Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GadżecikToruń

Gadżety, gadżety gadżety!!!!!

Polecane posty

Gość GadżecikToruń

Tak zacheca sie teraz dzieci do kupowania produktów....wiadomo ze kiedy dziecko bedzie mialo do wyboru dwa produkty, z ktorych jedno bedzie mialo dolaczony gadzet wybierze właśnie ten produkt.....no i skończy się na tym ze mama będzie musiala za ten produkt zapłacić. Już mi sie to przytrafiło ale powiem Wam ze to niezly sposób zeby przekonać malucha do zjedzenia produktu :)) Myśle że to świetny pomysł :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ odkrycie.... Dodam że jeśli na kremie będzie napisana cena 6,99 to go kupisz, ale jak już 7 zł to nie kupisz go. To sie nazywają chwyty marketingowe i badanie ludzkiej podświadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radolinka
Gadżety to rzeczywiście świetna forma zwórcenia uwagii dziecka...ale chyba nie należy kupować tego zbyt czesto bo sie przyzwyczai i zaden produkt bez zabawki nie bedzie dla niego atrakcyjny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpieszczona
A ja uwazam ze kupowanie takich produktów to tylko rozpieszczanie dzieci... ja nie kupuje nic takiego, moje dziecko moze sie bez tego obejsc... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasablanka_i_marino
dziecki rzeczywiscie lubią gadzety ale czy to najlepsza forma zeby przekonać je do produktu?? A o jakie gadżety chodzi? Co może być tak atrakcyjne dla dziecka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w sumie chodzi o to
że jak do jabłka Pani w warzywniaku nic nie da a obok sprzedają chipsy z bzdetami - nalepkami, blaszkami i innymi dzikimi wężami to mam się cieszyć, że dziecko bez wachnięcia wybiera chipsy???? W sumie akurat nie moje, bo jak kiedyś oznajmiłam, że proszę bardzo może jeść chipsy ile wlezie ale za to juz nie bedzie warzyw i owoców, to z nrykiem usłyszałam, że go boli brzuch i on nie moze jeść żadnych chipsów (na szczęście!! a jaka duma!!!) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PestkaArbuza
Ohh nie ma co znowu tak przesadzać. Dziecko ma prawo do radości i myśle że takie gadzety mogą mu je sprawić...tzw. mała rzecz a cieszy :)) Mój synek lubi zbierać naklejki, płyki z bajkami z płatków :)) Szczerze to sama lubie oglądać je z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×