Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_dziura

rocznik 86 jesteście tutaj?

Polecane posty

Gość gdzie jest moj laptop
tzw cyckowy regulamin :classic_cool: wysylaj, a nie udajesz greka :-o zawsze chcialem skrecic kark przeciwnikowi, reflektujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha:D no cóz zasady są po to zeby je łamać:P skręcenie karku?:O wymysl cos innego. To mi nie podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
polamanie szczeki? ale dopiero jak zasluzysz, regulamin jest po to, aby go przestrzegac, przynajmniej ten! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
ograne, zero inwencji i kreatywnosci, a szczeke mozna zlamac na wiele sposobow i moze to dlugo trwac, zanim padniesz od tego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
spozywanie 7 paczka w ciagu jednej godziny to raczej nie zarobienie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laptop chce zeby to odbylo sie szybko i w miare bezbolesnie. A łamanie szczeki mnie nie zabije raczej:O dziura🖐️ mialam dzis egzamin:O i w swojego pecha dalej uwierzyc nie mogę😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam masakryczne pytania:O a kolezanka, która siedziala obok dostala wszystkie pytania z czerwca! Te mialam opracowane jak widac na darmo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
zdjecia to moze w domu jakies znajde, nie wiem, moze jak dostane cos na zachete :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
za malo mam ;-) ostatnia zamiana moja kartkami zeby zrobic matematyke kolezance poskutkowala propozycja od pani prowadzacej zaliczenia calego roku zamiast co semestr jesli chce w ogole sprobowac zaliczyc :-o jakze moglbym sie nie zgodzic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie kolezanka sie kartkami zamienic nie chciala. Nie dziwie sie jej:P sciagi mialam ale nie uzylam, bo nie bylo tam tego co potrzebowalam:O Sciagalam ze skryptu:classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w tej sesji zimowej egzamin z prawa administracyjnego z 3 semestrów :O jak o tym mysle to juz mam ciary... oj tam laptop nie bądź zachłanny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio na prawie miedzynarodowym sciagalam z ksiazki, mialam ja na kolanach, gosciu stal nade mna i nie zauwazyl:classic_cool: a jedna laska z mojej grupy pytała mnie jak sie pisze konsul honorowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ostatnio miałam egzamin z prawa, o którym oczywiście się dowiedziałam przed rozdaniem kartek, to jedyne czym się mogłam ratować to był internet w telefonie. Mówię wam google.pl i wio :D:D nawet drogo nie wychodzi bo za 20 minut zapłąciłam chyba 2 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziura nieźle:P ja mialam tak ze za mną dwóch panów stało, a skrypt jest formatu A4:classic_cool: ciut ciezko sie manewrowało:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
na cycki patrzyl to ksiazki udal ze nie widzi :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
najlepiej to wziac dziekanke, chyba znowu sie tak bede ratowal :classic_cool: na pewno patrzyl, ale nei zauwazylas :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle jego co sobie popatrzy:P przynajmniej dostalam 4,5 :classic_cool: a teraz spogladaja na mnie KC i KPA usmiechaja sie zachecająco ale mnie odrzuca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
ukazanie swych gornych partii ciala w zamian za pytania :classic_cool: ja je znam, wiec czekam na propozycje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×