Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_dziura

rocznik 86 jesteście tutaj?

Polecane posty

Gość gdzie jest moj laptop
porzadne tyranie zlamie kazda samice :-p to, ze jest szansa, nie oznacza, ze ktos bedzie chcial leczyc :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chory uswiadomi sobie problem to znaczy,ze chce sie leczyc:P kurde te urzedy skarbowe wykanczaja ludzi tymi swoimi drukami... nie dziwie się, że ludzie mają problemy z wypełnianiem, jak studentka administracji ma wątpliwości czy dobrze wpisuje :o a za fłupią sie nie uwazam i nią nie jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
ta, a pisac nie potrafisz :-p nie dosc, ze druki irytuja to i przemile osoby w okienkach potrafia krwi napsuc, ale tym przynajmniej mozna szybko ukrocic szczekanie morda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ostatnio złozylam skarge na taka jedną krowe z okienka :classic_cool: nie dość,ze darłą ryja na mnie nie mając racji to jeszcze nie potrafila mi podać podstawy prawnej tego przy czym sie upiera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
dobrze, zawsze tak byc powinno, ale ludzie czesto kula uszy, a pozniej takie babsztyle tylko sie rozochoca i jezdza po kazdym, az nie trafi wreszcie na kogos kto przystopuje darcie ryja :classic_cool: ze mnie przyjaciele i rodzina to maja zawsze ubaw jak opowiadam im o moich perypetiach i walkach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki bojowo nastawiony do pan z okienek jestes?:D ja to ostatnio lubie składać skargi:D w sierpniu mam na koncie skarge na komendanta dyzurnego ruchu drogowego w KP we Wrocławiu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
nie tylko do pan, do kazdego kto chce mnie brzydko mowiac zaladowac w pupala, a ja tak nie lubie nie godze sie na to ;-) w pisaniu skarg na rozne podmioty jestem juz mistrzem, moglbym cos zarobic na makulaturze :-D w pewnej instytucji zapewne maja duzo radosci jak widza znowu moje nazwisko, a kiedys nawet rozwazalem zlozenie cv tam, co by pojsc na rozmowe i powiedziec, ze pierdole taka firme, ale uznalem to za strate czasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nieźle :D moze napiszemy poradnik?:P teraz krazy mi po glowie jedna skarga do urzedu skarbowego, ale jeszcze to rozwazam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
pisz koniecznie, ja zawsze zaluje nie wyslanych skarg :-D po co poradnik, lepiej profesjonalne doradztwo za $$$ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja bym chciała się podłączyc :P ehhhh.... widze, ze topik jest od niedawana.. kurcze... ja tu sie troszke dołuje... moze sie jakso rozerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
aby dolaczyc do elitarnego grona, trzeba spelnic pewien warunek, poraz kolejny o tym musze wspomniec :-o 😘 sciagnij druki z netu i wypelniaj na kompie, szybciej bedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
a tekstowych nie mozesz sciagnac? nie ma takich? pdfa mozna przerobic na pliki tekstowe, ale trzeba miec jakis konwerter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
badz dzielna, dobrze ze juz piatek, nic mi sie dzisiaj nie chce :-o zostalbym najchetniej w domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki druk o co kaman... Kurcze rozstaje się ze swoim :( juz nie wiem co zrobic z sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIP2 wypełniam :o juz prawie koncze:P Fitness nie lam sie, tego kwiatu to pol siwiatu ;) ja sie ze swoim niedawno rozstałam i znów jesteśmy razem wiec glowa do gory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy jestescie a my raczej juz nie bedziemy..on do mnie nic nie czuje... dzis ma przyjsc do mnie pogadac i chce aby chociaz milo bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
zamiast cieszyc sie nowymi mozliwosciami to albo jecza albo odgrzewaja kotlety, gupie te baby :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
czytaj dokladnie :-o tydzien niewolniczej pracy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×