Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobiiiiietka

mąż namawia mnie do aborcji a raczej zmusza mnie do tego

Polecane posty

" dziewica.. amancie licznegosprawy ciazowe znam bo urodziłam synka slicznego aniołka, mam ksywke dziewica ,ale nia nie jestem nie dałabym skrzywdzic zadnego dziecka nawet ninarodzonego, teraz taki swiat, ze jak masz dobre serce i bronisz, zycia poczetego, to ci ludzie za to dobre serce zycza gwałtu, chora psychika " Ale oczywiście naordzonych masz w dupie:P.CIEBIER POEWINNI PRZYMUSOWO UBEZPŁODNIĆ I NAUCZYĆ DYSCYPLINY I NIE WTRĄCANIA SIĘ W NIE SWOJE SPRAWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie potrafi zatoczyc kolo
teraz usuniesz,a potem jak bedziesz chciala miec dzieci z mezem moze sie okazac ze juz ich nie mozesz miec,co wtedy? roznie w zyciu bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze różnie w zyciu bywa, ale jakąś decyzje podjać trzeba. po urodzeniu dziecka tez sie coś moze stać ze dzieci mieć nie bedzie mogła.kobiety maja poronienia i też juz zadna by dziecka mieć nie mogła. A jakby nie daj boże nie mogła to mam nadzieje ze już następna decyzje podejmie wspólnie z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwo sie mówi każdemu aby to dziecko urodziła itp. ale pomyślcie sobie czy wy chciałybyście byc w takiej sytuacji: bez faceta, bez mieszkania, bez pracy bez pieniędzy...wtedy dziecko jak sie urodzi napewno bedzie szczęśliwe i bedzie miało wspaniałą przyszłość. :( prawdą jest ze autorka zrobiła głupstwo, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem tylko myśleć dalej. a dziecko napewno w rozbitej rodzince szczęśliwe nie bedzie. Uważam ze aborcja niczym dobrym nie jest ale w tej sytuacji to chyba dla autorki jedyne dobre wyjscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhg
o kurwa za twoje błędy ma płacić dziecko??? żal mi cie, jesteś głupia, zobaczysz że to problemu nie rozwiążę raczej pogłębi chciało ci sie szmacić to teraz masz jesteś za to odpowiedzialna to Bóg daje zycie i je odbiera a nie człowiek ludzie którzy dokonują aborcji są zwykłymi mordercami, chodzi tu zarówno o matki jak i ojców (którzy albo zmuszają albo nic to ich nie obchodzi) nie mówiąć o lekarzach co z tymi ludzmi sie porobiło, dla przyjemności i pieniędzy zrobią niemal wszystko ale o konsekwencjach to nie myslą, najlepiej wszystko usunąć z drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz urodzić i oddać do adopcji. Takie malutkie dzieci mają dużą szansę naq szybką adopcję. No chyba, że tu masz problem - bo sąsiedzi zobaczą Cię w ciąży. No w takim razie, to chyba zabij, bo co ludzie powiedzą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszyscy wierzą w Boga, którego nie ma a płód nie posiadający jeszcze mózgu to jeszcze nie człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce rodzić, być w ciązy i co ważne mąż też nie chce patrzyć się \"jak jestem w ciąży z innym\" jego słowa a lekarz już się znalazł i rzeczywiście wystarczą tabletki bo to nawet nie ma miesiąca od największego błędu w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra Masakry
Masakra - serio szkoda gadac moim zdaniem - a jestem w 100% za aborcja powinnas usunąć. Powód -nie nadajesz sie na rodzica i nie umiesz utrzymac wiezi emocjonalnych. Masz meza (wg religii i prawa - puki smierci nas nierozlaczy) kłocicie sie w sensie rozstajecie a ty od razu lądujesz desperacko w łóżku jakiegoś nieudaczniczka. Potem szanowny małżonek wraca badz ty do niego to juz bez znaczenia- wielkie zejscie - ale z problemem ciąży - sprytny malzonek od razu wymysla rozwiazanie problemu - zabijemy dziecko i bedziemy szczesliwi. Sory ale to jest kurwa jakas paranoja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 A moze za 3 miesiace znowu sie rozejdziecie ? A mmoze pozniej zajdzesz w ciaze z malzonkiem ale jemu sie odwidzi i znowu znajdzie ginekologa. Ludzie to nie jest zabawka albo ktos jest odpowiedzialny za dawanie dupy bez zabezpiecznia i na tyle odpowiedzialny zeby potem wychowac albo jestesci nienormalni. Idz i usuń babo bo masz nierowno pod sufitem - i popros odrazu o podwiazanie jajnikow cobys sie nie rozmnazala wiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czy po aborcji będzie miała jakieś wyrzuty sumienia czy co to już jej sprawa. Może ich wogóle mieć nie bedzie. A oceniać innych jest najłatwiej tylko nie siebie. Autorko trzymam kciuki, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby Cię kochał, nie namawiałby Cię do aborcji. Faceci są śmieszni ze swoimi ambicyjkami... Decyzja powinna być Twoja. Ja bym nie usuwała, dziecko to zawsze nowa miłość, a facet jak naprawdę chce być z Tobą, to uzna to będzie wychowywał to dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kocha to cudze bachory powinien wychowywać hehe- chyba żyjesz we własnym świecie i mężczyzn nie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się pośmialem wypowiedź jak od rozmarzonej 14latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakby facet miał dziecko z inną kobietą i Ty musiałabyś je wychowywać wbrew swojej woli to też bys taka chętna była....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze powinien
być zadowolony żebędzie mial dziecko wprawdzie nie jego ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehea
WSZYSTKIE DZIECI SĄ NASZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomy_
czy naprawde musisz usuwać ciąże ?? to przecież ŻYWA ISTOTA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz obowiazku rodzić, to Twoja decyzja, embrion to potencjalnie dziecko, ale aktualnie zlepek komórek, nic nie musisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z płaceniem za dziecko za Twoje błędy to przesada - to jeszcze nie jest dziecko, choć może być dzieckiem, to Twoje życie i nie można nikogo zmuszać do bycia rodzicem pewnie, że jak urodzisz, jakoś to będzie i będziesz pewnie kochać dziecko - czy zostaniesz z mężem, czy nie (choć nawet jak nie urodzisz, mąż to nie głowa, nie wiadomo, czy bedziecie razem całe zycie, bez względu na to, co teraz zdecydujesz) to Twoja decyzja, a nie żaden przymus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×