Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Na mym lustrze zostawiła Swoje Usta Przy Jej Zdjęciu Spedzam Całą Noc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sailormoon: dużo zależy od Ciebie, ale myslę, że uda się:-) Wiecej szczegółów w czwartek, ważne są Twoje oczekiwania... Dobranoc🌻... Koszmarnie za Nią tęsknię...😍... I nie wiem, czego jestem wart:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura41
Czesc dziewuszki,mam bielizne do zmaglowania. I pytam,do ktorej czynny jest magiel???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiny: byłem... na pewno, bo Dała mi Najcudowniejsze:-), ale już nie jestem:-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!! Gdzie sie wszyscy pochowali ? Zalana-przynajmniej Ty sie znalazlas-witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiny, Zalana: odszukuję w necie Naszą Muzykę, jest coś na Naszym Nowym Topiku, ale jeszcze trochę brakuje...:-( Szukam dalej... Love, that cannot be...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana->czemu taki smutasek? Kot-gdzie ten topik?daj namiar jesli mozesz i chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dole mojej stopki, ale jestem tam tylko ja:-(... Na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana: nie ja zapytałem, ale to nieważne, Radość, śzczęście przyjdą do Ciebie prędzej, niz się spodziewasz:-) Nie mam żadnych dowodów na to, poza moimi przeczuciami... Zwykle nie zawodzą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiny... jestem kompletnie sam i nie jestem... To nie jest smutne, ale jest rozdzierające... Pędze po dwóch drogach, które rozeszły sie, istnieję na każdej z nich... Ale jestem jeden, nie ma mnie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiny: to Nasza Muzyka... Lata temu odkryłem Ją, wychowałem sie na niej, właściwie- dorosłem do niej... Zupełnie niezależnie od Siebie słuchaliśmy, nie wiedząc o Sobie... Ech... To Nasze Dusze... I Miłość... I Ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanvean- I am Your shadow... Jestem Twoim cieniem... Przecież nie odpuszczę, nie padnę na twarz, mimo setek strzał w piersi tkwiących, a cóż moga zrobić MIŁOŚCI???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Only! kolejny smutasek....dzisiaj wszyscy smutni albo nieobecni... Only co u Ciebie i Malutkiej? czytam polecony topik-bajki sa cudne:):) dozuje sobie ta przyjemnosc;) bo uwielbiam slowo pisane-a jeszcze takie piekne:)-i polknelabym to w calosci...na raz,a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie-ja to wiem... My tez sluchalismy tych samych piosenek nie znajac sie,My tez mielismy ulubione te same utwory nie wiedzac o tym..... jak Los nas zetknal to przekonalismy sie o tym... to jest piekne i chyba swiadczy o...pokrewienstwie Dusz?czy jak to nazwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiny witaj 🌻 Bylam dzis w szitalu ale nie zostalam na zabieg bo badania znow zle wyszly i czekam teraz do przyszlego tygodnia. Wszystko mnie przytlacza i brak sil , sama ze wszystkim a Jego przy mnie nie ma :( Wystarczylby Jego usmiech i sama obecnosc , żeby sily wrocily. Ehhh....to juz chyba nirealne , ze ja i On bedzie znaczyc My. Czytaj Kochana na raty ten topik , byl czas gdy kilku osobom dal on wsparcie. Duzo czasu zabijalam szukajac tych tekstow w sieci i wtedy mysli tak nie atakowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only:trzymaj sie Kochana,pamietaj,ze nie jestes sama...masz ta Kruszynke pod serduszkiem i dla Niej musisz byc silna a poza tym masz tutaj nas,wiem,ze to nie to samo co Ukochana osoba(oj wiem,wiem:(( ),ale mimo wszystko... bajki sa naprawde przepiekne i sprawiaja,ze czlowiek zatrzymuje sie na chwile i zastanawia nad soba,Bogiem czy swiatem i nieraz poplynie lza po policzku,czasem usmiech zagosci na twarzy a w sercu zrobi sie cieplej dziekuje Only 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sailormoon, Zakochana: na razie nie mam dobrych wiadomości:-(, z powodu problemów na giełdzie w Stanach wszystko jest u nas zamrożone do końca roku:-(... A w moim sercu nie ma miejsca na mróz😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim!!! Przedemną kolejny samotny weekend:-( Bez niego! Tiny --- staram się odpuścić, zapomnieć ale nie umiem:-( Nie umiem żyć bez Niego! Ezo co słychać? Mogłabyś postawić mi karty - wysłałam maila. Kocie, Only, Zakochana, Zalana - co u was? Może ktoś z Was ma jakieś dobre wiadomości od swoich ex? Może w końcu komuś się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic :( źle źle źle:( śni mi się ciągle po nocach, czuje go non stop ..:( do tego wkierwił mnie jeden koleś , juz mu prawie wpsólczułam bo laska go rok temu zosatwiał bo chory, a on zaraz wiadome tematy zaczął... wkurzyłam sie go zablokowałam to mi jeszcze pojechał że chora jestem, w chorym świecie żyje, i wogóle nie myslę , co za palant, czy każdy musi mnie traktowac jak opakowanie, naprawdę normalnych to juz kurwa nie ma wygineli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×