Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i znów problem

co byście zrobiły, gdyby facet

Polecane posty

nie wracaj bo bedziesz miala tak jak ja, ze mna nie zakonczył a z druga sie juz spotykał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllaaaaaaaaaaaaaaaa
Babo!!!! Kochana babo!!!!!! zadna nie wrocila bo kobiety madre sa istoty i w przeciwienstwie do mezcyzn uzywaja orzeszka :D zadna szanujaca sie kobietka nie bedzie workiem na sperme dla choragiewki. Sorki za dosadnosc. Niech szuka jakiejs naiwnej....hehehheheeh Ametoda na litosc oczy biednego szczeniaczka.....hehehehhehehe oni potrafia oj potrafia... leczy my damy sie nie damy bo na mezczyzn sposob mamy :D trrrraaaallalallalalalalaalllllllllllllla. Cmok nie daj sie przekabacic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soreczki
wiem że nie jest to mój topic ale może mi tez poradzicie: spotkałam się kilka razy z chłopakiem, zaprosił mnie nawet do siebie itd, potem oznajmił że nie chce sie angazować emocjonalnie ale chetnie spotka sie ze mna jako kolega i może coś jeszcze bedzie ode mnie chciał (dał mi to do zrozumienia), dodam że ja też nie chcę angażu i tak naprawdę nie chce mi sie z nim spotykać na tych jego zasadach tym bardziej mam powazniejsze problemy, ale on dzwoni czasem i lamentuje że już go nie lubie itd bo go unikam , jak to przerwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soreczki
No tak niby proste, ale znać się z nim mogę tak na cześć, mieszkamy w tym samym mieście chciałam raczej to załatwić tak delikatnie ale dać do zrozumienia żeby mi głowy nie zawracał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daj się nabrać
soreczki skoro on nie chce się angażować, ale coś tam (pewnie doopy) będzie chciał to powiedz mu, że po pierwsze szukasz trwałego związku, po drugie nie chcesz kontaktów z ludźmi, którzy kierują się wyłącznie popędem płciowym :P możesz też dodać, że możesz się z nim spotkać wyłącznie na zasadach koleżeńskich gdzieś w towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soreczki
dzięki za rady, ok no nie powiem tak wprost bo mi trochę głupio tak wypalić jest spokojny miły tylko to mnie tak wkur...ło ta jego prośba, poza tym i tak nie mam czasu na takie beznadziejne rzeczy czy faceci po prostu ida na łatwiznę i chca sobie załatwić za łaskę bycia znajomym czy kolegą darmowe rzniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak miałam
Rozstal sie z nia, potem wrocil bo ponoc mi nie ufal, potem dalej widywal sie ze mna, z tamta szarpal sie pol roku, dzis jestemy razem i jestem z nim bardzo bardzo szczesliwa. Jak dzis go o to pytam czemu tak zrobil powiedzial ze sam siebie nie rozume, z ebal sie tego co nowe, ze ja juz znal, mimo z ebylo zle to bylo " bezpiecznie" nie umial sie z tego wykaraskac. Dzis ona obrzuca mnie blotem, jestemy razem, jest dobrze. Kazdego dnai mowi mi, jak bardzo jest mi wdzieczny ze go przyjelam ze mialam na tyle sily w sobie i ze go nie odtracilam. Hednak czasmai wspominam to co sie stalo, to jak sie zachowal. Wtedy zamilkl na dwa tygodnie. Mowil ze probowal ratowac tamten zwiazek i byc fair , ale nie umial nie myslec o mnie. Ot taka historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falanna
nie czytałam dyskusji bo nie mam czasu ale powiem Ty jesteś chyba nienormalna , kurwa mać że zastanawiasz się czy wrócić do niego masz do siebie jakis szacunek ? jesteś na kiwnięcie palcem ? ale te laski są jebnięte, wystarczy że facet pomerda choojem a ta leci jak sunia w cieczce powiedz mu żeby spierdalał i koniec gadki nad czym się jeszcze zastanawiać ? tyle czasu, rok i nie znalazłaś sobie fajnego przyjaciela ? tylko czekasz aż skurwysyn zagwiżdże na ciebie ? normalnie szok jakie baby są głupie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soreczki
to merdanie choojem podoba mi się, ale w teorii tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po roku... szybko sobie przypomniał, jeśli z nim teraz zaczniesz to utwierdzisz go w tym że może sobie iść i wracać kiedy zechce, zostawił raz, nie docenił Cie że ma taką dziewczynę, t i drugi raz zostawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×