Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sill

Waga dzieci - do mam wielodzietnych

Polecane posty

Temat dotyczy wagi urodzeniowej waszych pociech, chodzi o to , czy wszystkie dzieci rodziły się \"małe\", \"średnie\", \"duże\", czy różnie wagowo. Pytam z ciekawości, jestem w drugiej ciązy, pierwszy poród lekki, dziecko 3200, rodziłam bez nacinania i nie pękłam, wiec jasne jest ze marzę, by i drugi taki był. Ale wiem, ze reguł nie ma tutaj, dlatego chcę wiedziec, jak to u innych mam było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppphpo
podobno drugie dziecko jest zawsze odrobinę wieksze, ale przewaznie matki rodza dzieci o zblizonej wadze Pociesz sie ze drugi poród jest łatwiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoiki zakręcone
Moja mama urodziła nas czworo i waga nas wszystkich była bardzo podobna: 1-3500 2-3500 3-3300 4-3800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsze
dziecko 3680 drugie 2980,pierwszy porod z nacieciem drugi na szczescie nie.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My rodziliśmy się ważąc 3650g +/- 50g. Tylko Michaś (3. dziecko) ważył 3800g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoiki zakręcone
aha- mimo podobnej wagi porody były różne. Pierwszy ciężki, po porodzie zagrożenie życia, drugi i trzeci poród szybki i łatwy. Czwarty ciężki, długi,po terminie, wywoływany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama wszystkie dzieci małe miała: pierwsze nie wiadomo bo martwe się urodziło, drugie 2800, trzecie 3200, czwarte 2750, piąte 2100, ale to wczesniaczek jest :) ale i tak za duży by nie był bo to waga z 36 tygodnia, więc za dużo by nie przytył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZięki za wypowiedzi, jednak reguł i tu nie ma. A jak możecie to dodajcie jeszcze - w waszych konkretnych przypadkach wg płci jak to było, czy np. dziewczynki wieksze od swoich braciszków, czy odwrotnie. Wiem, ze to naprawde róznie bywa, ale załóżmy porody terminowe (nie wazne czy wywoływane, bo i tu bywa), ale powiedzmy inaczej - chodzi o te donoszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje 4 sztuki
1 3 950 2 4 150 3 3 700 (ale ur. w 37 tyg, a pozostałe w 40/41) 4 3 650 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje 4 sztuki
ta w 37 tyg to dziewczynka,reszta chłopcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoiki zakręcone
Ja podawałam wagę to podam płec wg. kolejności Dzieewczynka Chłopiec Dziewczynka Chłopiec Na przemian. Wszystkie donoszone. ostatni wywoływany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 syn: 3880g 2 corka: 4020g oba porody latwe szybkie i bez naciecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 syn 3100 2 corka 2950 oba porody bez naciecia/pekniecia drugi porod express i prawie bezbolesny w porownaniu z pierwszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhcn
z tego mozna wywnioskowac ze kobiety rodzily dzieci o podobnej wadze wiec u ciebie mzoe tez tak byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×