Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcia955

Jakie według was podpaski sa najlepsze?

Polecane posty

Gość Aśkaaaaa xdd
Ja osobiście używałam przez długi okres czasu podpasek Naturella, ale maxi ponieważ mam obfite okresy... Są dobre polecam ale ostatnio użyłam ich i dostałam uczulenia na zapach niestety :/ Więc zaczęłam używać bella nova maxi ze skrzydełkami i jest bardzo dobra polecam :) Alweysa raz użyłam bo dostałam niespodziewanie w święta i siostra mi pożyczyła ja ich nie polecam. Lubię alweysa ale na noc na noc są bardzo dobre :) Dla mnie na ten czas najlepsze są te z belli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturella ultra maxi i Always radiant Infinity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama używa Naturelli,ja używam tamponów firmy O.B.;) A,moja siostra używa podpasek firmy Always,wg niej najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj panią premier jakich używa gdyż ładnie z nimi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zandalee-70@tlen.pl A moje zdanie jest takie że nie ma idealnych podpasek,ja próbowałam już chyba wszystkich i często zdarzało mi się że przemokły,najgorzej bywa w nocy lub w miejscach gdzie dostęp do toalety jest utrudniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi najbardziej pasuję Facelle z Rossmanna. Natomiast Always mnie odparzały, w Naturelli przeszkadza mi zapach. Kiedyś używałam tylko bella perfecta blue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka891230
A póbowałyście podpasek Shuya Health? To jedyne które sa tak chłonne i super wydajne. Ogólnie lepszych nie używałem. Dla mnie najlepsze chociaż cena duża ale naprawdę warto. Poleciła mi je znajoma która miała bardzo obfite miesiączki. Spróbujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testowałam różne podpaski. Szukałam czegoś co będzie idealne do uprawiania sportu i będzie minimalna szansa, że przecieknie. Mi najbardziej pasują always ponieważ uwielbiam jazdę konną. Z tymi podpaskami spokojnie mogę jeździć konno (ps. Ja do jazdy konnej używam podpasek "Always ultra secure night" i właśnie te na noc są najlepsze do sportów, ale te podpaski, o których tu napisałam z tego co wiem chronią najlepiej. A na okres bez dużej aktywności fizycznej polecam "always ultra super" lub "always ultra normal".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietalat16
Moim zdaniem te z biedronki są całkiem spoko ;) Jednak pewniej czuję się w tych z wersji nocnej bo wiem że mi wtedy nic nie przecieknie jak jestem gdzieś dłużej i nie mam możliwości zmienić co 2-3 godzinki. Bo jednak te zwykle mi przeciekly kilka razy no ale możliwe też dlatego że miałam chwilę za długo :) Mam ochotę ostatnio przetestować jakieś inne i zastanawiam się nad bellą ;) no cóż zobaczymy...Ogólnie myślę że każda dziewczyna potrzebuje coś innego bo jest różna intensywność krwawienia a wygoda też jest ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację wszystko zależy od intensywności krwawienia,ja jednak, chyba jak większość kobiet często sięgam po swoje sprawdzone metody ochrony w te dni,no może nie są one dość powszechne jednak dają mi poczucie bezpieczeństwa co jest dla mnie niezmiernie ważne zwłaszcza w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację wszystko zależy od intensywności krwawienia,ja jednak, chyba jak większość kobiet często sięgam po swoje sprawdzone metody ochrony w te dni,no może nie są one dość powszechne jednak dają mi poczucie bezpieczeństwa co jest dla mnie niezmiernie ważne zwłaszcza w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
always

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Na dzień-wszystkie ultra ze skrzydełkami.Na noc-bella maxi ze skrzydełkami.Sprawdzają się także po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w********aaaj spamerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ostatnio pospaski naturella zaczely odpazac. Musze zmienic i tez nie mam pomyslu na jakie. Macie jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ostatnio pospaski naturella zaczely odpazac. Musze zmienic i tez nie mam pomyslu na jakie. Macie jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_89

Ja teraz używam Always Sensitive i jak dla mnie są super! Są cienkie i dobrze się trzymają majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_89

Dostałam do wypróbowania próbki, bo biorę udział w projekcie #AlwaysSensitive i jak dla mnie są super! Są przede wszystkim cienkie, ale chłonne i dobrze się trzymają majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Ja polecam podpaski Always Sensitive. Nie dość, że pięknie wyglądają, to są naprawdę miękkie i delikatne dla skóry. Idealnie trzymają się majtek, są bardzo chłonne, a przy tym wszystkim mają przyjemny zapach. Nowe Always Sensitive są zdecydowanie godne plecenia dla każdej kobiety, bardziej lub mniej wymagającej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olafaktoria

jak dla mnie tylko tampony beppy, inne są niewygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara 32

Znam te tampony Beppy i rzeczywiście są mega fajne, nie mają sznureczków takie gąbeczki 🙂 Są świetne na tańce, basen, nawet w sumie się w nich można kochać ,ale jescze nie próbowaliśmy...Tak na co dzień to byle cienkie i pachnące,  ale, jak mam wyjścia to Beppy są niezawodne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koosmenatka

A ja polecam podpaski marki  Micci. Można je zamówić w świetnej cenie w drogerii Vica. Ja używałam wersji ultra wings, ultra wings night i probiotic. Każda z nich jest zapakowana w osobne opakowanie, więc śmiało można je wrzucić luzem do torebki/kosmetyczki, klej dobrze trzyma, są chłonne. Wersja night nie jest długa, tylko grubsza, więc jest bardziej chłonna i można w niej spokojnie spać. No i wersja probiotic powinna sprawdzić się u kobiet, które mają problemy z infekcjami. Po za tym myślę, że warto je mieć ze sobą w lecie. Co najważniejsze dla mnie są one bezzapachowe, co jest rzadko spotykane na rynku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawana

A ja polecam belle, ale wolę tampony beppy bo są dla mnie o wiele wygodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×