Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak babki

32 lata- nie za pozno na DRUGIE dziecko?????

Polecane posty

Gość jak babki

Mamy juz jedno dziecko, teraz chcemy miec nastepne. Gdybym urodzila je za rok, mialabym 32 lata. Czy to nie za pozno????? Zaluje, ze tak dlugo zwlekalam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtaramtam
za późno? nie! super wiek. Ja też urodziłam jak miałam 32 lata, teraz moja mała ma 2 latka i jest super; a dodam, że moja starsza córcia ma 13 lat! (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak babki
Ja sie czuje bardzo mlodo, zastanawiam sie tylko, czy potem dziecko nie bedzie mialo starkawej matki....... Pewnie bredze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtaramtam
nikt nie wie co będzie póxniej; ja zawsze chciałam mieć drugie dziecko koło 30 i powtarzam, jest dobrze; więc do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama miała 39 jak się urodzilam, całkiem spoko układ :P Teraz mam 26 i sama nie mysle nawet jeszcze o dziecku Troche bym chciała, ale czasu brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty mówisz?:) To najfajniejszy czas na drugie dziecko!:) Mam już 11-sto letnią córkę, urodziłam w lutym synka, a w październiku będę obchodziła 34 urodziny. Nie uważam, że jest za późno, fajnie zniosłam ciążę, teraz też jakoś tak spokojniej wychowuję i bez stresu, jak za pierwszym razem. Jest nam wszystkim bardzo dobrze i fajnie z dzidziusiem w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...lala
kobieto...za pozno to by było gdybyś zyła w Średniowieczu teraz wiekszosc kobiet w twoim wieku dopiero zaczyna planowac dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież Polska tkwi jeszcze w
średniowieczu :o Albo może średniowiecze tkwi w mentalności Polaków :o 25-letnie stare panny, 30-latki za stare na dziecko.... Obłęd :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie urodzilam pierwsze, mam 29 lat, a drugie planuje jak bede miala 31-32 lata i jak mi sie to uda bedzie super :) Wedlug mnie to swietny czas na dziecko, i zdecydowanie nie za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...lala
fakt, ale cóż zrobić...taki kraj pełno dziwactw ale swoja droga, nie dziwie sie autorce, jezeli mieszka na wsi,bo własnie w regionach wiejsc=kich, jest najwecej "zyczliwych sąsiadek", które tylko czekaja aby cos wypomniec, obgadac i tp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak babki
Ciesze sie, ze tak uwazacie dziewczyny. Ja mam kolezanke, mame trojeczki, ktora majac 31 lat, ma juz 10, 8 i 4-letnie dzieci. No i tak sie przy niej poczulam staro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak babki
do ulala... AUTORKA mieszka w najwiekszej wsi w POLSCE - Warszawie :-P A sie zastanawia, bo mysli o dobru dziecka. I tyle :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież Polska tkwi jeszcze w
Autorko, to sie poczuj młodo do cholery, bo jesteś młoda :P Babuleńka 31-letnia ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też urosdziłam drugie
dziecko w wieku 32 lat i nie czuję się staro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Za późno na drugie? :) Ja pierwsze urodziłam w wieku lat 35ciu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...lala
ale nie obrazaj sie, ja cie nie chciałam urazic...naprawde ja mam okzaje znac srodowisko wiejskie i srodowisko miejskie tak samo dobrze nic mnie nie zaskoczy, zwłaszcza tak zwana "życzliwość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja choć urodziłam wcześniej, uważam że kobieta mająca 32 lata jest w kwiecie wieku i uważam takie kobiety sa młode i wcale nie jest za późno na dziecko. Nie przejmuj sie!! Ja bym sie zdecydowała. Gdybyś miała 50 lat i sie decydowała, było by jakieś ryzyko i troszkę inaczej patrzyłabym na to. Ale ludzie 32 lata to młody wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooo matko
dokladnie. 32 lata to nie jest duzo. juz nie te czasy, gdy najlepiej aby dzieczyna urodzila dzieci zanim skonczy 21 lat, bo pozniej to stara. swiat sie zmienia. nawet badania naukowe dowiodly ostatnio, ze kobiety po 30-stce nie sa bardziej narazone na wady wrodzone plodu jak sie dotychczas uwazalo. przyczyny sa inne. powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×