Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Popaprany

Masaż

Polecane posty

Mam takie pytanko do Pań... Czy będąc w związku (od 1,5 roku) pozwoliłybyście innemu facetowi (przyjacielowi, koledze - nie zawodowcowi), na masowanie pleców z bezpośrednim kotaktem (znaczy nie przez koszulę tylko skóra-skóra)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skóra-skóra, nie ma opcji Ale skóra-drewno, skóra-jedwab lub skóra-gąbka jak najbardziej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli jesteś tak
zdecydowanie nie jeśli nie jest zawodowcem.... to jednak trochę dziwne... chyba, że to taki kolega jak brat, że od kołyski wszystko razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro kolega nie byłby zawodowcem, to niby w jakim celu miałby mnie masować? - no wychodzi na to, że po to, żeby mnie po prostu dotykać. Będąc z związku nie, nie pozwoliłabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
moj chlopak nie czulby sie zagrozony ale co ja bym powiedziala mojemu masazyscie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co to może znaczyć jesli mi pozwala? Panna ma faceta od 1,5 roku... 5 lat temu coś kręciliśmy ale nie wyszło... od tamtego czasu utrzymujemy kontakt a jej plecy masowałem chyba z 50 razy :D Nigdy nie kończyłem na masowaniu przez bluzkę, tylko zawsze wkładałem rączki po spód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak taaaaaak
znaczy to ze nie traktuje powaznie ani jego ani Ciebie, zwykla dziwka, jesli chodzi Ci tylko o sex to sie nie krepuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
No to co to może znaczyć jesli mi pozwala? moze kilka ostanich miesiecy nie dostala premii? jezeli przyjdzie z mata od jogi i poprosi, zebys poprowadzil cwiczenia z ksiazki, mozesz czuc sie oficjalnie wykorzystany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie to kilka razy myślałem, zeby przejśc delikatnie z pleców na brzuch czy ramiona a później na piersi, ale z drugiej strony ja traktuję to jak forme "praktyki"... nie wiem tylko jak ona to traktuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież wiadomo o co chodzi, jesli nie jesteś fachowcem, a ona na to pozwala - lubi, kiedy ją dotykasz, adorujesz w ten sposób, pewnie też sprawia jej wielką przyjamność świadomość, że Ciebie to pociąga, może podnieca ... Taki dotyk może być formą pieszczoty, może wzmagać uczucie bliskości ... O to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudka - ale ona ma faceta... Przy jej figurze i buźce to nie ma opcji, żeby "nie dostała pramii od miesiąca", bo z takiej dziewuchy to się nie schodzi przez godzinę spokojnie :D Podejrzewam, że to własnie typowa kusicielka i tylko czeka aż mnie cos więcej niż masaż przyjdzie do głowy, zeby powiedzieć z zaskoczeniem, ze nie wiedziała, ze tak to na mnie podziała a ja wyjde na kretyna:D Generalnie podejrzewam, ze po prostu jest prózna... ale współczuję temu kolesiowi bo jak by moją panne ktoś masował to bym mu twarz rozmasował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"klaudka - ale ona ma faceta..." dlatego własnie robisz jej tylko masaż i nic więcej :D I sądzę, że masz duzo racji w tym, że ona Cię po prostu prowokuje i ronieca, bo lubi świadomość, że tak na Ciebie działa (takie są niestety kobiety ;) ), a gdyby przyszło do czegoś więcej, to Cię zastopuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez to takie normalne dawac sie masowac kumplowi bedac w stalym zwiazku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
Przy jej figurze i buźce to nie ma opcji, żeby "nie dostała pramii od miesiąca alez ja do ciebie nie puszczalam oka przy slowie premia, drogi drwalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak to chyba spróbuję rozmasować jej plecki w taki sposób, żeby to ona się rozpaliła... wtedy ja ją zastopuję z zaskoczeniem mówiąc o tym, ze nie myślałem, że tak to na nią działa hyhyhy... (zemsta jest słodka) :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna żona
pozwoliłabym....tylko mój mąż nie mógł by się dowiedzieć....p.s.uwielbiam masaż pleców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
Nie jestem drwalem : ty wiesz najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... tyle, ze mnie masowanie pleców nie podnieca... masowanie cycuszków to inna sprawa, ale plecy to tylko plecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
chlopoki! za pol godziny przyjezdzaja z tartaku a wy tu sobie gadu gadu????? do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×