Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcia955

Jakie według was podpaski sa najlepsze?

Polecane posty

Gość karolcia955
Ale ja mam nieregularne okresy!! A teraz kupilam sobie naturella maxi 16 sztuk i czuje sie w nich bezpieczniej bo sa dluzsze i wiecej kropelek... Ok postaram sie na brzuchu spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0005
Hmm....najbardziej ufam Always,tak już po prostu z przyzwyczajenia. Ale używam też Belli tych fioletowych ,pachnących. Nie mam obfitych okresów więc się tym tak nie przejmuję. Bella są megawygodne. Naturelli raczej nie używam. karolcia955 - ja bym Ci radziła kupić Always ze wszytskimi kropelkami te wieksze. Na pewno cie nie zawiodą. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_17
Mam regularne obfite miesiączki. Najczęściej używam always night nie tylko w nocy w dzień też i nie narzekam :P Nie przeciekają, są wygodne i długie. Zmieniam je co 4-5 godz. i czasami zdarza się że cała jest we krwi. Ogólnie uwielbiam always night podczas miesiączki mogę chodzić w obcisłych biodrówkach i czuję się wtedy bezpiecznie. Tampony to nie dla mnie nie wyobrażam sobie wkładania sobie tam czegoś co nie sprawia mi przyjemności (wiecie o czym mówię ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ...
jakie podpaski polecacie, żeby były krótki bo w tych długich czuję się niekomfortowo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm....ona
naturella ultra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie wiem ....
mam podobny problem co koleżanka.... zastanawiam się na kupnem podpasek bella perfecta blue. I stąd moje pytanie czy one są długie ? Ja używam always ultra sensitive ale są za długie (mają okolo 30 cm ;/) Doradzcie mi, ktore spelnia moje oczekiwania. Jeżeli chodzi o naturellę to, ktore są z tych krotkich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuSka
Moim zdaniem każdy ma swój styl i każda kobieta wie jakie są dla niej najlpesze!! Naturelii NIE CIERPIE ponieważ tam jest prawie sama wata i są niekomfortowe... Kocham podpaski always ze skrzydelkami a podapasek bella używam jak nie mam Alyways... ponieważ nie mam do nich 100% zaufania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkkaaaa
Nie używam podpasek od wielu lat bo są nieekologiczne :) Użwywam kawałków materiału pocietych na kawałeczki które zmieniam średnio co godzinę a wieczorami piorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeee
uzywasz materialu???bleeeeeeeeeeeeeee Ja uzywam bella niebieskie-wg mnie naklpesze,inne mnie jakos drapia-szcegolnie Always sa takie szorstkie!!(te z kropeczkami malymi)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mo.Ni.Ka
Ja używam Naturella. Raz na obozie niezpodziewanie dostałam okresu i koleżanka pożyczyła mi Always na noc-dostałam odparzeń!! Bella też mnie nie zawiodła ale ma kiepski klej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3452654
Wiecie co, mi tez zdarza się używac materiału. Je jedyne podpaski co trawiłam to były te 3 mm, nie wiem jak ktoś może nosic cos grubszego. Kiedys jak były święta i wszystko zamknięte, to zaskoczył mnie @ i musiałam sobie radzic. Pocięłam na kawałki płótno. Ale tak, że nie było grube - ze trzy, cztery warstwy. I miałam większy komfort, bo w ogóle tego nie czułam, nic mi się nie kleiło do nogi - bo te wkłady to często odklejają się i w zamian przyklejają do nogi, nie czuc żadnego plastiku, bo go nie ma. Ogólnie było mi z tym przyjemniej. Skóra oddycha i nie poci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aoa
No tak,ale taki material bez kleju to sie moze przemieszczec, dopiero sie wtedy czlowiek niekomfortowo czuje:/ ja uzywam tylko tamponow, wtedy jestem w 100% pewna,ze nic mi sie nie ubrudzi, poza tym podpaski nie sa wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie wyprobowywac podpaski z roznych firm. Jakis czas wielkiego plusa zarobila u mnie rumiankowa Naturella-tak,jak piszecie- za zapach. Jednak najwiecej plusow maja mimo wszystko Always. Juz nawet Classic ze skrzydelkami za 2,50zl ma o wiele mocniejszy klej niz podpaski innych firm. Wiem,ze zadne skrzydelko mi sie nie odklei plamiac gacie. Maja tez fajne perforacje, czyli miejsca, w ktorych \"odklada sie\" krew. Polecam, kto nie wyprobowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3452654
Nie wiem , czy ten materiał mi się bardziej przemieszczał niż podpaska... No i materiał dobrze chłonie, znacznie lepiej niż np. lignina, bo jest gęsty. Rzecz jasna nie wyobrażam sobie tego prac, wyrzucałam po prostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3452654- jak mozna uzywac materialu zamiast podpasek w XXI wieku mieszkajac w srodku Europy ?...bez przesady....nie rozumiem tego sformulowania \"zaskoczyl\"...po ilus tam latach od czasu dostania pierwszej miesiaczki kazda zdrowa kobieta wie kiedy dostanie miesiaczke to da sie wyczuc, bynajmniej ja tak mam...i kazda kobieta powinna miec zapas podpasek w domu, i kilka ..w torbie jak udaje sie do pracy lub szkoly...nawet jesli w ten dzien nie spodziewa sie miesiaczki. ja nosze nawet w torebce zapasowe majtki jakby cos sie wydarzyło..nie mowiac o chusteczkach jednorazowych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja preferuje tampony. Ale jesli chodzi o dobre i tanie e podpaski to sa takie marki rossman, chyba facelle czy cos takiego. Jak dlamnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mo.ni.ka
najlepsze są naturella :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosek1990
Ja używam always

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki temat
ja od dawnien dawna uzywam bella perfecta green, moim zdaniem sa najlepsze, w ogole lubie takie z siateczka, otstanio tez z belli sie pojawily takie same tylko pachnace, (albo rose albo violet). Raz chyba jeden zdarzylo mi sie uzywac always'ow - masakra;/ i raz chyba mialam przygode z libresse - tu akurat zastrzezen nie mam ale bella perfacta green wciaz rzadza ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfcjcjcfyhkhg
może ja jestem dziwna ale nie cierpie tych cienkich podpasek zdecydowanie po domu wolę always classic a jak gdzieś wychodzę to tampony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karcia 125
Cześć!Ja używam tamponów i podpasek.Tampony wtedy gdy mam obfity okres.Tampony to o.b mini lub o.b normal.Jeżeli chodzi o podpaski to najczęściej używam Bella perfecta violet,naturella lub cieniutkie podpaski/wkładki także bella(różowe lub niebieskie).Używam także wkładek higienicznych na śluz discreet.Pozdrawiam!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokroteczkka
ja gdy mam obfite miesiączki i siedze w domu to kładę sobię na podpaskę troche papieru toaletowego i nie musze tak często zmieniać podpasek, bo zamiast niej wymieniam tylko papier. I wtedy jest mi przyjemnie i sucho. Tak samo w nocy.Może to głupie ale naprawde pomaga. Radzę spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpaski
eeee to nie dla mnie, denerwóją mnie, za to tampony zawsze mam pewność że nic nie przecieknie jak je dobrze dobiore na każdy dzień okresu no i wygoda, bo nie musze rezygnować z basenu np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEATKA 666888
JA MAM NIE REGULARNE OKREST DOPIERO 4 RAZ ALE PO 19 DNIACH JAK MAMA TO USŁYSZAŁA TO MÓWI CAŁY CZAS ŻE DO LEKAŻA TRZEBA IŚĆ JAK BYM NIE WIEDZIAŁA ŻE DO GINA :) ALE NIE PUJDE HEHE:p A I NAJLEPSZE WEDŁUG MNIE SĄ BELLA PERFEKTA MAXI GREEN Z WSZYSTKIMI KROPELKAMI IDE BO MNIE BRZUCH BOLI POZDRO ŻYCZE MIŁYCH WAKACJI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka 12
ja mam dość obfite miesieczki (ale nie naszczeście tak jak tu niekture wypisywały;P) ale podpaske maxi zmieniam co 3-4 godz. Teraz zastanawiam sie nad wyprubowaniem podpasek Libresse, a jak nie to zostanr przy belli maxi :P A tez bardzo denerwuje mnie to , ze w szkole zemnie leci bardzo a potem w domu o wiele mniej ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella perfecta blue
na przykład dzisiaj miałam na sobie naturella normal. pojechałam z klasą do kina i miałam ją na sobie i cały czaś przejerzdzałam sobie ręką po tyłku, bo wydawało mi sie ze przecieka. ale na szczescie nic nie przeciekło. nie lubie tych naturella. dla mnie naajlepsze są bella perfecta blue. one mnie nie zawiodły i czuję się w nich pewniej. tamponów nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivek
Najlepsze pod słońcem to podpaski facelle,są dostępne tylko w Rossmannie,już piszę dlaczego.Po pierwsze są cieniutkie,po drugie jest ich aż 16sztuk,po trzecie są tanie,normalnie kosztują 3,79 ale często są w promocji po 3,29 :),po czwarte każda z nich jest oddzielona,ładnie zapakowana w folię,więc na zużytą jest już przygotowana folia żeby ją ładnie owinąć i wyrzucić :) po piąte są ze skrzydełkami,są też bez więc jak kto woli.Ciemno zielone są ze skrzydełkami,jasno zielone bez. No i oczywiście z siateczką :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam podpaski Femina z Biedronki: cienkie, pojedynczo pakowane, niedrogie i z dobrym klejem. Aha- są ich 3 rodzaje: safe, night i jakieś "zapachowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×