Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_dziura

rocznik 86 jesteście tutaj?

Polecane posty

Gość gdzie jest moj laptop
ta cecha chyba zostala podpatrzona u Ciebie :-p jak Ci sie nagrzeje bardzo, a wiatraczki nie wyrobia to najlepsze co go spotka to wylaczenie, a jak nie to dysk moze sie uszkodzic, procesor jak i inne podzespoly ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez Skromność to moje drugie imie :classic_cool: a procesor to jest bardziej z tyłu nie?:P bo ten grzejnik mam z przodu kompa i troche obudowa jest ciepła od niego ale jeszcze sie nie topi wiec chyba nic nie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
z przodu jest dysk twardy, ktory tez za cieply nie powinien byc ;-) ale najwazniejsze uwazaj zebys sobie stop nie spalila, bylaby tragedia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gadaj tu z informtykiem 😴 stop nie spale bo mam odizolowane od grzejnika butami, tym razem pelne zakrywajace stopy :P i nawet skarpetki mam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
kurde, godzine mnie nie bylo, ale truja dupe :-o musisz miec sliczne bawelniane skarpety :classic_cool: zimno jest, mogliby w mieszkaniu zaczac grzac, a pewnie skapcy beda czekac az zamarzne :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
temat ogolnie mial byc o (.)(.) a nie stopach, wiec jak Ci z nimi? zimno, cieplo, ogrzewasz je? :-p kurde, na zadupiu grzeja a na moim wygwizdowie nie, zycie chloszcze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
tez tak kiedys mialem, a teraz jestem zdany na laske jakiejs tam firmy :-o przez to wszystko musze czapke wyciagnac zeby biegac rano :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strefa🖐️ o tej porze dzien dobry, boj sie Boga kobieto :o niektorzy to juz od 5 na nogach :classic_cool: wszystko w tej pogodzie sie nie podoba 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziura🖐️ 1100 wpis:classic_cool: no wstałam tak późno, bo wczoraj spałam tylko 3 godziny przed egzaminem:O Ja lubię jak jest zimno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no bez przesady, ale jak jest te 8 stopni to jest ekstra. I takie lekko mroźne powetrze mmm:D Wczoraj brykałam na świeżym powietrzu i czułam się super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocipiała :O :D:P ja to bym mogla w cieplych krajach mieszkac:classic_cool: tylko zeby tych robali, wezy i pajakow tam nie bylo :O mam ambitny plan na dzisiejsze popoludnie: spanie pod kołdrą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że nie ochoojała:O:P Nie lubię jak są upały, a ja pływam w ubraniu:O A taki lekki mrozik jest mrrrrr:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
reklamy googla pokazaly sie przy tym topiku: odziez dla grubasow, ubrania dla [uszystych pan to chyba cos oznacza drogie dziewczyny :-p 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się nic nie pokazało😴 ale nie zaraz zaraz!!! jest! ale to 10 najpiękniejszych kobiet świata. To zdecydowanie coś oznacza:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
a gdziez to dostrzeglas smukla dziewico ignorancje? :classic_cool: strefa, to tez widzialem, ale tytul byl inny, 10 najpiekniejszych wielorybow swiata:-p ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
tzytzki masz za male? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
kobieta ma wrodzona umiejetnosc psucia, wiec porad nie musicie szukac :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
w kwestiach opisanych powyzej przeze mnie, zadna z samic nie jest w stanie wygrac ze mna, ani nic madrego napisac 😴 przyklady pod moimi wpisami :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×