Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JanPółSerca

ona w czasie seksu nie patrzy mi w oczy

Polecane posty

Gość JanPółSerca

co to może oznaczać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
spytaj sie jej ja bym pomyslala ze mysli o innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedzi może być tyle, ile forumowiczów, spytaj ją wśród żartów i przekomarzań ;) może być zbyt przejęta, albo łatwiej jej się tak skoncentrować albo ma dodatkowe fantazje erotyczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ma zamknięte, to sobie wyobraża, że to robi z innym. Jak wodzi wzrokiem po ścianach - uważaj, chce zrobić remont. Jeśli wpatruje się w sufit - zastanawia się, co ugotować jutro na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez na początku nie patrzyłam prosto w oczy, bo się krępowałam. Za to teraz nie wyobrażam sobie, zebyśmy się na siebie nie patrzyli, kiedy się kochamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanPółSerca
w zasadzie tyo robi wszystko by unikać kontaktu wzrokowego. nie spytam bo oję sie odpowiedzi. to nie wygląda dobrze - tak mi intuicja podpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Wiec zbierz do kupy swoje pół serce i wiecej odwagi. Przy takiej postawie napewno do niczego konkretnego nie dojdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajful
chopie ona czeka tylko na dobry pretekst by cię rzucić wiem bo przerabiałem to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ja zamykam. nie mam \"przyjemności\"z kobietami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanPółSerca
ona nie zamyka oczu tylko ucieka wzrokiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
wiec jak ucieka wzrokiem to sie wstydzi, moze krepuje sie swojej nagosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnij sobie, czy jest jej dobrze. Jeśli nie - to sory gregory, ale badziej mi to wygląda na jakiś obowiązek z jej strony niż zabawę. Jeśli tak - to po co to zmieniac? Nawet jeśli mysli o czymś innym, to nic złego- albo dobry stymulator te mysli albo w niczym jej nie przeszkadzają. Wiele kobiet nie zamyka oczu w trakcie, ale też nie patrzą w oczy faceta. Mi jedna kiedyś powiedziała wprost i szczerze - nie podnieca jej moje spojrzenie, ale dotyk, dotyk kolego! Mój wzrok ją rozpraszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anais nin
o matko, ale masz problem. wiesz w sumie, to takie gapienie sie ciągle w ten sam punkt to jest dosyć męczące, poza tym seks, to nie kolacja przy świecach,żeby gapiła się w twoje oczy z miną zakochanego kundla.ja np mam w sypialni wielkie lustro i cały czas w nie zezuję bo podnieca mnie widok;) no i facet ma sporo ciekawszych części ciała niż oczy do oglądania w trakcie seksu;) a może ty ją chłopie po prostu od tyłu bzykasz i jeszcze wymagasz żeby biedaczka szyję wykręcała o 180 stopni żeby patrzeć w twe modre oczęta i jeszcze ci powiem,że słyszałam co najmniej od 3 koleżanek,że je strasznie wkurza jak facet w trakcie seksu patrzy im cały czas głęboko w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekściasz
załóż na twarz woalkę:o z igły robisz widły wiadomo tomem cruizem nie jesteś i po co ta cała afera? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekściasz
Misiu, te Twoje wywody:o on jest inny, nie ma pojęcia o czym Ty mówisz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddfffffffffffffff
hehe ja mam zawsze zamkiniete tak mi przyjemnie tylko co jakis czas otwieram i jakos nie pomyslałam nigdy ze facet chce miec kontakt wzrokowy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież wiesz
co to znaczy:O więc po co pytasz??? poszukaj takiej która będzie Cię kochała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutnabzdura
to, ze ktos nie patrzy sie ciagiem w oczy podczas sexu nie oznacza braku uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z poprzedniczką
Ja może mam podobne objawy,ale zawsze byłam osoba mało sentymentalną już jako dziecko co nie oznacza że nie mam uczuć, może to wszystko zależy od dzieciństwa,nigdy nie potrafiłam jasno określić uczuć,teraz mam dziecko i postępuje z nim całkiem inaczej, może ono będzie inne i bardziej otwarte w wyrażaniu uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewartikon
może jest po seksie z szympansem, a przy takich herosie kopulacji facet to zero !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×