Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cosmetics

zestawy kosmetykow uzywane przez was na codzien

Polecane posty

Gość dobrej kawy szukam
wlasnieja tez chce kuoic szare mydlo w plynei do mycia twarzy no i nafte do wlosow, na wizazu jest zachwalana i moze po takich tanich kosmetykach bede lepiej wygladala niz teraz, cala lazienka w kosmetykach a z cera ciagle cos nei tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam szare mydlo w kostce lub mydlo siarkowe:)nafta????? o tym nie slyszalam.Do wlosow brwi i rzes na noc warto uzywac olejku rycynowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietne lakiery soraya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epodawajcie laski co uzywacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie szczuple i ladne
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie szczuple i ladne
uzywam byle czego co mi sie nawinie pod reke albo w ogole nic nie uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
ja używam tak: olejek myjący z drzewa różanego z wit e hydrolat różany i oczarowy maseczka morska z alg kwas hialuronowy oleje zimnotłoczone konopny,jojoba,z orzecha-jako krem mydło z olejem arganowym do włosów olej kokosowy-do ciała i włosów.wszystko naturalne,bez dodatków,nie zapychające.efekt-ładna i zdrowa cera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
noi jedynie tuszu używam nic więcej,reszta to zioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
i jestem bardzo zadowolona,wcześniej uzywałam od daxa,nivea,AA,lirene,ziaja poprostu różnych kosmetyków,i nie miałam ładnej cery,wszędzie krostki i brzydki koloryt,lekki trądzik przetłuszczająca się cera .a teraz używam naturalnych kosmetyków ,nie zamienie je na nic w świecie,odstawiłam pudry bo mam ładną cere.dobrze mi służą ,teraz cera mieszana w kierunku do suchej,oczyszczona.czasem coś się pojawia ale to czasem z 1 taka mała krostka która posmaruję olejkiem z drzewa herbacianego,znika na drugi dzień.życzę każdj by znalazła to co jej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatatata
żel do mycia twarzy NIVEA YOUNG krem NIVEA Balsam do ciała GARNIERE (CZERWONY) żel pod prysznic NIVEA lub PALMOLIVE (kupuje różne płyn do higieny intymnej NIVEA (zielony) szampon i odżywka PANTENE P. (do włósów suchych) antyperspirant REXONA płyn do demakijażu GARNIERE jedwab do włósów spray do prostowania włósów BABYLISS krem do stóp NEUTROGENA krem do rąk GARNIERE (czerwony) to wszystko:) dodam, że mam suchą skórę i suche włosy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samoo
Ja używam; -pianka do mycia twarzy oriflame optimals comfort- do cery suchej- świetna -tonik ziaja aloesowy -na dzień krem nawilżający optimals energy oriflame -na noc krem oliwkowy ziaja -wlosy myje codziennie szamponem glis kur z olejkami-najlepszy szampon jaki miałam -później jedwab do włosów -używam żelu pod prysznic Jonson's -do demakijażu używam mleczka nagietkowego ziaja a do oczu dwufazowy płyn ziaja -na usta balsam carmex - pasta do zębow vademecum expres white ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samoo
zapomniałam o mleczku wygładzającym do ciała nivea- dla mnie idealne, super nawilża i wygładza skóre ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydłopowidło
Rano: twarz myje mydłem siarkowym czasami uzywam też toniku pollena eva z koniczyną (super jest za marne grosze) krem ziaja masło kakaowe tusz na rzęsy (miss sporty XXL najczęściej, ale ostatno rimmel glam' eyes) jeżeli wymaga tego sytuacja to przypudruje ryjek (strefe "T") pudrem prasowanym rimmel stay matte róż wibo z wit E i jedwabiem (używam, raczej rzadko) krem do rąk ziaja kozie mleko bezbarwny błyszczyk do ust, pomadka ochronna isana czy coś takiego wieczorem: peeling z joanny (jakoś co trzy dni) używa go to dekoltu, pleców i twarzy (świetny do twarzy!) do mycia używam gąbki i mydła :) potem oliwka dla dzieci (nie zawsze mi się chcę używać, jestem nie konsekwentna;) wieczorem używam też balsamu do ust z bielendy "czarna oliwka", ale jak mi się skończy to wróce do tisane. i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie idealna
szare mydło- tylko nie mowcie ze wysusza i niszczy. Zalecone przez dermatologa i kosmetologa z twarzą jak pupcia niemowlęcia Krem Flos Leku Happy per Aqua, korektor antybakteryjny flos lek, puder BeYu czasami podklad Clinique n(bardzo rzadko), Kredka Max Factor, tusz Artdeco pomadka Maybelline lub błyszczydło Inglota :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojaPilęgnacja..........
do twarzy: -żel do mycia twarzy Bioderma -na dzień filtr Bioderma 30 -na noc, serum wzmacniające z AA -miss porty, odżywka do rzęs -krem nivea do ust do ciała i włosów: -płyn do kąpieli baby dream dla dzieci -szampon do włosów dla dzieci baby dream -jedwab do włosów -balsam do ciała Iwoniczanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojaPilęgnacja..........
ach, no i oczywiście pasta do zębów Lacalut peeling do twarzy 2 x w tyg, ale raczej o tym zapominam za rzadko robie peelingi, ale w sumie jest całkiem ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę fajne, nowoczesne kosmetyki sprzedają na stronie www.nocanka.pl . Mój ulubiony sklep internetowy z kosmetykami w tym momencie. Marki mają różne i te bardziej ekskluzywne i bardziej dostępne cenowo, że tak je nazwę. Ja sama super bogata nie jestem, ale jak się załapię na kod rabatowy to zdarzy mi się coś z wyższej półki kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×