Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boje sie.....

chce miec kolejne dziecko ale boje sie ze to bedzie chlopak.......

Polecane posty

Gość boje sie.....

nie wiem dla czego ale nie wyobrazam sobie miec syna... mam jedna corke i jakos kobieta to kobieta...zawsze sie dogada chcialabym miec druga corke ale przeraza mnie fakt ze moglby byc to chlopiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty :) dziecko to dziecko- twoje ukochane słodkie i pełne pomyslow :D Troche Cię rozumiem bo tez sie boje strasznie ze nie bede umiala sie zjaac synkiem-tzn chodzi mi o zabiegi higieniczne przy chlopcu... ale z 2 strony to przeciez bedzie taki sam kudlaty czlowieczek jak moja Maniulka :D tez bedzie chcial sie przytulac, skakac po łozku i pewnie przyjdzie z ksiazką wgramoli mi sie na kolana i powie "citaj"... e tam dziecko to dziecko a tych pierdólek czyli jak zmieniac pieluszke chlopcu, nauczysz sie szybciutko :D (przynajmniej mam taką nadzieje) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam i chlopczyka i dziewczynke jestem naprawde szczesliwa mamusia i w zyciu bym nie zamienila chlopaka na dziewczynke albo odwrotnie oboje sa cudowni jedno dopelna drugie i nawzajem:) NIE MASZ SIE CZEGO OBAWIAC :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatakmysle
no to przecież można oddac innym na wychowanie, a zrobic sobie kolejne, i tak dalej aż będzie córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co..ja tez pierwsza mam corke i jak zaszlam w ciaze z drugim dzieckiem to tez chcialam dziewczynke,troche mi sie pod koniec ciazy zmienilo(zawsze to parka)....to ze to chlopiec dowiedzialam sie przy ostatnim usg,urodzilam chlopca:)i wiesz co:)nie wyobrazam sobie zeby to mogla byc dziewczynka-to moj kochany synek,taki slodziutki,kochaniutki...do schrupania:) a z toaleta?nic trudnego,powiedzialabym ze nawet prosciej. i nie zapominaj-dziecko to dziecko bez wzgledu na plec:)i zapewniam cie ze tez bedziesz go kochala bo to milosc bezwarunkowa:) zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MAM DWÓCH SYNÓW
i nie wyobrażam sobie mieć córki, więc rozumiem ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewazna jest plec:) dziecko to dziecko:) pomysl ze niektorzy wogole nie moga miec dzieci a ty jeszcze bys chciala plec wybierac :) najwazniejsze zeby bylo zdrowe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat ma 2 chłopców - krzyki piratów i pobojowisko w domu kuzynka ma 3 córy - krzyki / śpiewy i pokazy mody i pobojowisko w domu dzieci bez wzgledu na płec i tak sa suuper :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie.....
ja wiem ale ja sie naprawde tego boje jak cholera!!!!! ja nie mam nic przeciwko chlopakom ale poprostu nie jestem w stanie sobie wyobrazic miec syna!!! moj maz mowi ze powinnam chyba isc do lekarza bo ten strach naprawde mnie blokuje :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celaaaaa
jak ktoś nie ma problemów to z byle g robi problem. Wybierz się na oddział okologiczny to zrozumiesz na czym polega życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie chcesz dziecka-zachowujesz sie idiotycznie zobacz ile kobiet ie moze miec dzieci-one by nie wybieraly plci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka też
znam to;) i rozumiem.Siostra ma 3 chłopaków i jakos żyje;) Masz już córkę,więc myślę,że syn nie będzie problemem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie.....
wy mnie nie rozumiecie wsumie to chyba sama siebie nie rozumiem.. chyba naprawde mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to bym kiedys chciala miec wlasnie syna, nie chce corki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo chciałam mieć córkę
mam 3 chłopaków i dziewczynkę;P najgorsze jest to,że znów mi się marzy dziewczynka..żeby moja córcia miała siostrę. Ale to już pozostaną marzenia;P (chyba:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie płaczą
że nie mogą mieć dzieci,a Ty sie o płeć martwisz :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie.....
wiem ze ludzie maja inne wieksze problemy ale mnie to naprawde przeraza!!!! nie wymyslilam sobie tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wizyta u psychologa by się przydała, ponieważ kompletnie nie rozumiem Twojego przerażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam podobnie
chciałam miec bardzo pierwszą dziewczynke a okazuje się że będzie chłopiec.Dziwnie się z tym czuję. Ogólnie jak zła matka choć jeszcze nią nie zostałam. Chciałam miec chlopca ale drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertaaaa
chciałam mieć księcia z bajki z pałacem a mam normalnego faceta z m 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo niektorzy maja bardziej praktyczne podescie do zycia i nie wznosza serca ponad mozg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takim nastawieniem nie zachodziłabym w ciążę wcale. jeśli nie akceptujesz tego, że możesz mieć syna, to ucierpi na tym Dziecko i cała rodzina. oczywiście, że w ciąży może Ci się wszystko pozmieniać i syna pokochasz nad życie ale chyba najpierw musisz się z tą myślą oswoić, nie wiem, jak dla mnie to tutaj tylko Psycholog zostaje, lub czas albo całkowitarezygnacja z kolejnego Dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu piszesz Dziecko z wielkiej litery? :D ja nie chce corki albo zrobie wszystko zeby miec pewnosc ze urodze syna albo go zaadoptuje nie chce corki i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem, tak jakoś mi się napisało :)A co do pewności co do urodzenia syna to raczej jej nie zdobędziesz... wszelkie metody dotyczące planowania płci są skuteczne w mniej niż 99%ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×