Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oliwka_266

Proszę o opinie.Wrociłam do faceta z ktorym byłam kiedyś

Polecane posty

widocznie sam miał sporo na sumieniu, skoro chciał znaleźć winę w Tobie. krecenie filmików- więc to go kręci :O laske zabrał na wakacje by móc kręcic filmiki- widac najbardziej zalezy mu na sexie. hmm...Facet nie ma zadatków na dobrego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakis_facet
Oliwka_266 - gość dziecinny i lekko psychiczny. Nie jest z nim najgorzej, bo wielu osobom zdarzają się takie rzeczy, ale jemu na pewno potrzeba czasu na zmianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli go kochasz, możesz być z nim jeszce parę miesięcy obserwując, czy rzeczywiście się zmienia, czy jest poprawa. Ale po Twych wpisach odniosłam wrażenie, że nie wierzysz w to i masz serdecznie dość zaistniałej sytuacji - tak bardzo, że te negatywy przeważają nad pozytywami. A w takim wypadku informuję, że nie musisz dawać mu kolejnej szansy, nie masz takiego obowiązku. Możesz związać się z kimś dojrzałym emocjonalnie, kto nie wystawia zaufania na próby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie sam miał sporo na sumieniu, skoro chciał znaleźć winę w Tobie. krecenie filmików- więc to go kręci laske zabrał na wakacje by móc kręcic filmiki- widac najbardziej zalezy mu na sexie. hmm...Facet nie ma zadatków na dobrego partnera Szczałka... Ty za to masz zadatki do wyciągania pochopnych wniosków... Filmiki chłopak kręcił z autorką topicu, o koleżance nic nie wiemy. Przystopuj troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
energiczna- jak facet lubi kręcić filmiki, to bedzie to robił i szukał ku temu okazji. po drugie- nie moze sie powstrzymac przed ujawnianiem autorce pikantnych szczegółów z sexu na wakacjach- przyznał sie do swojej motywacji dlaczego pojechał z tą dziewczyną na wakacje- wszystko to pokazuje jednoznacznie kim jest ten facet typ co kręci filmiki tak ma, że lubi je kręcić ;) samo zycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodatkowo obciąża go fakt, że filmik z sexu nagrał bez jej zgody. W tajemnicy. Kto tak robi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem. Nieetyczne jest kręcenie intymnych filmów bez zgody wszystkich, ehm, aktorów. Sex-wakacji też nie pochwalam. Natomiast przyczyny dla których facet się przyznał, mogą być inne. Może odczuwał wyrzuty sumienia? Nato miast Ty, szczałka... "typ co kręci filmiki tak ma" - ile przypadków przebadałaś dokładnie, by móc wyciągać takowe wnioski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka_266
To chyba cała prawda. Jestem za dobra on mnie zna i wykorzystuje to. Wie w którym momencie jak ma się zachować. Ja tylko zapytałam czy ich cs łączy wiecej bo rodzina za nią. A on się wściekł strasznie, że jak tak ma wyglądac wspolna przyszłość to on dziękuje!! Osłabia mnie i sprawia że sie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×