Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stokrotna Stokrotka

Konto mojego chlopaka w serwisie randkowym

Polecane posty

Gość Stokrotna Stokrotka
No ale mam napisac i zaproponowac spotkanie? Czy jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaa
ile juz osob mowilo ci zebys zalozyla konto? podaj jakis ciekawy opis. wrzuc zdjecie dziewczyny podoben do tej z opisu i odezwij sie. troche z nim poflirtuejesz i dowiesz sie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktos wpisuje na portalu randkowym ze \"szuka kobiety\" to szuka...A Ty jestes taką zapchaj dziurę...:( Jest z Toba z jakiegos tam powodu,ale to cwany lis,znajdzie lepsza rzuci Cie nie patrzac na okolocznoci ...Zerwij z nim,zapomnij,zmarnujesz sobie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaa
najpierw po prostu go zaczep. poflirtuj troche. zagadaj ze ma fajne zdjecia czy cos takiego. pozniej rozmowa sama sie potoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
Wiem, pewnie tak zrobie. Wiecie, ze chyba bardziej zabolaloby mnie to, ze on szuka kogos innego, niz gdybym sie dowiedziala ze chodzi tylko o seks. Ale konto zaloze, nie mam wyjscia.chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyanna
a on sie spyta po co Ty buszowalas na takich portalach :P wiec co wolisz klina klinem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
Nie ja buszowalam, tylko moja przyjaciolka mi to konto pokazala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyanna
bądź pewna, że uwierzy w to... akurat, ale najlepiej poflirtuj z nim tak jak Ci radzą wszyscy i jednoczesnie porozmawiaj z nim o tym, wtedy go sprawdzisz na dwóch poziomach, tylko nie przyznawaj sie ze to Ty na tym profilu jestes:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
Tak zrobię. Wiecie co sobie uswiadomilam? Ze ten skunks dal tam swoje zdjecie, nawet sie nie ukrywa pod profilem bez zdjecia. A jaka ma pewnosc ze nasi znajomi tam nie wlaza? Czyli nawet nie zadaje sobie trudu, zeby to jakos ukryc przed ludzmi, nie boi sie wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaa
bron Boze nie mow mu ze wiesz jesli chcesz go sprawdzic. wtedy bedzie bardziej ostrozny i ze sprawdzenia nici. zachowuj sie jakbys nic nie wiedziala. a co do tego, ze nawet sie nie chowa. no coz.. niektorzy sa naprawde bezczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
Naprawde jest bezczelny. Rownie dobrze mogl miec konto bez zdjecia. Bezpieczniej. A on nawet sie wpadki nie boi. Ciezko mi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyanna
to zacznij najpierw od podrywania niech to trwa troche... po pewnym czasie mu powiedz kochanie chcialam Ci pokazać coś interesującego i wyszukaj mu ten profil, pokaż mówiąc (tu imie koleżanki) znalazła, wiesz cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyanna
ja swojego tajemniczego znajomego zinwigilowałam już na n-k, poznałam wirtualnie jego dziewczynę:P masakra internet jest taki ciasny a niektorzy są tacy małosprytni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
I ladna przynajmniej?:) Boje sie ze to sytuacja podobna do mojej....on kogos ma, ale szuka dalej. Królewny. Jak znnajdzie to prysnie szybciutko z tamtego zwiazku...a jak nie, to z nia zostanie. Smutne, ale chyba tez tak jet w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam tak samo jak ty
też odkryłam ,ze ma konto na fotce założył je w trakcie jak byliśmy razem ( 3 lata związku) nie zastanawiałam sie ani chwili, dla mnie to był koniec potem dowiedziałam sie , że z kilkoma dziewczynami z fotki sie spotkał, z wieloma były rozmowy na gg a z jedną podobno nawet był w czasie kiedy był ze mną nigdy bym nie przypuszczała , że może takie rzeczy robić, gdyby mi ktoś to powiedział nie uwierzyłabym , a jednak teraz dziekuje losowi , że to sie wydało bo spedziła bym życie z taką kanalią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyanna
ładna, ale ja też jestem ładna :) różnice są takie - jest niższa ode mnie, ciemne włosy, tipsiory na pazurach:P to jeśli chodzi o wygląd, a wykształcenie ma pomaturalne-robi tipsy, ja kończe studia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
Wlasnie znalazlam cos takeigo jak ksiega gosci. O Matko! Tam sa wpisy z czasu trwania naszego zwiazku. Sprzed kilku miesiacy. Buziaczki i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyanna
ale przyznam się, że mi się jej żal zrobiło, bo ona komentuje mu każdą fotkę na n-k, on nie ma żadnego zdjęcia z nią, jej profil aż kipi od wspólnych zdjęć... wydaje mi się, że ona go zagłaskuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyanna
jeszcze Ci rzucą inne światło na tę sprawę, może on sie w ten sposób próbuje dowartościować albo zobaczyć jaka kategoria jest jego tzn komu się podoba ... wiadomo, że stan wolny jest bardziej atrakcyjny i więcej się odezwie:) dlatego fajnie jakbyś zagadała na lewo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam tak samo jak ty
nie wiem po co sie masz bawic w zakładanie jakiegoś lewego konta i podrywanie go itd.... to chore... po co ???? nie wystarczy to, co już wiesz ??? perfidnie cie okłamał , loguje sie na portalu gdzie szuka kobiety a ktoś ci tu radzi , zeby kogos udawać ... a po cholere ??? zeby sie przekonac , ze to kanalia , przecież to już wiesz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyanna
żeby się w tym utwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
Miałam tak samo....podobie uwazam. Wlasciwie to na tym profilu jest czarne na białym napisane. Boli mnie to ze dla mnie jest dobry, czule mnie nazywa, mieszkamy razem, razem jezdzimy na wakacje...a on na boku szuka kogos innego. Jak mozna miec takie dwie twarze, to okrutne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w czym sie ma utwierdzać
ze facet z którym jest okazał sie byc dupkiem jakiego potwierdzenia ma szukac to co zrobił nie wystarczy ??? jeśli nie wystarczy to znaczy , że bardzo nisko sie ceni utrata zaufania = koniec i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyanna
dobra pomysł z lewym profilem też nie był moim pomysłem ale można dzieki niemu wykorzystac sytuacje do maxa tutaj się posypała garść pomysłów co zrobić, cos mozna wybrac... wiadomo, że nie o to chodzi ale o fakt bycia "zapchaj dziurą", tulę mocno autorkę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
OK, ale czy majac te dane, ktore macie ( konto, opis kogo szuka, codzienne logowanie sie )..bez lewych profili i sprawdzania - to uwazacie ze jestem Zapchajdziura i nie ma co do tego watpliwości?Wazne jest dla mnie obiektywne spojrzenia na ta sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyanna
jakby był z Tobą maxszczęśliwy taki pomysł by mu nawet na ramieniu nie usiadł a co dopiero wszedł do głowy, coś jest nie tak między wami... ja tak myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
marcyanna...dziekuje za opinie. Ja nie jestem az taka idiotka:) Nie jestem w stanie spojrzec teraz na to obiektywnie, dlatego pytam o rade. A nie chce wszczynac awantury o jakas blachostke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyanna
to nie jest błachostka wiec lepiej jak pokażesz przy tym rozsądek, nie ma sie co porywać i rozstrzygac o calym waszym wspolnym zyciu w dzisiatkach sekund... nie mysl o tym obsesyjnie, poki nie wychodzi na jakies spotkania wieczorami jest Twoj, a powiem Ci, ze moj byly dowartosciowywal sie w podobny sposob w pewnym momencie pisaly do niego smsy, wysylaly kartki pocztowe jakieś dziewuchy i ja zdębiałam skąd je wynalazl... faceci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
On dzisiaj caly dzien na tym serwisie przesiedzial. Boze, ja zwarije niedlugo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eprola
Stokrotko, moim zdaniem osoba, która jest zapisana na portal i aktywnie z niego korzysta nie ma uczciwych zamiarów wobec Ciebie. Mało tego, ktoś kto ujawnia swoją twarz (zdjęcia) i otwarcie mówi światu, że szuka innej kobiety wykazuje całkowity brak szacunku wobec Ciebie. Zastanów się gdybyś była na jego miejscu i zrobiła dokładnie to co on - zakładasz portal, umieszczasz tam swoje najbardziej atrakcyjne, przyciągające uwagę zdjęcia i zachęcasz do.... składania ofert (bo hasło "szukam kobiety" jest zachętą do składania ofert przez kobiety). Znam tysiące sposobów na szukanie znajomych, ale portal to ostatnie miejsce które się do tego nadaje. Może to co piszę nie jest dla Ciebie przyjemne, ale prawda nie zawsze jest miła dla ucha. Szacunek w związku to podstawa, a Twój facet najwyraźniej ma z tym poważny problem... Życzę podjęcia słusznych decyzji (i w przeciwieństwie do innych nie widzę potrzeby zakładania własnego profilu w celu sprawdzenia Twojego faceta). -G-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×