestią niedopasowania przestrzennego, ale to akurat da się zmienić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uziemienie
Ja się nie obraziłam, mam swoje poglądy, wiem nieco o życiu i mam w pewnych sprawach wyrobione zdanie. Oczywiście mężczyźni i kobiety różnią się w pewnych kwestiach, ale w bardzo wielu są podobni - choćby w tym co napisałeś, że nie kochają kogoś tylko dlatego, że jest (takich podobieństw znajdziesz bardzo wiele jak się wnikliwie przypatrzysz). Co do Twojej złośliwości wynikającej z szoku pourazowego: tak to już bywa z tym szokiem nazywanym pospolicie dorastaniem, że wywołuje uraz nieraz głęboki. Gratuluje odkrycia dorosłego życia i utraty dziecięcych złudzeń, pomimo bolesnego szoku warto, nie każdemu jest dane dostąpienie tego nowego etapu w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak, takich podobieństw jest całkiem sporo i z każdą sekundą (NWO "Unisex") jest ich więcej. Tym samym przybywa frontów na nieustającej wojnie damsko-męskiej. Dziękuję za szczere, choć mocno spóźnione gratulacje. :P A szok? Jechał go sęk. Widzę, że inni, w tym i, zdaje się, Ty, moja droga interlokutorko, przeżyli owo zderzenie z twardą skałą rzeczywistości o wiele boleśniej. Bo niby akceptują bolesną wiedzę, a caly czas morfinizują się złudzeniami. 🖐️ P.S. To kiedy burzymy pomniki naszych wieszczów-od-siedmiu-boleści? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uziemienie
Nie będę się licytować tak jak Ty, tylko żeby postawić się w lepszym świetle. Trochę to zbyt dziecinne jak na mój gust... Pomników nie mam co burzyć, bo nigdy ich nikomu nie stawiałam. Może to było raczej tak jak mówił nasz narodowy: "Olbrzymy spadły ze szczudeł - to karły!". Ale też nie, cholera ja to chyba nigdy nie miałam szczytnych ideałów, tylko po prostu mniejsze doświadczenie życiowe i mniej szczegółów zauważałam. Problemów z ich akceptacją na bieżąco nigdy nie miałam. Ech, koniec tych wspólnych wynurzeń Apostole! Nie zapominajmy, że jesteśmy tu dla obserwacji. Za mocno się udzielasz, angażujesz i jeszcze mnie w to wciągasz! Nie pozwolę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×