Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze ktos odpowie

Dziewczyny mam kilka pytan - chcialabym wiedziec czy moge w ciąży brac CAPIVIT .

Polecane posty

noprmalnie jakbym o sobie czytala. też wymiotuję (do teraz mi się zdarza), skóra sucha jak pieprz, do tego pełno wyprysków na czole, dekolcie i plecach, krew z dziąseł i z nosa to norma. kręgosłup boli tak że dłużej jak 10 minut siedzieć nie mogę. tylko anemii nie mam (jeszcze i na szczęście). co do preparatu capivit to się nie wypowiem, bo szczerze powiem nie wiem czy można w ciaży czy nie. na temat krwawiących dziąseł już coś powiedzieć mogę. sama mam takie od 3 miesiąca ciąży, nawet podczas jedzeniatwardych potraw typu jabłko czy bułka mi krwawią. polecam paste do zębówMeridol, do tego płukać usta szałwią 2 razy dziennie, zeby uniknąć zakarzenia. możesz też łykać rutinoscorbin (choć o to zapytaj lekarza, mi moja pani dr pozwoliła, a nawet sama kazała). skórę smaruj dobrym kremem nawilżającym co najmniej 3 razy dziennie. na włosy dobra odżywka. i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze krwawienie dziąseł
zapewniam Cię, że to jest całkowicie normalne:) i oczywiście, że w książkach piszą ogólnie natomiast fakt, że osoba, która ma te przypadłości teraz (w drugiej ciąży) przechodziła pierwszą ciążę inaczej jest właśnie dowodem na to, że KAŻDA CIĄŻA JEST INNA jak wszędzie się to podkreśla i nie można doszukiwać się tych samych objawów, które ma koleżanka nie znam praktycznie żadnego przypadku by dwie ciąże u jednej kobiety przebiegały z takimi samymi objawami i jest to całkowicie normalne dbać należy o siebie w ciąży równie intensywnie jak przed ciążą natomiast pewnych przypadłości nie jesteśmy w stanie uniknąć jeśli nas dopadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypadania włosów w ciąży nie jest normalne - włosy owszem wypadają (czasem garściami), ale PO ciąży. Sama ciąża nie powinna powodować wypadania włosów, wręcz przeciwnie, wiele kobiet w ciąży, dzięki działaniu hormonów, ma ładniejsze włosy. Na pewno nie ma o co... wyrywać włosów z głowy ;) Pewnie jest jakiś tam procent kobiet które maja podobny problem. Ale ja bym to skonsultowała z lekarzem, bo wypadanie włosów nie jest spowodowane samym faktem bycia w ciąży. Może trzeba zmienić preparat witaminowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×