Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość basia11111

ja u was z testem ciążowym

Polecane posty

Gość basia11111

miała dostac wczoraj miesiaczke ale nic dzis nic no i zrobilam test ...i niewiem co myslec (staramy sie o malenstwo) test wyszedł negatywny po 3 min. napewno ale polozylam go, no i po jakies ok 1 godzince przechodze wzialam go do reki i poatrze 2 kreski... i juz niewiem co mysle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeefdfff
po jednym dniu spazniania robisz test PROSZE NIE rob z siebie kretynki trzeba odczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem to musisz
odczekac ok 2 tygodni zanim zrobisz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolaGLOSSSSSZ
pare dni i wtedy test zrobic,nie ma takiej opcji ze po kednym dniu opozniania wyjdzie prawdziwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAKO
To Ty jesteś kretynka "bozee....",niby za wcześnie?,Głupia jestes,przeciez testy ciązowe mogą wykazac ciąże już 6 dni po zapłodnieniu:-O,skoro dziewczyna czeka na ciąże to chyba normalne że chce wiedziec jak najwczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolaGLOSSSSSZ
jakie tego prawdopodobienstwo ze bedzie prawidlowy 6 dni po zaplodnieniu chyba nie czytacie i lekarze wam nie mowia ze trzeba odczekac matko boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam siefff
niby tak pisze ale lepiej poczekac a jesli nie to do lekarza i bedzie wiadomo proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAKO
Ok. Ale dziewczyna jest "napalona" na ciąże i sie jej nie dziwię,rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam siefff
dokladnie pragnie tego dziecka wiem i rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madre sie znalazly
Najlepszym rozwiazaniem bedzie jesli jutro kupisz test i go powtorzysz, dla pewnosci. A nie sluchaj ze to nie mozliwe by juz teraz po jednym dniu kiedy spoznia Ci sie miesiaczka nie mozna bylo robic testu-MOZNA! i juz teraz moze on pokazac ze jestes w ciazy. Wiem bo ja zrobilam test dwa dni przed miesiaczka i wynik testu byl pozytywny,bylam w ciazy teraz corka ma juz 3 lata. A dla jasnosci dodam ze test zrobilam dlatego ze podswiadomie czulam ze jestem w ciazy. A i jeszcze jedno,lekarzem nie jestem ale moge Wam jedno wyjasnic jesli nie wiecie-kobieta moze tylko w jednym dniu w trakcie 28 dni cyklu zajsc w ciaze ten dzien przypada okolo polowy cyklu. Jednak plemniki maja dluzsza zywotnosc i moga przeczekac kiedy wspołżyliscie np dzien wczesniej(przed dniem plodnym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madre sie znalazly
a i dodam ze ja rowniez gdy zrobilam test poczatkowo byl negatywny przeszlam z nim z lazienki do pokoju polozylam sie do lozka z testem w reku i kiedy na niego spojrzalam zeby upewnic sie ze napewno jest negatywny okazal sie pozytywny oczywiscie na drugi dzien powtorzylam test. Nie wiem jaki test mialas ale ja zawsze uzywalam Qick ....(nie pamietam dokladnie nazwy ale z dzidziusiem narysowanym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×