Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bbb...

co to znaczy kochac kogos dla was?

Polecane posty

płakać razem, cieszyć się szczęściem drugiej połowy, śmiać się razem być i dzielić się wszystkim i tym dobrym i tym złym, by z uśmiechem być ze sobą, i szanować się nawzajem.... dużo by pisać... to nie chodzenie pod rękę by pochwalić się przed koleżankami czy kolegami, być ze sobą i kochać się, to dawać wszystko co tylko najlepsze swojemu słoneczku, dy ta druga połowa była twoim prawdziwym szęściem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> niewazne jacy mi sie podobaja Wiem, że to nie odpowiednie miejsce, więc moze napiszesz do mnie maila? :) kaffeteryjny@o2.pl 100% higieny i dyskrecji :classic_cool: A jeśli nie na maila, to tutaj napisz :) >> i nie nazywaj Turq suczka z łaski swojej Oczywiscie, dla Ciebie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ale mam traume meilowa odkad myslalam ze napisalam meila do jednej laski z kafe a okazalo sie ze to jakis facet, ktory sie pod nia podszywal:-O poza tym naprawde jestem paskudna, wez sobie to wbij do łba:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> poza tym naprawde jestem paskudna, wez sobie to wbij do łba Wbiłem. Nie przeszkadza mi to :) Rozumiem traume, ale ja nie podaje się za żadną dziewczyne czy inne niewiadomo co :o Więc jaką drogę korespondencji proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna ciekawa jestem kiedy Ci sie znudzi ta gierka poza tym jestem glupia a Ty masz duze wymagania:P ide na dworek bye 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> zadna Zaproponuj, jakakolwiek :) >> ciekawa jestem kiedy Ci sie znudzi ta gierka To nie jest gierka :o >>poza tym jestem glupia a Ty masz duze wymagania Skąd wiesz jakie mam wymagania? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×