Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jackkkmalina

TEORIA chlopaka NA TEMAT KURW VS DZIEWIC CZYSTA PRAWDA!

Polecane posty

Gość Jackkkmalina

sama równiez to ZAUWAZYLAM i sie zgadzam ZE dziewczyny ktore się szmaca trafiają potem na anprawde wartościowych facetów a te porządne dziewczyny któe mialy do siebie szacunek ladują w niedopwoeidnim dla siebie towarzystwie. doslzam ze: KOzacy( szpanerzy,mlodzi gniewni, osiedlowi bossowie,majacy problem z prawem) bzykają łatwe jednak ładne panienki, potem te wybzykane przez tych niedobrych chlopców szmatlawce wiąża sie z porządnymi facetami,którzy daja im szacunk, miłośc i wiecej rzeczy na ktore nie zasługują. Natomiast porządne dziewczyny równiez ładne, które zawsze były grzeczne zaczynają pociągajc ich niegrzeczni chlopcy i ztakimi sie wiąża. niekoniecznie dostając szacunek itd... ale jest ta adrenalinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tym grzecznym
i niewinnym wydaje się, że mają misję do spelnienia: zmienić tych złych w dobrych...tylko ze nici z tego. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackkkmalina
DOKLADNIE! sama jestem ta grzeczną i trafilam na tego Złego Boya ale to mnie własnie kręcilo. a widze ze wszystkie osiedlowe kurwy któe neiwiedza z kim mają swoje dzieci z wpadki związaly się z naprawde porządnymi chłopakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Bo sa dobre w łóżku, a faceci to doceniają.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już nie wiem
do której kategorii się zaliczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tik taki
o tak! Zgadzam się w zupełności z autorką!Niestety:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie kobiety naiwnie
wierzą, że to dzieki nim i dla nich facet sie zmieni na lepsze. A potem niestety jest wielkie rozczarowanie bo taki zdradza, pije czy bije. nie ma co fantazjowac i marzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie kobiety naiwnie
a te niby "złe" dobrze wiedzą czego można spodziewac sie po konkretnym facecie i potrafią wybrać lepszego.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, nie do końca się zgadzam znam wiele tego typu łatwych dziewczyn, takie typowe "wory na spermę" i trafiły na takich samych debili bez klasy, swój ciągnie do swego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepalena
autorko, twierdzisz ze jestes kurwa bo zwiazalas sie z osiedlowym bojem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elekstryczna
tak właśnie te "złe"wiedzą już czego od życia chcą gdyż nie jednego "przerobiły"potem umieją dobrze wybrać gdyż mają większa wiedze na temat facetów niż te "grzeczne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham uogólnianie
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elekstryczna
candywoman e, nie do końca się zgadzam znam wiele tego typu łatwych dziewczyn, takie typowe "wory na spermę" i trafiły na takich samych debili bez klasy, swój ciągnie do swego Takie to są z typu że nigdy się niczego nie nauczą. Ale wiele umie wyciągac wnioski i jak to się mówi przebierały ,dawały aż wkońcu dobrze wybrały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze że to tylko
teoria. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elekstryczna
Pewnie że teoria która bardzo często się nie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackkkmalina
do kepalena---> o tóz nie nie jestem kurwa Byłam 20 letnia dziewicą a z moim jestem juz ponad 2,5 roku. On ma swoją przeszlosc nie jest typem grzecznego chlopaca wiem ze nei pasujemy do siebie, jestemsy z dwóch innych światów. ja zawsze bylam uczciwa, nie umialabym zrobic komus krzywdny ale neiwiem jak to sie stalo krecilo mnie to w jakis sposób ten jego bunt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackkkmalina
Ci ''źli'' chlopcy bzykają te kurewki a tak naprawde chca porzadnej zeby kumpel nie mógł powiedziec BZYKALEM TWOJĄ PANNE. a Ci porządni moze nawet często nei wiedza jaka przeszlosc ma ich partnerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepalena
Moja Droga, to faceci potrzebuja zmian i co chwila innej panienki, tyle ze latwiej powiedziec o kobiecie ze latwa, bo dala sie zwisc niz o sobie samym, ze jest latwy dran. te kobiety wreszcie trafily na porzadnych mezczyzn czego i tobie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy jaki facet (ten porządny). Jeśli dla niego wazniejsza jest uroda kobiety to zwiążę się z puszczalską - bo puszczalskie najczęściej sa ładne, są ładne i zapatrzone w siebie - nawet nie przychodzi im do głowy, ze są puszczalskie. tyle, że trafiły na \"porządnego\" faceta, który je traktuje porządnie... Natomiast ciekawe sa przypadki \"porządnych\" dziewczyn. Często z zazdrości (ilości partnerów) w stosunku do puszczalskich same próbują z typowimy kolesiami spod klatki, z którymi puszczalskie sie puszczały :D Z tym, ze wtedy koleś spod klatki widzi \"porządną\" laskę i robi jej dzieciaka - bo chce ją przy sobie zatrzymać - tyle, że on z kolei jest matołem i tak tez traktuje tę \"\" partnerkę... Ale to samo dotyczy kolesi, więc panie nie sa tu osamotnione :) Natomist nikt nie powinien się bawić w Boga i mówić, że puszczalska nie załużyła na porządnego faceta... nie nam to oceniać. To facet wybiera z kim jest tak samo jak kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popaprany ....nie dokońca masz racje bo pewnych rzeczy się o partnerze niewie np o ilości partnerów seksualnych więc trudno ocenic czy warto byc porządnym czy se używac do woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tym topiku
jeszcze nie ma prawiczka i kropki? dziwne......:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncvnv
Coś w tym jest. :) Ja wg waszych teorii jestem szmatławcem - miałam ok. 40-50 facetów, a za kilka tygodni biorę ślub z facetem który wczesniej miał tylko jedną kobetę i był z nią 5 lat. Jest kulturalny, oddany, czuły, kochany, inteligentny, przystojny - po prostu cud. Jestem z nim 2 lata i nigdy nie przyszło mi do głowy go zdradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Jak ktos jest "porządny", to najczęściej wcale nie z wyboru.:P Wiem po sobie, he he:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncvnv
Oczywiście że nie wie. Nie dopytuje zresztą. Wie tylko tyle że się "wyszalałam" i nie w głowie mi są inni faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Facet nie powinien wypytywać o przeszłość kobiety - to nie leży w dobrym tonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncvnv
Jak się czuję z czym? Przez to ile przeżyłam, jestem w stanie w pełni docenić mojego aktualnego partnera. Gdybym wybrała go nie mając doświadczenia - to by o niczym nie świadczyło. Ale skoro wybrałam go własnie mając tak duże doświadczenie - to dopiero o czymś świadczy! Czyli wg kryteriów kobiety która miała wielu facetów - on jest najlepszym meżczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Napisałam dlaczego. Mam Ci wyjaśniać, dlaczego coś jest niekulturalne? Po prostu jest i tyle. Oczywiście subtelnie można coś tam wybadać, ale przeciez widać, jak się kto zachowuje - no i ważne jest, jaki kto jest tu i teraz, a nie jaki był kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×