Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_dziura

rocznik 86 jesteście tutaj?

Polecane posty

phi :P ja caly czas cos robie, a moja wina,ze taka praca, ze robi sie przy kompie i moge przy okazji na kafe zerkac?:P wiesz, wolalabym isc gdzies na 8h nameczyc sie fizycznie i miec spokoj psychiczny w domu, prace zostawiac w pracy, a nie myslec, ze to nie zrobione,ze tamto nie zrobiopne, ze to trzeba zrobic i jeszcze ten plan finansowy do budzetu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
jak wychodze za dzrwi pokoju to juz zostawiam wszystko, mam gdzies czy cos sie sypie czy nie, za bardzo mnie draznia zeby sie czyms przejmowac i nie lubie tej roboty ;-) nie phikaj tu bo wszyscy wiedzam zes len, nawet twoj lovelass :-p to wie, widzialem jak ostatnio na kafe pisal :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Dobra nowina - zaliczyłam ten egzamin z czwartku:classic_cool: Warto było ściągać z książki.:P Jestem zajebiaszcza, ale to wiedzą wszyscy:classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laptop dawaj linka do tematu :P ale w jakich sprawach pisal, ze leniwa jestem?:P strefa no gratulacje jak nie wiem co:D jestes zajebiaszcza tak tak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
ja chyba wezme dziekanke, nic nie umiem, a sobota tuz tuz :-o sorry szparka, nie moge, obiecalem :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie, spytam się może Was - mam problem z komórką. Jakos godzine temu rozmawialam z kolezanką i nagle stracilam zasięg. Do tej pory komórka szuka sieci:O Nie wiem co się stało:O Wiecie co to moze być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
jak masz orange to juz jest ok, wlasnie moj tel odzyl :-o dziurek, a Ty tylko o wkladniu i wyjmowaniu :-p nie moge nic wiecej napisac bo zlozyl pewna obietnice w zamian za milczenie :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archas
witam, 04.05.19986r niedługo po Czarnobylu ja raczej mówię Pokolenie Czarnobyla...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
awarie jednej z central w warszawie, kilka dzielnic stracilo zasieg :-o pokolenie leszczykow, lepiej brzmi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archas
dobre leszczyki heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
to masz pecha i kiepski telefon, podobno mocno wieje, moze dlatego :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to, że pecha mam to wiem:P, to, że mam kiepski telefon też:D ale pierwszy raz coś takiego się zdarzyło whatever ważne, że już jest ok:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
pewnie jestes wrogiem ludu i zbigniew z jarkiem wyciagali Twoje grzeszki :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz po bibliotece i zakupach uff teraz poszukuje krawca bo spodnie, ktore kupilam sa za dlugie:o laptop a Ty mi zawsze musisz wytykac to wkładanie i wyjmowanie :( samcze Ty 😡 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziura - fachowo, jeśli chodzi o urządzenia to jest to ruch postępowo-zwrotny:P Nie martw się, jesteśmy w przewadze liczebnej.:classic_cool: Laptop jest w mniejszości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 🖐️ i znów to samo: ciemno jak sie wstaje, zimno jak sie wychodzi z domu i beznadziejnie w pracy :O a tak chcialabym teraz we snie przewracac sie na drugi bok 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
nie marudz ludu pracujacy, ciesz sie, ze masz prace, dziekuj panstwu i przelozonemu :classic_cool: 🖐️ a tak przy okazji prawdziwy zdrowy silny samiec nie boi sie zadnej samicy, nawet w liczbie wymarzonej sztuk 2 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, panstwu powinnam dziekowac za super place w budzetówce :O a tego zdrowego silnego itp. samca to masz siebie na mysli? :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
dziekuj juz za sama mozliwosc pracy :classic_cool: dziurka, no przeciez nie Ciebie czy strefe :-o na stronie poprzedniej zastalem probe zastraszenia mnie, wiec przedstawilem jak realnie taka sytuacja wyglada :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×