Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość walizka z podróży

no i znowu się nie powiodło.

Polecane posty

Gość walizka z podróży

zaczynam się trochę irytować :( moja @ spóźniała się 3 dni, już myślałam, że się udało a tu dzisiaj plama! Jestem tak wściekła, że nawet nie mam siły płakać. To nasz 3 cykl starań, nie wiedziałam, że to takie ciężkie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walizka z podróży
chyba nie mam wyjścia i muszę zacząć, mierzyć temp. i notować wszystko w kalendarzu, a chciałam tak tego uniknąć, jeszcze raz staramy się tak na spokojnie a później idę do lekarza :( Nie jestem już pierwszej młodości, to też pewnie ma wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz wyluzować! stres równie wpływa na to że jeszcze będzie większa blokada. Szczerze to lekarz Wam jeszcze nie pomoże,bo za krótko się staracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walizka z podróży
dziewczyny ile wy się starałyście o pierwsze maleństwo? brałyście jakieś witaminy/preparaty/leki? jak to wyglądało/wygląda u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walizka z podróży
Princpolo, ja się stresuję tylko kilka dni przed przyjściem @ i w dniu jej przyjścia, a tak to ostoja spokoju ze mnie, wiem że nie mogę się stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z cora zaszłam w pierwszym cyklu staran,a z synkiem,po 15-stu latach dopiero za 9 :D ,wiec spokojnie:D,bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat jeśli można wie
dzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×