Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcia955

Jakie według was podpaski sa najlepsze?

Polecane posty

- jak możesz wymieniać tylko papier jak ja mam ostatnio tak skąpe okresy (1-2 podpaski normal na dzień) i jak rano wstałam i w łazience zobaczyłam ze dostałam okres i włożyłam sobie kawałek papieru żeby pójść po podpaskę to to mi przeciekło ! przy paru krokach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojabojaboja
Ja czasów z podpaskami nie wspominam najlepiej. Ciągle coś przeciekało, ciągle dyskomfort. Nie mogłam się położyć, bo zaraz coś przeciekło, zabrudziło się. Jak byłam z wizytą u kogoś i trzeba było zmienić podpaskę to też był problem. Męki przeokropne. A okres miałam 5-7 dni. Tamponów bardzo się bałam. Ale powolutku się przekonałam do nich i teraz nie wyobrażam sobie w ogóle używać podpasek. Natomiast generalnie najlepsze zawsze były dla mnie podpaski always. Chociaż i te nie zawsze zdawały egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość london
Ja uzywam always fresh a normalne krwawienie. i są teraz bardzo takie bo chyba 20 kosztuje 6 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha wymiana podpaski
to męki przeokropne? widać, że masz w życiu dobrze i lubisz się sobą pieścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myśśśśśśś
ja używam belli pomarańczowej ze skrzydełkami.Nigry mnie nie zawiodła.Always mi przeciekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonowa panna- trzynacha
Ja przez rok, wypróbowałam 3 firmy podpasek, i oto moje opinie: Always- strasznie duże, niewygodne, sztywne, podrażniające i krew wtpływa bokiem ocena: 2/5 Bella perfecta- szerokie, niewymiarowe (za długie z przodu, a kródkie z tyłu), zdarza się, że przeciekają ocena: 3/5 Naturella- najlepsza ze wszystkich, ale jak karzde, mają swoje malutkie wady, ale są OK. Miałam jes wczoraj gdy występowałam w teatrze, wszystko trwało 6 godz. + ponad 1 gozd. przebijanie się na drógi koniec miasta autobusem, wystarczyło jak raz zmieniłam i było OK ocena: 4/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalla
Ostatnio uzywalam Natural Lady - byly rozdawane jako probki na jakims spotkaniu na ktorym byla moja mama i powiem szczerze ze sie zachwycilam :) Sa zupelnie inne niz podpaski ktorych do tej pory uzywalam. Nawet zapachem nie przypominaja podpasek tylko... miętę! :)) Warto tego doświadczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziołowy listek
Jesli chodzi o te z biedronki. To jak najbardziej popieram. Nigdy jescze mnie nie zawiodły. A mam czesto obfity bardzo okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsawert
beznadziejne są dla mnie z siateczką jak ALways - totalna klapa. Najlepsze są bawełniane cienkie wszystko jedno jakiej firmy. Poza tym ja wychowałam się na podpaskach grubych z małą ilością kleju (które latały w majtkach czasami na plecach :) ) i właśnie te grube (ale juz stabilne) lubię nosić po domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunika
Hej. Ja miałam dopiero 7 miesiączek, ale trochę już przeszłam. Pierwszą miesiączkę dostałąm w styczniu 2010, a drugą dopiero w czerwcu i była bardzo ogormna, i miałamwtedy ajkieś podpaski z Rossmana te Libresse chyba, i powiem, ze to sama wata i nic więcej, całe mi przecikły w ciągu 1godz. Najlepsza jak dla mnie Always pachnące, fresh chyba, nie pamietam, bella dobra, ale bardzo mnie "bolała" jak ją nosiłam, więc zmeiniał na Always i tych używam, Naturella też miałam, i już szcezre nie pamiętam jakie byłe fekt. Ale jak jestem gdzeikowliek w sklepie to dużo osób kupuje Always, Bella i Naturella, inne nie. Nie wiem xzemu, najczęściej to Bella Maxi Blue czy jak. Na codzień używam wkładki Discreet, i polecam! Bez wekłądek nieposzłabym do skzoły! Śluz daje mi się we znaki, zrestza podobnie koleżanką. Natomiast niewyobrażma sobie włopżyć zaporzeproszeniem w duoe tampona! Chcoiciaż moaj siostra używa i jestm zadowolona, ale u mnie to nie przejdzie, wolę podpaski. Poelcam CI ALways fres, takie różowe czy pomarańczowe, teraz akurat nie ma więc nie wiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś używałam tamponów
ale niestety wróciłam do podpasek. Jedyne jakich jestem w stanie używać to always, bo mają siateczkę, w związku z czym nie przeciekają i mam w nich względne uczucie suchości, cała reszta to szit. jedyny minus always to zbyt mała ilość kleju, bo czasami słabo trzymają się majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia32233
ja używam róznych lubię naturelę ale mają bardzo intesywny zapach ale jak tak to są ok próbowałam też używać tamponów ale mnie troche uwierają i z nich zrezygnowałam co robię nie tak poradcię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olvv
Wg mnie naturella ; ] lub bella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka0021
Always Sensitive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniax
Alweys sensitive. Najlepsze sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najlepsze są z bella. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniEl
always ultra ze skrzydelkami, z powloczka micro touch ;) inne always tez sa ok. na reszte podpasek (inne firmy) mam uczulenie i to straszne :/ nie wiem z jakiej racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze chyba always...aczkolwiek zdecydowanie wolę tampony i używam tylko ich. Najlepsze są ob i BEPPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodziankaaa
Ja lubię podpaski siateczkowe, tylko i wyłącznie, nie odparzają mnie ani nie obcierają nic kompletnie nic. Raz od wielkiego dzwonu użyłam bawełnianych podpasek (mamo, nie kupuj więcej) i jaki efekt? W szkole czułam jak mi leci i pulcze się na d*psku -,- niefajne uczucie. Jak mam te z siateczką szczególnie lubię facelle z rosmana i bella violet to nic mi nie cieknie wszystko się wchłania a poza tym to krew jest oddzielona od skóry i nic nie brudzi! Tzn troszkę tam czasem coś czuję jak np. wstanę - siądę ale tak to nie. Tamponiki to z lidla fajne bo o.b tampax za drogie używałam je tylko na 1 raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1996
ja mam niestety bardzo obfite menstruacje używałam już wielu podpasek i jak dotąd,na szczęscie,tylko raz mi przeciekło miałam wtedy na sobie always,i to te różowe,które miały być bardzo chłonne no i niestety,nawet 1godz. mi podpaska nie wytrzymała na dodatek byłam wtedy w szkole,więc kiepska sprawa...odsiedziałam na swoim krześle do końca lekcji i nawet trochę dłużej,do póki wszyscy nie wyszli z klasy do piero potem wstałam i szybko wytarłam krzesełko,noa potem biegiem do nauczycielki tak,żeby mnie nikt nie zobaczył i zwolniłam się od tamtej pory nie używam always,bo boje się,że ta sytuacja się może powtórzyć uzywam teraz tylko belli tych nocnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproś mamę, żeby zabrała Cię do ginekologa, bo takie miesiączki nie są normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żosta
Ja uzywam belli perfacta tej fioletowej... Ladnie pachnie i nie drazni za bardzo. Co prawda mam bardzo dlugi i pod koniec to cale pachwiny czerwone, no ale coz... Nie nasz wybor, powodzenia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastoletnia z okresem
Ja używam bardzo dużo podpasek. teraz je krótko opisze :) 1. Naturella- classic Normal, moge nosić w obcisłych ubraniach, spoko jak dla mnie, ale zaliczyłam z nią kilka wpadek. Ale nie zniechęciłam się, jest ok :) Ładnie pachnie i ekstra cena ! :) 2. Bella Perfecta Ultra Maxi Blue- na obfity okres, megaa długa, świetna też :) (6 zł za 18 sztuk) 3. Always Night- cena w miare (8szt- 3,60) są grube, długie i mega chłonne, idealne na obfite okresy i na noc. Nie przecieknie ci :) 4. Linell- kupiłam bo nie było innych, beznadzieja :/ (dostępne w Carrefourze) Jedyny plus to cena (10 szt.-2zł) 5. Cashmir (niebieskie opakowanie) też super, cieniutkie, idealnie na te mniej obfite dni, mięciutkie, tanie, b.fajne :) aczkolwiek trudno je dostać. (3,19 za 10 szt) 6. Teraz kupiłam Biedronkowe Femina Safe. Zobaczymy jakie będą, fajnie wyglądają, mają skrzydełka i atrakcyjną cene (4 zł-20 szt) Zamierzam kupić jeszcze Facelle z rosmana. Wie któraś o nich coś? potrzebuje takich na obfitsze okresy. Pomożecie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze to femina na noc z biedronki. sa duze bardzo cienkie i chlonne. za 18 szt place tylko 4 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facelle są b.fajne, zwłaszcza te maxi na noc. Ostatnio odkryłam biedronkowe Femina i są naprawdę super - cienkie, ale b.chłonne, nie podrażniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko i wyłącznie always night ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻADNE. Tampony O.B i wkładka bella elegance bądź naturella ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem podpaski z serii bella są najlepsze nie rolują się nie przeciekają i są mega wygodne :) naturella też są spoko ale wkład się roluje i sprawia mi to dyskomfort:(. Według mnie ( a próbowałam i bella i naturella) podpaski z belli są o wiele wygodniejsze. Polecam są w różnych kolorach wszystkie delikatnie ładnie pachną nie pachnie tylko bella w niebieskim opakowaniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie podpaski są beznadziejne. Najlepsze są tampony. Odkąd używam tamponów czuje się jakbym w ogóle przestała mieć okres, już nigdy nie zrezygnuje z tamponów na rzecz pieluch :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze to Rockwool lub Isoverl z Biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×