Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bbb...

co to znaczy kochac kogos dla was?

Polecane posty

lubic go i byc do niego przyzwyczajonym jesli te dwie rzeczy sa naraz, to to jest ta MILOSC :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc jakkolwiek to zabrzmi
a ty sparwco spadaj, masz jezor do pocalowania..uuum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek Malutki
To znaczy że chcesz dla tej osoby jak najlepiej,czasem poświęcasz samego siebie tzn rezygnujesz ze Siebie dla tej osoby. Filozoficzne ale tak to własnie wygląda :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb...
sissy nie czepiaj sie, ze tak zabrzmialo sory ale w sumie mozna zakumac o co chodzi. a lubic to mozna kolezanke, kumpla itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dbac o ta osobe myslec o niej umiec sie dla niej poswiecic teksnic za nia starac sie ja zrozumiec pomagac jej okazywac jej czulosc spedzac z nia czas byc z nia szczesliwym akceptowac jej wady no chyba wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyka1
aniloek malutki---> o ja podobnie powiedzialam mojemu chlopakowi i on stwierdzil, ze nie nalezy sie poswiecac jesli ma SIE samemu cierpiec zeby bylo dobrze tej drugiej osobie bo wtedy nie czujesz sie szczesliwy i tak naprawde nie dajesz szczescia tej osobie. Ja sie z nim klocilam, ze jednak milosc to poswiecenie kto ma racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasamara
pojawiła sie nagle....bez zadnego wysilku oczarowala go.... nim sie obejrzalam był jej... bo co?? inteligentna?? ładna?? fajniejsza?? g***wno prawda... pospolita dziewucha ktora tylko sie usmiechnela i juz był jej...a Mnie zostawil..potraktował jak zabawke... nie piszcie ze pewnie jestem pasztetem bo wcale nie... jestem szczupła ladna blondynka...a ona?? takie niewiadomo co!! nienawidze jej!!! pomiozcie mi ja zniszczyc!! zasluguje na to... www.Moniii1408.fotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ja się dla faceta nie chcę poświęcac. Dla dziecka - mogę, jak najbardziej. Dla faceta - no może gdybym bardzo kochała i byłoby to wzajemne, a sytuacja byłaby bardzo ekstremalna, to kto wie, może i coś bym poświęciła? nie wiem tego, teoretyzuję. Kochać kogoś to dla mnie : troszczyć się o tą osobę, interesować się tą osobą, dawać czasem swój czas i uwagę tej osobie, dobrze żeby też mieć wspólne wartości i cele, wspólnie coś robić, tworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poswiecenie to nie jest tak,ze ma was wykorzystac to chodzi o to zeby czasami zrezygnowac z czegos dla kogos jesli potrzeba tego wymaga ja sie poswiece dla niego a innym razem on dla mnie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monyka1
czyli facet ma racje? on mi zakazal bym sie poswiecala dla niego kosztem siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy na czym to poswiecenie mialoby polegac ale generalnie jestem na NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> poswiecenie to nie jest tak,ze ma was wykorzystac to chodzi o to zeby czasami zrezygnowac z czegos dla kogos jesli potrzeba tego wymaga ja sie poswiece dla niego a innym razem on dla mnie i tyle Bardzo mądrze i dojrzale do tego podchodzisz landryneczko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochać kogoś to być na dobre i na złe, opiekować się, troszczyć....Miłosc to największe bogactwo na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poswięcać się na zasadzie : on miał wypadek, potrzebuje opieki...tak, w tym momencie rezygnuję ze swojego życia i zajmuję się nim, ok. Ale poświęcać w sytuacji, kiedy...nie wiem, nie lubi mojej przyjaciółki i chce, żebym przestała utrzymywać z nią kontakt? nigdy. Więc poświecenie z przyczyn obiektywnych tak, poświęcenia dla kaprycha nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek Malutki
Ten Twój chłopak to troche niedojrzały, widac Ty masz wiecej rozumu.jestem mezatka 7 lat po slubie moge cos na ten temt powiedziec. Musiscie sie na wzajem uzupełaniac często to oznacza ustepowac jeden drugiemu,ciągły kompromis i nie oznacza to ze jestesmy nieszczęsliwi .:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko tym, z ktorymi spotykanie sie zmierza do chodzenia :) moze ze 2 takich bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewazne jacy mi sie podobaja i nie nazywaj Turq suczka z łaski swojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×