Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Letnia noc

Jestem w ciąży!!!!! Urodzę w kwietniu!

Polecane posty

no ja mam 2 dzieciaczkow, 15 m-cy róznicy miedzy nimi, córka 20 m-cy, synek 5 m-cy:) wolalabym nie miec takiej niespodzianki...a u Ciebie jak jest, duze czy małe Twoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiesz co to antykoncepcja
i w jakim celu się ją używa??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinsrwa
coz trzeba było uwazac :( ale nie martw sie w twojej sytuacji jedno dziecko wiecej nie stanowi roznicy tak wiec gratki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bedziesz miala mniej wiecej tak samo jak moja kumpela, ktora niedawno poznalam i jej meza Radza sobie ;) takze Ty tez dasz rade, ja zawsze chcialam nawet 5 dzieci, ale rzeczywistosc jest teraz inna i gdzies tam nastoletnie marzenia prsynely jak banka:) Na razie 2 wystarczy, tyle ze ja biore tabletki, takze juz sie nei martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co to antykoncepcja.. ale niestety wiem teraz juz także że czasem zawodzi. Trudno nic juz teraz nie zrobię, jakos to chyba będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze gratulacje... :) po drugie... zycie pisze bardzo nieprzewidziane scenariusze... ja też jestem we wczesnej ciąży z terminem na kwiecień... i właśnie wczoraj dowiedziałam się, że prawdopodobnie moge zostać mamą bliźniaków... :) także życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×