Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arthen1988

Czy lubicie delikatnych ?

Polecane posty

Gość Arthen1988

Tak jak w temacie :D Czy przepadacie za delikatnymi,zniewiescialymi facetami majacymi kobieca dusze(chodzi mi o tych hetero),wielkie romantyczne serce?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkus bez hasla
chyba sobie jaja robisz, oczywiscie ze nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macho i cieple kluchy
odpadaja.:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciot nie lubimy
a taki facet to ciota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam :D Sama jestem posiadaczka takiego :D Zawsze gustowalam w takich slodkich chlopaczkach :D Bo jestem raczej twarda i silna kobitka i lubie swoje przeciwnosci :) Moj zawsze przy jakiejs romantycznej pioseneczce patrzy mi sie w oczka i placze,jejku jak ja Go uwielbiam :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkus bez hasla
o jezus maria chyba bym sie porzygala, gdyby leciala jakas romantyczna piosenka a on by mi plakal ze wzruszenia :O bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arthen1988
Czyli lubicie czuc nad soba silna reke?Ja sama nie wiem ,kreci sie kolo mnie taki jeden i nie wiem czy bede z nim szczesliwa jak sie zaangazuje ;) Kalyna666 a ty jestes z tym swoim szczesliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj placze a mnie to bardzo porusza,znaczy nie ryczy ale widze ze leca mu lzy :D Ja lubie byc silniejsza strona,twardsza bo taka jestem z charakteru a taki slodziak mnie uspokaja,ukaja,to rzecz jasna kwestia gustu :D Jak moge Go pocieszyc,otrzec lezki,byc dla Niego podpora :) Arthen1988 ja jestem z Nim bardzooo ale to bardzoooo szczesliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy ja nie płakałem od... hmmm... nie pamiętam :D Ale co to cholera ma być? Facetowi już popłakac nie wolno? Jak chłop płacze to musi być święto! No i czemu facet nie może być wrażliwy? Czemu każecie nam kryć się z uczuciami? Póxniej piszecie jak to wasi mężowie nie potrafią wam okazywać miłości tak jak byście tego chciały... A jak mówię, ze kobiecie się nie dogodzi to nie słuchaie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Jezu fuuuuuuuuuuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popaprany zgadzam sie z Toba :D babki biora sobie za mezow twardych macho bez serca a potem narzekaja a na takie cieple kluchy nie chca spojrzec,a mi sie wydaje ze posiadaczki takich slodkich aniolkow sa szczesliwsze :) Dlatego wole zniewiescialego psychicznie i fizycznie chlopaczka niz goryla z nadmiarem testosteronu ktory nie bedzie kochac,bedzie zdradzac,oszukiwac,nie liczyc sie z uczuciami kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davetch
wy kobiety same nie wiecie czego chcecie raz narzekacie ze facet jest zbyt macho za bardzo brutalny a raz narzekacie ze jak jest romantyk to zaraz jest ciota kurwa same nie wiecie czego chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxe
a kto powiedzial ze wrazliwy facet misu plakac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxe
poza tym rowniez nie przepadam za pozornie silnymi kobietami typu doda. Wole wrazliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czego chce reszta, ja wiem czego ja chce zniewiescialego fizycznie i psychicznie? w zyciu :/ mialam chlopaka co plakal, mowil ze kocha 10 razy dziennie i dzielkuje bardzo, dizalalo to na mnie absolutnie aseksualnie, a wzbudzalo jedynie litość nad swoim facetem nie chce sie litowac :O "kocham cie" powiedziane rzadko jest o wiele cenniejsze niz powtarzane co chwila płakac przy piosenkach? ja pierdoooooolę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxe
no dobra ja jestem wrazliwy , ale tez zamkniety w sobie . Dlatego nie wyrazam uczuc tak latwo . Placze z pewnoscia rzadziej niz przecietna kobieta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxe
nie lubie gdy kobieta przeklina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeklinam, bo lubię ale tylko przy przyjaciołach, normalnie sie powstrzymuję ale wiesz co? ak Ci sie dziewczyna sposoba, to przeklinanie olejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxe
nie oleje . Wole delikatne kobietki . Oczywiscie moze sobie przeklnac do czasu do czasu szczegolnie jak sie wkurzy , ale nie co kilka zdan .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja placze, ale tylko jak bezsilność pomiesza sie u mnie z wsciekloscia z samejj wscieklosci pale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem jak z tym
przeklinaniem bo mi jak facet nawet sie spodoba a uslysze ze czesto przeklina to od razu wszystko mi przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryzowa Panienka..
CHETNIE POZNAM TAKIEGO MEZCZYZNE !!!! :O marze o takim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. romantyczni, ale silni. delikatni, ale zdecydowanie.. zniewieściały odpada!!!!!!!! ;]]]]]] właśnie.. jak facet płacze to powinno byc świeto! ale gdy zaplacze to kolana miękną.. zawsze uważałam, że gdy facet uroni przy mnie łzy tzn ze jestem dla niego podporą, że ufa mi, szanuje i nie kryje uczuc. cudownie sie wtedy czuje.. [ach wspomnienia...] tylko jesli ma płakac przy kazdej romantycznej czy smutnej piosence to na pewno nie czułabym sie koło niego KOBIETĄ. jednak facet musi dawac poczucie bezpieczeństwa, a przy zniewiesciałym czy płaczce nigdy czegos takiego nie poczuję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię zarówno
nadwrażliwych jak i bezuczuciowych młotków. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsi
to tacy romantyczni realiści. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×