Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak23

nie wiem jak jej to powiedziec....

Polecane posty

Gość jak23

chce powiedziec swojej kolezance co do niej czuje,ale za kazdym razem w ostatniej chwili mi braknie odwagi....a jestem niemal pewien,ze ona chce to uslyszec....jak sie zebrac? jak to powiedziec? tylko prosze bez tych "madrych" wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu powiedz jej co czujesz:) w odpowiedniej chwili, najlepiej jak będziecie sami:) Odwagi zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak23
wlasnie nie wiem jak sie zebrac na to...mam obawe,ze w razie czego nasze kontakty sie urwia:-/ wiadomo co chce powiedziec czyz nie?:) ze ja kocham i chce zebysmy byli razem(tak w skrocie to pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty wiesz co ona do Ciebie czuje? Czy sa jakieś symptomy że jest tym zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak23
nie wiem co czuje bo nikt tego nie wie czyz nie?:) czy jakies?? oczywiscie....jest ich w mogiłe...np. bardzo czesto chce sie ze mna widziec....bywa zazrdosna o mnie,ale sie do tego nie przyznaje...to jak na mnie patrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak powiesz od razu - jestes skończony... Kobiety bardzo kręci pogon za króliczkiem... Badaj teren... sprawdzaj na ile Ci pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak23
wlasnie chodzi o to,ze to juz z byt dlugo trwa....zdecydowanie za dlugo....wystarczy badania terenu itp. potzrebuje podpowiedzi ja ksie zebrac do tego...albo nie wiem....czegokolwiek...poprostu dobrej rady "JAK"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak23
kurcze czyli koniec pomocy tak??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eM.
Przytul ja, praw jej komplementy i powiedz, ze Ci na niej zalezy :) Reszta wyjdzie sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja grucha -nie- rucha
pomysl, ze raz sie zyje i nie zmarnuj tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak23
a jak powie,ze nic z tego(mam nadzieje,ze tak sie nie stanie)?? kurde jakbym nie wytrzymal i sie rozplakal to przeciez skreslenie do konca zycia(wstyd, hanba itd.)....nie mowie,ze tak sie stanie,ale jakby... normalnie bym se pomyslal "trudno"ale jeszcze nigdy na nikim tak mi nie zalezalo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×