Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Popaprany

Masaż

Polecane posty

Popaprany, a tak w ogóle to za co Ty jej chcesz utrzeć nosa??? Nie bardzo rozumiem, co jest nie tak - wkurza Cie to, że daje Ci lizać cukierka przez szybę??? No tak to juz jest, nie chcesz, to tego nie rób, nikt Cię nie zmusza. Co Ty dziecko jesteś, że będziesz jej jakieś nauczki dawał za to, że jest zbyt grzeczną lub zbyt niegrzeczną dziwczynką (w zależności do kogo to odniesiemy - do Ciebie czy do jaj faceta)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jej nie chcę nosa ucierać... Ona lubi się bawić kusząc mnie to czemu ja nie mogę się zabawić kusząc ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudka zycze Ci zeby w tym momencie Twojego faceta masowala jakas biusciasta blondyna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak u innych facetów ale wydaje mi się, ze masaż paniom sprawia większą przyjemność niż panom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiem, ze to by ja wkurzylo a ona nie zasluguje na potraktowanie z szacunkiem, bo sama sie nie szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"klaudka zycze Ci zeby w tym momencie Twojego faceta masowala jakas biusciasta blondyna" a skąd taka nienawiśc do mnie??? Ps. mój mąż nie gustuje w blondynkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca, bo jeśli panna jest próżna to pomyśli, że kolo zwalił sobie mysląc o niej :D Kobiece samouwielbienie nie zna granic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasasa
a czy jej facet wie ze robisz jej takie masaze??jak nie to laska gra na 2fronty. albo kocha faceta a Ciebie traktuje jako naprawde zajefajnego kumpla lub przyjaciela i tak Ci to okazuje i moze ufa Ci ze wlasnie nie posuniesz sie dalej...przemysl zanim cos zrobisz bo moze inaczej to spostrzegasz niz ona...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie to mnie dręczy... Czyli, że jej facet o tym nie wie (chyba, bo jakoś nie pytałem)... a jest taka możliwość, że ufa mi do tego stopnia, że wie, ze nie posunę się dalej... a też dziwnie się zapytać - czemu pozwalasz mi się masować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oszukuj sam siebie ze to normalne, pzowolilbys zeby Twoja dziewczyne ktos masowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie... ale nie wiem czy będąc dziewczyną pozwoliłbym się masować mając faceta :) Na pewno mając stałą dziewczyne nie pozwoliłbym siebie masować jako facet... bo jestem typem bardzo wiernego faceta, ale kobietą jakoś nie miałem okazji być (chyba, bo poprzedniego wcielenia nie pamiętam za bardzo) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem... znam strone tylko jednej płci - własnej :) Acz przeczucie, ze to nie jest normalne oczywiście jest... tylko chodzi o typowe rosterki pomiedzy emocjonalnym postrzeganiem rzeczywistości a typowo "zdroworozsądkowym" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już raz poszedłem za emocjami i odkochiwałem się przez następne trzy lata... więc podchodzę do tego z rezerwą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chcesz macać to macasz, ona chce się z toba bawić i też sobie w tym nie przeszkadza. W czym problem, bawcie się dalej i macajcie i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla czemu ją masuję? Proste - bo wiem, ze jej to sprawia przyjemność a ja mam kolejną możliwość, zeby poćwiczyć ów masaż :) Specjalnie się tym nie rajcuję, bo masowałem plecy swoim asystenktom (co prawda przez jakąś tam bluzkę), i też mówiły, że dobrze mi to idzie :) Jak coś idzie dobrze to ma się z tego frajdę i chce się to robić częsciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro jesteś doswiadczony macant to może zaczniesz wystawiać rachunki na swoje macanki ? Masz łeb na karku, czy nie ? :D Są chętnie, jest interes do zrobienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co na kurs skoro już mi idzie dobrze? Są książki i filmy instruktażowe... jedt dioucha, na której mogę poćwiczyć, jest ok :) Generalnie chcę, żebym wiedział i umiał masować swoja przyszłą żonę, bo wiem jaką przyjemnosć kobietom sprawia dotyk... Dziwi mnie bardzo to, ze ta panna zaproponowała mi współlokatorswo... pomimo, ze jej facet już jej proponował wspólne zamieszkanie (odmówiła)... nie wiem co o tym myśleć po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×