Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_dziura

rocznik 86 jesteście tutaj?

Polecane posty

Gość gdzie jest moj laptop
mam tylko jakies wino, ktore jest obrzydliwe :-o moze szklanka mleka tez pomoze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
taka sobie, raz wysluchalem, jutro powtorze i moze cos sie odmieni ;-) ide spac 😴 2,5cm sie nie powiekszy, a nawet jesli to max do 3 :-p 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
a niby czemu leszczyk? 😭 🖐️ jol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
a jednak centymetry tylko Ci w glowie, a ja nic nie poradze na to :-( ale duzo czytam i to moze kiedy mnie uratuje :-D ze zdjeciami jest problem techniczny :-o i nie wiem czy mam jakies z gola klata zeby moc zamalowac czarna dziura :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakby nie patrzeć to centymetry są ważne :P czytaj czytaj wyjdzie Ci to na dobre, choc niekoniecznie na zdrowie bo oczy zniszczysz:P nie wierze, zeby informatyk nie mogł poradzic sobie z problemami technicznymi:P widzisz, mozesz powiedziec,ze widziales czarna dziure :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
oczy sa takie sobie, ,musze wreszcie isc do okulisty i pewnie dostane tzw pingle :-D trudno, przegralem zycie bez centymetrow, zamkne sie w klasztorze i bede czytal ;-) problem techniczny wynika po czesci z lenistwa bo w sumie nie potrzebne mi te zdjecia, a mam je na zaszyfrowanej partycji, z ktora musialbym sie troche pomeczyc :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, właśnie się dowiedziałam , że moja przyjaciołka ( roczynik 86) jest w 2 miesiącu ciąży... jaaaaa.... wyobrażącie sobie chodzi teraz z brzuszkiem? Ona ma faceta od 9 miesiecy, kochaja się bardo, ale co wpadka byla. Prespektyw na mieszaknie zadnych, ona umowa na czas okreslony, tyle dobrze ze on ma etat na stale i zarabia ok. 2 tys. Ale co to jest przy dziecku? I w ogole... scielo mnie z nog. Na wyklady chodzic z brzuszkiem (zaoczne studia) , koniec imprez... heh.... no nie wyobrazam sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
wstawac mlode gniewne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłam ja - zagniewana młodociana:P:classic_cool: 🖐️ wszystkim jadzia - no nie zazdroszcze koleżance... muszę się dziś uczyć, jutro egzamin😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jadzia no nieźle :o dlatego ja sie nastawiam na swiadome i planowane macierzynstwo :classic_cool: przerwa ucz sie ucz i ładnie jutro zdaj egzamin;) laptop w niedziele o 9 juz na nogach?:D nikt by mnie nie zmusił:P jesli nie mialabym szkoły ofkz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów od nowa to samo :o pogoda do kitu, wstawać się nie chciało, pracowac sie nie chce, nic sie nie chce, najlepiej to z łóżka nie wyłazić:o ja chce latooooooooo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
jak juz jest tak zimno to najchetniej bym siedzial w domu i sie wygrzewal- musze zaczac do tego dazyc ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzbys planowal jakies L4 ?:P ja sie musze przeprosić chyba z grzejniczkiem, ktory zimą mam pod biurkiem jako dogrzewacz:o laptop znasz sie na hmm bankach?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
nie, przeniesc prace do domu, jak dobrze pojdzie to moze do konca roku sie uda, a jak nie to pozostaje sie pociac ;-) banki to zlo i nic generalnie nie wiem, no chyba ze cos latwego :-o grzejnik dobra rzecz przy nogach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mam taki przy nogach :classic_cool: praca w domu, tez bym tak chciala, ale moge sobie pomarzyc :o z tymi bankami to w sumie chodzi mi o linie debetową jak to z nia jest bo nie moge znaleźc na necie nic sensownego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
a co chcesz wiedziec? ja tez jeszcze nie wiem czy sie uda, ale mam nadzieje, ze tak i bede mogl pomeczyc sie w domu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najlepiej wszystko, jak to działa w praktyce i na jakich zasadach i na jakich warunkach przyznaja:P to tzw. telepraca jak dla matek wychowujacych dzieci?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
teraz to roznie jest, zalezy od banku, ale ja moge np miec cos takiego jak kredyt odnawialny do 10.000pln, z ktorego nie musze skorzystac, ale jak chce to biore i do poki sa wplaty chyba mi nic nie pobieraja za prowadzenie takiego kredytu czy nawet odsetek, ale trzeba to splacic w jakims tam terminie. tyle wiem ;-) tak telepraca :-D bede sprzedawal adipex itp :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. z tego co slyszalam,ze dopoki sa wplywy na konto to nie trzeba tego splacac, bo te wplywy automatycznie splacaja ten kredyt czy jakos tak,ale ja sie nie znam:o musze w swoim banku spytać... smiej sie smiej, w znowelizowanym KP funkcjonuje pojecie telepracy:D cały rozdział IIb : Art. 675. § 1. Praca może być wykonywana regularnie poza zakładem pracy, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu przepisów o świadczeniu usług drogą elektroniczną (telepraca). :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
dopytaj w banku bo zalatwic takie cos to chwila moment w sumie to sie nie smieje bo takie cos istnieje juz od kilku lat u nas, sporo osob zarabia w ten sposob. w poprzedniej robocie tez tak mialem, niby siedzialem w domu, chory albo urlop, ale bylem pod telefonem i jak bylo trzeba to sie laczylem z kompami/serverami zdalnie i musialem zasuwac :-o:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zawsze to tak lepiej w domu, przynajmniej tak mi sie wydaje ;) nic mi sie dzisiaj nie chce robic przez ta pogode, a jeszcze musze zasuwac do biblioteki ksiazki oddac i na zakupy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
w sobote zaopatzrylem sie w ksiazki :classic_cool: nie do konca w domu lepiej pracujac w firmie jakiejs bo wtedy truja dupe 24h na dobe :-o orange padlo u mnie, przynajmniej mam telefoniczny spokoj w robocie :-D ja wychodze, a nowy kolega odbiera, nie wie gdzie jestem i kto dzwonil, dla mnie idealnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
wreszcie cos robisz, a nie tylko kafe i byczenie sie, a pozniej wyjscie o 13 :-o :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×