Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamil ppl

sex shop prosze o pomoc

Polecane posty

Gość kamil ppl

od okolo dwoch miesiecy prowadze sex shop i prosze was o pomoc.jakie artykuly najchetniej sa kupowane przez was: wibratory, pochwy, lale, sexy bielizna, głupkowate upominki(swieczki, poduszki, kufle, dyplomy ,fartuszki itp.)na 18nastke , wieczor panienski-kawalerski z gory wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandragora468
ja sobie posmarowałam takim kremem jedną pierś. To działa wyskoczył mi na niej taki wielgachny syf. Słowem trzeci cyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianek83
nie prawda, nieznacie się. To działa. Wystarczy wziąść i zamówić interesujący was środek. Użyjcie go i przekonajcie się. Łatwo jest pisać, jak się nie testowało. Oczerniacie innych. Te środki są naprawdę skuteczne, pomagają wielu ludzią. Nie każdy ma odwagę iść do seksuologa czy innego lekarza. W tedy tylko lek z sex shopu może pomóc. Mi pomógł i nie wstydzę się do tego przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjhjg
Ja zaglądam do tych sklepów po jakąś oryginalną, "inspirującą" bieliznę. Wibrator kupił mi mój partner i w sumie kupiłabym chętnie jeszcze jakiś i jeszcze kulki do ćwiczeń ale to już raczej wysyłkowo bo osobiście w sklepie bym się wstydziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkd
Damianek83, nie ma to jak siła wyobraźni i efekt placebo. Naiwnyś chłopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna7555
damianku83, tak z ciekawości zapytam, czy to cudo z sex shopu miało atest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianek83
zachowujecie się jakbyście pozjadali wszystkie rozumy. Próbował ktoś z Was preparatu z sex shopu? Niemacie pojecia o czym piszecie. Tylko te atesty i atesty a skuteczność was nieobchodzi. Mi pomogło, to każdemu może pomóc. Mojej dziewczynie np. po takim środku wzrosła ochota na seks. Mamy z tego rezygnować bo Wam się coś nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandragora468
damianku83, a Twojej babci, wujkowi, sąsiadce i chomikowi też pomógł ten preparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna7555
:) pewnie im wszystkim pomógł zarobić na nim pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandragora468
chomikowi od tego urosły wielkie policzki (nie kohones, czy jak to się pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofan
nieładnie tak się śmiać ;) taki sex dealer też musi z czegoś żyć. Nie zapominajcie o jego chomiczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×