Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto moze....

moze ktos by zechciał pomóc...

Polecane posty

Gość kto moze....

Witam, czesto widziałam na forum topiki z prośba o pomoc, mianowicie o jakies ciuszki dla niemowlaczkow itp... i dzisiaj ja bym chciala poprosic o taka pomoc.Może jest na forum ktos kto ma na zbyciu wyprawke dla malutkiego dziecka, konkretnie jest to chlopiec. Nie oczekuje wcale ze beda to jakies markowe nie zniszczone rzeczy. Poprostu cokolwiek,wierzcie mi ze wszystko sie przyda, za kazda pomoc bede wdzieczna. Możecie tez pomoc mi podajac jakies adresy gdzie mozna o taka pomoc poprosic albo za drobna wymiane czy nie duże pieniadze kupic dla dziecka najpotrzebniejsze rzeczy. Jeśli ktos był by chetny to podaje mojego meila marta2155@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kilka ubranek ale nie wiem czy bedziesz je chciala bo one sa ze tak powiem 2 gatunku czyli troche znoszone a niektore maja jakies male plamki (mysle ze do usuniecia ale mi sie nie chcialo kombinowac) albo jakies male dziurki na szwach ktore trzeba by bylo pozaszywac albo inne wady... czesc jest w dobrym stanie ale powiedzmy ze nie sa to ubranka z najnowszych kolekcji wiec nie wiem czy bedziesz takie chciala... nosze sie z zamiarem wrzucenia ich do pck ale jakos sie zebrac nie moge... jak chcesz to wysle zdjecia mailem... oczywiscie musialabys pokryc koszty przesylki no chyba ze mieszkasz w warszawie to moglabys odebrac osobiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto moze....---> a skąd mniej więcej jesteś,myślę że i u mnie coś z ciuszków by się znalazło,mimo że spodziewam się dzidzi w listopadzie to mogłabym się podzielić śpioszkami i pajacami oraz na pewno bodziakami ,oczywiście nie są one nowe tylko takie \"po domu\"; za koszty przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie skąd jesteś
może też będę mogła pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam cala
wyprawke po moim synku, jest wszystko beciki,spioszki buciki czpeczki bulzeczki sweterki kurteczke kombinezon. skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej baby
Ale wy to już jesteście na maxa dziwne - dam Ci, ale za koszty przesyłki... żal... ja rozdałam wyprawkę trzem osobom i już nic mi nie zostało. ale dając coś komuś, nie miałabym sumienia prosić o parę złotych zwrotu kosztów przesyłki... tym bardziej, że samo dokonanie wpłaty nieraz równa się kosztom przesyłki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może czerwony krzyż? zwykle miejsce informacji i wydawania książeczek z krwiodawstwa jest w tym samym miejscy, zapytaj w opiece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto może -> wysłałam maila, jeśli jesteś zainteresowana to czekam na odpowiedź i już jutro albo pojutrze pójdzie paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto może
dziewczyny dziekuje Wam bardzo ze sie odezwałyscie i chcecie pomóc. Jak najbardziej pokryje koszty wysylki, generalnie te wszystkie rzeczy nie sa dla mojego dziecka bo swojego nie mam, tylko znajomej. Sytuacja wyglada tak ze pewna gówniara oddała niemowlaka swojej mamie ktora juz wychowuje 2 jej dzieci i zwiała. ta kobieta zupelnie nie byla na to przygotowana ( to dluga historia) i kompletnie nic nie ma dla maluszka.Dlatego chce jej jakos pomoc.Stac mnie na pokrycie kosztow wysyłki i chetnie to zrobie jesli nie beda jakos przerazajaco wysokie, nie moge wymagac zeby ktos kto robi przysluge ponosil jeszcze jakies koszty. A zdjecia chcetnie obejrze mimo ze tak jak napisalam na poczatku przyda sie wszystko. dziekuje Wam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto może
acha zapomniałam, jestem z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto moze.... oproznij skrzynke bo nie moge maila wyslac ze zdjeciami... pisze ze masz przepelniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mogę pomóc...:) Mój e- mail bessa@wp.pl. Wyślij mi adres to przyślę paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem
potem sprzedają na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos...
Widac jakim jestes człowiekiem skoro posądzasz mnie o to ze bede chciala potem wszystko sprzedac.nawet nie wiem jak to moge skomentowac bo poprostu brak mi słow na Twoja teorie . eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam wózek z wkładką
kurcze, szkoda,że tak daleko, bo nawet nie wiem jak miałabym to wysłać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos...
Maślakowa, odezwalo sie do mnie kilka dziewczyn , i chca pomóc za co jestem im bardzo wdzieczna wiec mysle ze na razie starczy, gdyby sie okazalo ze jednak malutko ciuszkow przyszlo to sie jeszcze odezwe. Bardzo Wam Wszystkim dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miała to chętnie bym pomogła:) jestem tu tylko po to zeby napisac wam dziewczyny zebyscie nie wyrzucały rzeczy do tych kontenerów pck. one jużnie naleza do pck, tylko do prywaciaza który niexle na tym zarabia, bo ludzie nie wiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos...
wózek juz maluszek ma po swoim rodzenstwie nie wiele starszym wiec o tyle dobrze. a ciuszki jego babcia po oddawała innym ludziom ktorzy potrzebowali bo nie spodziewala sie ze jeszcze kiedys sie przydadza... coz zycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×