Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajcaa

w jakiej pozycji dzidzius powinien spać po urodzeniu?

Polecane posty

Gość doswiadczona nianka
najlpiej na stojaca mozesz tez go podwiesic pod sfitem pod paszki i tak zostawic na noc pocwiczy sobie miesnie i nie nabawi odlezyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagggu
e embrionalnej - dasz rady tak go ułożyc . postaraj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takiej w której uznasz, ze dziecku jest dobrze a ty czujesz się o nie bezpieczna. ja swoją ukladałam na boczkach raz jeden raz drugi, w dzien czasami na pleckach i głowkę raz w prawo raz w lewo +czasami pozwalałam jej spac na brzuszku ale tylko wtedy gdy mogłam cały czas ją obserwować !!!!!!!!! bez poduszki i w razie konieczości z pionizacją tj podłóż pod materacyk jakąś książkę i bedzie oki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera nie strasz dziewczyny
szczególnie jeśli nie wiesz o czym piszesz. Owszem nie powinno zostawiać się dziecka samego na brzuszku dlatego, bo może się udusić. Piszesz- a później matki boją się kłaść maluchy na brzuchu a jest to niezbędne do ich prawidłowego rozwoju! Więc- kłaść na brzuchu- owczem, ale zawsze pod okiem rodzica. Śmierć łóżeczkowa czyli bezdech, a nie uduszenie przez nieodpowiedzialność rodziców. Szczególnie narażone są dzieci z niską masą urodzeniową i wcześniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdech
bezdech częściej zdarza sie w pozycji na brzuszki jeżeli dziecko spi tak (* bez kontroli). zdarza się tak bo wdycha wcześniej wydalony przez niego dwutlenek węgla który nie ma ujścia więc wera ma trochę racji na brzuszku tak ale zawse pod kontrolą rozica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki..............
jak sie utrzyma na nogach to na stojaco ,ale musisz sprobowac ... powodzienia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kladlam mojego maluszka zawsze na boczku, raz na jednym, raz na drugim. Balam sie przede wszystkim zachlysniecia, poniewaz u malych dzieci nierzadko zdarzaja sie wymioty, ulewanie. Pod materac wlozylismy dodatkowo poduszeczke, by glowka dziecka byla wyzej niz tulow. Polecam ta metode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja kladlam mojego maluszka zawsze na boczku, raz na jednym, raz na drugim. Balam sie przede wszystkim zachlysniecia, poniewaz u malych dzieci nierzadko zdarzaja sie wymioty, ulewanie." ja tak samo. Co to poduszki to prowizorycznie mialam taka plask a jak kolderka, ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×