Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yoyotte

Pierwsza rocznica śmierci...

Polecane posty

Gość do tej pomaranczowej
naucz sie czytac ze zrozumieniem, nie chodzilo mi o to jak odpowiadaja, ale jak nie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllaaaaaaaaaaaaaaaa
te papuga :D moxe sie zmierzymy w mojej dziedzinie? tyle ze polegniesz na pierwszym oytaniu. kazdy jest specjalista w danej dziedzinie chcesz walczyc podnosze rekawice ale walcz uczciwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie moja brocha
To jest dość proste ale nie istotne , można znaleźć przez google przy obliczeniach stropu. Cieżar stropu i belek potrzebny jest do obliczenia wytrzymałości stropu. Chodziło mi o to że zawsze można zadać pytanie "trudne dla ludu" Jak by mi ktoś zadał pytanie z chemii nawet z pierwszego roku z pierwszego semestru to oczy miałbym jak 5zł :D Niestety nie ma już ludzi wszech wiedzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej pomaranczowej
"llllllllaaaaaaaaaaaaaaaa buahahahhahahaha komiczne ty zalosny ignorancie. Oczytany wyksztalcony pan prawnik ktory nie wie takich rzeczy buahahahhahahahha buahahahahah widac ze wiadomosci sie nie czyta nie oglada oj bo pekne bbbuahahahhahahahahhahhahhs o nie moge hahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhii ignorant cymbal glupek kretyn debil nic nie wiedzacy o swiecie " Ty zaczelas pyskowke, wiec przestan juz. Dobrze napisalas, kazdy jest dobry w swojej dziedzinie i nie musi wiedziec wszystkiego, nawet ja nie jestem w stanie sledzic wszystkich wydarzen na swiecie, a staram sie byc na biezaco, ale to trudne jak sie ma bardzo absorbujaca prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie moja brocha
apropos Wiadomości ps Ja osobiście uwazam ze głód w boliwi ma taki wpływ na moje życie jak orgazm Kasi J. Mieszkającej w Krakowie na Brackiej. Czasem jednak warto spojrzć w pudło bo "ci z Wiejskiej" mogą nam zaserwować np podwyżkę o 20% cen gazu i lepiej być tego świadomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie dziewczynie spokój przynajmniej wie co to jest google- jak z tego korzysta to już mniejsza z tym niektóre i tego nie potrafią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie moja brocha
ps ciężar właściwy to z fizyki jest jest to Q/V czyli Cieżar do objętości znająć masę na metr i powiedzmy objętośc na metr całość wynosi 2 * m *g / v gdzie g to przyśpieszenie ziemskie 9,81m/s^2 (fizyka szkola średnia :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×