Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martin-BOOBSTERXX

mam wspaniala dziewczyne-dziewice-PROBLEM

Polecane posty

Gość martin-BOOBSTERXX

no wlasnie dziewice, nie szukalme takiej tak wyszlo, ze nia byla. kocham ja niesamowicie, wiaze z nia swoja przyszlosc, jest cudowna mimo tego ze jest mlodsza ode mnie o 7 lat-ja mam30.razem od ponad 4 lat. a teraz zaczelo jej przeszkadzac, ze moglem wczesniej kochac sie z inna()wtedy jej nie znalem!!!),widze ze ja to boli. chociaz dla mnie moja przeszlosc nie ma znaczenia, to byly 2 kilkumiesięczne zwiazki i bardzo dlugo przed nią-jakies 3 lata. nie mowie jej wprost, ale chcialabym dac jej chwile \"wolnosci\"i niech zrobi co uwaza za stosowne. bylbym w stanie wybaczyc jej zdrade, skoro tak bardzo boli ja to, ze moglem to robic z inna. niech sie przekona, ze seks bez uczucia, bez milosci jest zwykla cielesnoscia! wiem ze bardzo mnie kocha, jezeli jej ten skok pomoze to jestem w stanie zdarde przelknąc. nie jestem guwniarzem, wiec stad moje myslenie. chcialbym by albo zapomniala o mojej przeszlosci, albo zdecydowala sie na ten krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ona nie może sie doczekać kiedy wreszcie skonsumujesz ten związek????? 4 lata się spotykacie tak platonicznie????? I pamiętaj, że kobieta pierwszego kochanka nigdy nie zapomina :) A swoją drogą to dziwny jaki jesteś, albo baaaardzo zakochany. Chociaż obiektywnie patrząc to głupotą i naiwnościa z twojej strony byłaby zgoda na jej skok w bok zanim nie zrobi tego z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O w morde, nie doczytałem :o 4 lata i nie zerżnąłeś jej jeszcze? :o :o Jesteś jakimś pedałem? :o Jak baba poczuje chuja między nogami, to minął jej wszelkie problemy o jakich piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PorazonaKłamstwem
Co Ty?! Jak można wpaść na tak durny pomysł?! Nie lepiej opiwedzieć jej to, co tu napisałeś? Że to było dla Ciebie nic, i że dopiero teraz jesteś zakochany?! Ani mi nawet nie startuj do niej z takim tekstem! Koniec świata!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportactive
bez przesady!!uprawiamy seks-no co Wy!!! musialbym byc niezdrowym gosciem, zeby tego nie robic:) a swoja droga, nasz seks jest na prawde git. dokladnie, jestem zakochany jak nigdy przedtem, wroc-ja chyba wogole nie bylem zakochany, jak przeloze to obecne uczucie na tamte uczucia. jasne, ze jej nie powiem""masz ochote to przespij sie z kims innym",ale czuje ze moglbym jej to wybaczyc, jezeli to by jej pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ona by się na coś takiego zdecydowała to znaczy, że wcale Cię nie kocha. przeszłość umarła i to nie Twoja wina co działo się przed nią. może ona się obawia, że jeszcze kogoś będziesz chciał , skoro 'zasmakowałeś' inych kobiet. przekonuj ją, że jest dla Ciebie jedyna ale w żadnym wypadku nie sugeruj zdrady, bo jej pokażesz brak szacunku wobec jej osoby, a Ty tego po prostu nie udzwigniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie...co za poyebani ludzie..Ty i ta Twoja..no sorry..naprawdę chyba problemów nie macie.... prowokacja chyba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitotoksyna
dziwna sprawa, dziewczynie sie nie dziwie, bo najwidoczniej tak bardzo cie kocha, ze seks naprawdę to dla niej totalne oddanie dla osoby , ktora sie kocha.a skoro to robiles wczesniej...ma pewien niesmak. chociaz gdyby poznala Cię jako 26letniego prawiczka, to uwazam ,ze spieprzałaby, gdzie pieprz rosnie-wiec musiala sie tego spodziewac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz zaczelo jej przeszkadzac, ze moglem wczesniej kochac sie z inna()wtedy jej nie znalem!!!),widze ze ja to boli. chociaz dla mnie moja przeszlosc nie ma znaczenia, to byly 2 kilkumiesięczne zwiazki i bardzo dlugo przed nią-jakies 3 lata. --- jako facet powiem tak: widocznie te twoje kochanice nie są przeszłością.. Ciągle ktoś(i czemu tego nie dopilnujesz) lub ty sam wyciąga tę przeszłość i ona miesza się z tym co teraz - foty, sytuacje, mówienie o tym itp. Przyznasz, że to bardzo nie fair. I sam byś się zle czuł gdyby Ona robiła ci coś podobnego. Ja swojej Ukochanej takich rzeczy nie robię. Jak zabiegam lub jestem z kimś liczy się ta osoba. W końcu ta ją wybrałem. A nie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja dziewczyna ma chyba jakieś problemy ze sobą... Serio. Mój miał przede mną kilka kobiet i podchodzę do tego na luzie, w końcu zrobił to ZANIM mnie poznał więc w czym problem? A Twoja panna? Skąd mogła wiedzieć, że na Ciebie trafi? nie wiedziała więc nie powinna się o coś takiego czepiać... Ty z nią już sypiasz? czy jeszcze nie? I ostatnie! Pogięło Cię z tym pozwalaniem na zakosztowanie seksu z innym? Ja bym chyba strzeliła w pysk mojemu gdyby takie coś mi zaproponował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin-BOOBSTERXX
jase, ze ja o tamtych nie wspominam!!nie dlatego, ze nie chce, ja poprostu o nich nie pamietam, byly , minely, totalnie nie ma to dla mnie znaczenia. malo tego, zadnych skojarzen, czy porotu do tamtych sytuacji-absolutnie. na luzie, moge powiedziec, ze mimo iz jestem gosciem z przeszloscia, to wlasnie teraz jest zakochany po raz pierwszy! JACOBS-ale masz racje, to zaczelo sie od momentu kiedy moja siostra pokazala Jej zdjecia, wtedy Ja ruszylo. jakies zdjecia, wszystkie wrzucone do jednego worka moze ze dwa byly jak bylem z kims innym, ja juz dawno z siostra nie mieszkam i nawet nie pomyslalem by te zdjecia zabrac-dla mnie nie istnieja, a Ja zabolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaa
Jacobs o poranku swieta prawda, mi tez nie przeszkadzalo ze moj byly nie jest prawiczkiem, ale gdy ciagle slyszalam cos o jego eks z ust jego czy jego rodziny zaczelo mi to przeszkadzac bardzo, ale to bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaa
martin-BOOBSTERXX wiec uwierz mi ze to bardzo, ale to bardzo boli twoja dziewczyne. wiem z wlasnego doswiadczenia. powinienies jak najszybciej wyrzucic wszytsko co z nimi zwiazane i zakazac komukolwiek z rodziny mowic cos przy niej o tamtych. inaczej wciaz jej bedzie przeszkadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
facet albo nei do konca jestes faetem albo to bardzo marna prowkacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin-BOOBSTERXX
ale ja nic o nich nie mowie, bo dal mnie nie ma tematu-jakby nigdy ich w moim zyciu nie bylo. od tamtego czasu jak zobaczyla tamte zdjecia, to Ona zadaje pytania i chyba sie sama przez to nakreca. zobilbym wszystko by przestala o tym myslec, bo jest warta wszystkiego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezoo
Będziesz nienormalny jak zasugerujesz jej zdradę!!Będzie pewna że jej nie kochasz.Lepiej to przeczekaj.Jak Cię kocha to w końcu się z tym oswoi.Ja mialam dużo więcej facetów przed moim narzeczonym,on mniej,ale od razu na początku mi powiedział,że go nie interesuje moja przeszłość,więc nie wie z iloma spałam.I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na luzie, moge powiedziec, ze mimo iz jestem gosciem z przeszloscia, to wlasnie teraz jest zakochany po raz pierwszy! -- No widzisz takie słowa, o ile są szczere, dużą dają. A wypowiedziane wśród jego znajomych, kochanic, rodzinie tym bardziej. On wtedy widzi, że ważne co teraz itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×