Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lucky_Strike

Jedyny prawdziwy wróż

Polecane posty

czy wróż chce powiedzieć , że jest z Białegostoku czy też posiada równie urocze planty jak ike??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
widzę, że większość ma 75 a/b oddycham z ulgą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ten topik odpowiada na wiele kafeteryjnych pytań -w końcu jest magiczny;) wróż doznał olśnienia i może z całą pewnością stwierdzić, że całkowicie czarny kot ma piersi:classic_cool:, a nawet więcej ....mogę stwierdzić, że ma biust w rozmiarze między A-B!:classic_cool: ike nie męcz proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaraooke
ja też chcę:) zapłacę topikiem:D 165, 50, 75B jakie plany ma wobec mnie 1 a co myśli o mnie 2 ??? Odpowiedz plizzzz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam w podziękowaniu założyć durnowaty temat ale jak nie to nie- kobieta musi mieć swój ten , no jak mu tam, o! honor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dosyć ciekawe ułożenie popiołu:O 1 widzi w Tobie..hmmm nerki...prawdopodobnie uważa, że jesteś idealnym dawcą..nie jestem tylko pewien czy rozważa transplantację ex vivo czy ex mortuo:O natomiast 2-ke nęka następująca myśl związana z Tobą -"Czy lepiej poprosić ją o jej brudne majteczki przed czy po kolacji" dawaj topik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć Lucky
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanie
Wrózu jedynie prawdziwy mam nadzieję ,że zapłaciłam za wróżbę .Co prawda sama nie załozyłam durnego topiu ,ale aktywnie uczestniczyłam w podtrzymywaniu takowych durnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanie
a może tylko :) wystarczy .Ten kwiatek jest wstrętny taki niebieski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że wystarczy:) wróż z reguły zwalnia z opłat widząc kobiecy uśmiech, poza tym łeb mi pęka i chujowy ze mnie dzisiaj organ egzekucyjny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanie
Wrózu a co ? klinika Cie dzisiaj mogłaby uratować ?Znaczy klinik:)Dziękuję dla Amanta od onanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanie
Nie ,nie ,cofam ten uśmiech jako zapłatę .Podtrzymywanie durnych topików to 2 razy cięższa praca niż napisanie samej durnego topiku .Uff na dziś mam dość :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onanie żaden klinik.... niestety nie kac dziś mnie męczy, a nadmiar z jednej i niedobór z drugiej strony wiedzy:O to prawda nie dość, że ciężka to praca to jeszcze niedoceniana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temilka
170 cm 54 kg na oko 82-3 cm wiek Chrystusowy :) proszę o wróżbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry jak nic wychodzi, że przytyjesz...jedyne co Cię może uratować to opuszczanie kafe w trybie natychmiastowym; teraz znaki zodiaku może- więc uważaj na nieświeże ryby i panny w Twoim towarzystwie, które deklarują, że wolą orgazm łechtaczkowy od pochwowego, ze strzelcem pamiętaj o antykoncepcji, byka łap za róg, ale nie przesadzaj z gryzieniem...tyle widzę w tym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucky to była
super wróżba, naprawdę masz talent, bo nie dość, że poruszyłeś ważne problemy mojej egzystencji to jeszcze ze znakami trafiłeś jak w dziesiątkę :) POLECAM WSZYSTKIM TEGO WRÓŻA!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanie
Kochany wróżu mam jeszcze jedno pytanie . To była wielka miłość .Niestety życie rozdzieliło Nas ( wredna p.przedszkolanka !). Minęło tyle lat .Czy ón do mnie wróci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie nie powinno brzmieć \"Czy on do mnie wróci?\" lecz \"Jak wiele jestem gotowa poświęcić żeby go znowu zobaczyć\":O więc ostrzegam!... odzyskanie miłości będzie wymagało spędzenia tygodni na żmudnych ćwiczeniach, pochłonie morze łez i zniszczy przynajmniej dwa komplety seksownej bielizny. :O...lecz jeżeli pokonasz wszelkie trudności (w tym jedną doświadczoną, lecz nieogoloną przedszkolankę) to znowu wylądujecie razem w łóżku....spędzając czas na dzikim i nie znającym wstydu ani ograniczeń leżakowaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×