Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krzych26

narzeczona niestety nie byładziewicą iprzykoleżankach z dumąmówiże się puszczała

Polecane posty

Gość Katarzynnnka19lat
nie Ty mi bedziesz mówił ile to duzo.Po slubie sie ogranicze tylko do jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
Poza tym jestem zdrowa czysta osoba z byle kim nie spałam tylko sami czysci wiec nie ma zadnego problemu poza tym to nie były przygody jednorazowe tyllko znałąm sie z kazdym przynajmneij pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
wszytkich znałąm długo bo ze szkoły jeszcze wiec nie był to pierwszy lepszy.Poza tym nikogo nie zdradzałam,nie ma ślubu z nikim wiec nie ma zadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moja przyjaciolka tez uzywwamy slowa "puszczac sie, bzykac, zalapac na sex" w odniesieniu do naszego zycia sexualnego a nie jestesmy ani łatwe ani nie mialysmy duzo facetow na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
a ja caly czas powtarzam - nie opowiada sie aktualnemu facetowi o poprzednikach i kropka. i samemu sie nie wypytuje o byłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayeczka78t7
prawiczek ale chyba na pierwszym spotkaniu nie spytasz ilu miała partnerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkx
ja tez uważam nie wazne doswiadcznenie seksulane jesli dziewczyna zachwuje sie w porzadku i jest wartosciowa to sie facet zakocha i bedzie chciał z nia byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilGKS
rozumiem prawiczka...ale...typie ty nigdy nie uklujesz...tak myslac...nie suzkaj na sile dziewicy...przeteguj nie dziewice jedna potem druga...i przejdzie ci ta chec na dziewice...wiem ze dziewica to jakis przywilej...ja osobiscie bylem rok z kobieta ktora robila to z innym/inymi przedmna...a ja bylem prawiczkiem z nia mialem swoj pierwszy raz...i chcialem zeby to byl nasz wspolny pierwszy raz ale coz...moja kobieta byla 3 lata starsza tzn ma 21 lat..wiec nie dziwne ze juz to robila...bylem z nia...kochalem sie...a teraz moge sobie poszukac dziewicy...nie dziewice mialem...wiec wiesz zacznij to robic nie wazne z jaka...potem poszukam razem dziewic..ale jak sie trafi jakas nie dziewica to chetnie skorzystam;Dale do powaznego zwiazku na pare lat nie chce laski po kims...chce dziewice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayeczka78t7
no tak a ja mam gdzies faceta nie prawiczja chyba że sie zakocham na zabój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu nie chodzi o to czy ta co się wyszumiala będzie dobrą żoną ale o to, że to poniżające tego słuchać i źle wpływa na moje samopoczucie fakt że jacyś kolesie rżnęli moją przyszłą żonę, choć i dlatego mam zamiar dać sobie z nią spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
to głupie co piszesz Krzys zauwaz ze nie robili tego z Twoja zoan bo ona nie miała wtedy ślubu.Poza tym Ty tez nie byłes prawiczkiem wiec jaki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
moja koelzanka sie wyszumiała przed slubem zanim poznała obecnosgo meza miała duze powodzenie i faceci bardzo chcieli z nia byc wiec miałą wybór wyszła za maz w wieku 23lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym że kobiety nie lubią prawiczków więc po co mialem być nigdy jej na tym nie zależało Dlatego napisałem przyszłą żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehea
takiej co wyszumiała się z innymi bym nie chciał BLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
i to za fajnego goscia kulturalnego,z klasa,przystojnego,doswiadczonego z dobrego domu,bogatego.wiec lepeij sie wyszumiec zdobyc doswiadczenie zeby wiedziec meic rozeznanie jacy sa faceci jak sie im spodobac,co jest fajne na co mozna sobie pozwolic do wszytkiego trzeba dojrzec,wiele spraw doswiadczyc zanim sie wejdzie w jeden zwiazek na całę zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
hehhe sam jestes prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze fajne sa zajete
a ja jestem ładną dziewczyną, a nie puszczałam sie..dziewictwo straciłam z moim meżem w wieku 24 lat...a poznalismy sie jak miała 19..wiec 4 lata wytrzymalismy bez seksu!Oboje mielismy swoj pierwszy raz"po raz pierwszy".On był prawiczkiem ja dziewica. teraz po 4 latach malzenstwa mamy ślicznego bobasa:)Kochamy sie, miło wiedziec, ze jest sie tą pierwszą:)On twierdzi tak samo,ze miło mu, ze jestem jego pierwsza.No i choc miałam w swoim zyciu, wiele okazji, by sie przespac bez zobowiazan..nie miałąm ochoty na seks bez miłosci.. i nie załuje....nasz seks..jest nieziemski.. Moje kolezanki, dosłownie wszystkie...miały po 3, 4 partnerow..a ja tylko jednego,ja wcale sie tego nie wstydze..Wrecz przeciwnie jestem dumna! z tego, ale niekktore znajome ze studiow wyśmiewały sie ze mnie, ze nie wierza mi, ze jestem dziewica..(bo wtedy byłam)... cytuje ich slowa"nie wierze, ze taka atrakcyjna dziewczyna jak ty jeszcze tego nie robiła"!!! dziwne, a jednak..nie wiem co ma atrakcyjnosc do tego, po prostu mam swoje zasady!!! a te co najwiecej się wychwalały podobojami seksualnymi, własnie były nie za ładne i jakby chciały sie w ten sposob , dowartosciowac chwalac sie"zobaczcie skoro z tyloma spałam, musze być ładna:".....wiele kobiet tak robi..ja nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze fajne sa zajete
powiem, ci ze głupio gada ta TWOJA dziewczyna, ja uwazam, ze to są sprawy intymne, i nie opowiadam, moim kolezankom co robie z mezem w łozku, bo to chore..tak mowic, to jest ma byc miedzy nami, nie musze sie przechwalac ani dowartosciowywac.. Twoja laska ma jakies kompleksy chyba, dla mnie to głupie, a kiedys moja znajoma mi opowiadała, jakiej wielkosci czlonka mam jej facet, to mi sie rzygac chciało, bo wcale jej o to nie pytałam, nie wiem po ką cholere mi to mowiła?zebym jej zazdrosciła?czlonka ??bezsensu, pusta jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze fajne sa zajete
bo jestes prawiczkiem, ale niektore moje kolezanki sie ze mnie smiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mddqwd
niby byles dumny, a na innym topicu, piszesz, ze jestes za aborcja, soadaj dwulicowcu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica..
grzesiu dokładnie na innym topicu popiera aborcje, a tu niby dumny, ze ma laske dziewice, zakłamany jestes w cholere !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica..
jestes tak samo zakłamany grzes jak ojciec mojej siostrzenicy. kIEDY Moja siostra zaszła w ciaze, z zonatym facetem(nie powiedział jej ze jest zonaty), to nagle powiedział jej ze jest zonaty i ze ma dziecko usunac, juz zapłacił za zabieg, a wogole to podobny był praktykujacy katolik(ktory pewnie jak Ty grzes miał zone dziewce-co za zakłamanie), a chciał zabic niewinnegoi człowieka, byle "ludzie nie gadali i by miał nieskalana opinie".na szczescie moja siostra tego nie zrobilą, dzis jej corka, jest madra , piekna dziewczyna, modelką nawet znana, pomyslec, ze mogłby jej nie byc, przez tego głupka, gdyby go posłuchała!! nie wiem grzes, ale chyba nie masz sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica..
tak zalicza.., a potem kaze usuwac, niewinne dzieci..tej ktora zaliczył, grzechoo ty palancie pieprzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica..
oby cie laska zdradziła i kantem pusciła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×