Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ejoo

14 dni i kupki nie ma

Polecane posty

Gość ejoo

Moj 4 miesieczny synek od 14 dni kupki nie robi,bylam z tym u lekarza a on powiedzial mi,ze widocznie mam taki pokarm,i synek go dobrze przyswaja i nie ma potrzeby czestego kupkowania.Moze ktores z Waszych dzieciatek tez tak ma?troszke sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozesz koorva
14 dni ?????????????????????????????? kiedy ty bylas u tego lekarza? Owszem dziecko moze robic co dwa trzy dni ale 14???? to nie jest normalne, podaj mu cos na zaparcia a najlepiej do innego lekarza i to jak najszybciej. Moze dojsc do wewnetrznego zatrucia organizmu poprzez toksyny ktore zawierają jelita , nie lekcewaz tego a lekarz jest pojeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhh
matko,mam nadzieję że to żart.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie mój synek tez tak miał,aż do moment jak przestałam karmić piersią :):) masz dobry pokarm ,lekarz ma racje:):) płacze dziecko.?? ma twardy brzuszek?? odchodzą gazy?? jeśli odp.na 1 i 2 pytanie na NIE a na 3 TAK to wszystko w porządku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a karmisz piersią? Jeśli tak to rzeczywiscie lekarz ma racje. Dokładnie taką samą syt. miałam i tak samo mi pediatra pow. A Mały zdrowo rósłi i nadal rośnie i ani kolki, ani bólu brzuszka. Nie martw się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a osoby, które nie znaja sie na rzeczy- nie straszcie, jak nie wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhh
mi83 a ty co?lekarz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie żart (to do jednej bardzo zdziwionej dziewczyny).Miałam to samo i moj doskonały pediatra okreslił mój pokarm jako fabrykę doskonałą:D W kupkowaniu zdarzyła nam sie przerwa i 14 i 20 i 12 dni,roznie.Obecnie synek ma prawie 2 lata i \"uracza\" nas kupami,niestety:P,codziennie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kąpieli
wbrew pozorom te 14 dni to norma przy karmieniu wyłącznie piersią. Może nawet nie robić 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem zwolennikiem uzywania termometry ale w tym wypadku pomóż maluchowi i to czym szybciej :O lub czopek glicerynowy :( 2 tg to stanowczo za długo :( ale to moim zdaniem. poczekaj jeszcze na opinie innych matek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhh
pierwszy raz o czymś takim słyszę:) naprawdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze tak moze byc .... moj synek tak mial ... tez sie martwilam ;) no ale co pomaga?? czopki glicerynowe na 100% mu ulzy :) raz dziennie i po klopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie wasze maluchy robiły/robią kupkę co 14 dni / i lekarz mówi ze to normalne? ja chyba zmienię swojego :O u mnie po 3 dniach kazała już pediatra reagować i to drastycznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhh
mam dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lekarz, ale mama- i moje dziecko do tej pory żyje i czuje sie świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kąpieli
żadnych czopków raz dziennie! możesz mu pomóc sporadycznie termometrem, ale nie codziennymi czopkami. Ciemnogród. A może najlepiej podać tabletki na przeczyszczenie????o zgrozo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lekarz, ale mama- i moje dziecko do tej pory żyje i czuje sie świetnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozesz koorva
to nie jest takie normalne jakby sie wydawalo - to ze dzieci tak mają to nie znaczy ze normalne. W jednym wypadku bedzie ok a w drugim toksyczne zatrucie organizmu wlasnym kalem. Mojej siostry syn tez przez 10 dni nic nie robil i lekarz gadal tak jak ten, nie wzial pod uwage niczego innego a jedynie to ze pokarm ok nie bylo badan a nawet oglądania brzuszka nic a nic. Ktorejs nocy maly nagle zacząl wrzeszczec darl sie tak jakby go obdzierali ze skory, Zamiast kupki na pieluszcze byla krew. Okazalo sie ze to wlasnie zatrucie organizmu a krew pochodzila z jelita ktore " jakos sie rozerwalo" nie lekcawzcie tego bo to ze 5 dzieci tak ma nie znaczy ze 6 tez tak miec bedzie. i nikogo nie strasze uwazam ze to nie jest normalne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz,a myslalam ze nie:) chociaz Cie rozumiem,bo starsza corke nie karmiłam długo piersią i sytuacja taka zdarzyła mi sie przy synku dopiero i tez byłam zdziwiona,ale tak jak pisze kolezanka,był zadowolony,brzuszek mieciutki,wiec pozostało sie cieszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , to normalka , skonczy;lam karmic piersia i synek robi teraz ze 3 razy dzinnie kupke heehhehehe :P czasem bywalo ze nie robil do 3 tygodni , a ja biegalam do lekarza co 4 dni .a on uspokajal ze tak moze byc :) no i bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, ze 2 razy:) po kąpieli.. zgadzam się co do ciemnogrodu;) ale mi powiedzieli, ze termometr tez jest zły bo mozna podraznic dziecku scianki odbytu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kąpieli
owszem można podrażnić ścianki ale pod warunkiem że będzie się to robić bardzo niedelikatnie i wkładac termometr na 2-3cm. wystarczy delikatnie tylko wsunąć, sam koniuszek i robić to trzeba z wyczuciem. żadna filozofia. ale powtarzam żadnych czopków!!!!!!!!!!!!rozleniwią tylko jelita i wtedy będzie to już Problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nie spieram się, ale trudno mi uwierzyć, ze przy zatruciu, jak napisałas, nie było innych objawów.. ze to się stało tak nagle... a tu dziewczyny piszą, ze jak nic się nie dzieje, oprócz braku kupki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czopek glicerynowy nie zdazy sie rozpusci i juz jest wydalany jaki ciemnogrod? nie musisz odrazu wyzywac od ciemnych . mieszkam za granica i tu lekarzom bardziej ufam niz w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kąpieli
przy zatruciu ogarnizmu występuje przeważnie gorączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejoo
dziekuje dziewczynki,bylam u 2 lekarzy i kazdy mi powiedzial to samo,dobrze przyswaja moj pokarm-tak karmie piersia.maluszek ma mieciutki brzuszek,nie placze bardzo jest spokojny i grzeczny,no i pruka,nie ma z tym problemu-tylko bardzo smierdzaco.tyle ze zaczynam sie martwic bo tak zazwyczaj co 10 sobie kupkowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozesz koorva
prosze tu jest opinia lekarza, szczególna uwage zwroccie na słowa " nawet do 10 dni " moim zdaniem te " nawet" to jest maksymalny czas! A objawow u synka siostry nie bylo nic zadnych, oprocze tego ze nie robil kupki 10 dni i ponoc to normalne???? "Nie ma najmniejszego powodu do niepokoju. Takie zmiany w częstości oddawania stolca u dziecka karmionego piersią są jak najbardziej w normie. Jeśli nic nie świadczy o tym, że małej to w czymkolwiek przeszkadza (nie widać, żeby coś ją bolało, nie płacze ponad miarę, śpi dobrze, nie ma wzdętego brzuszka), a stolce mają opisaną przez Panią konsystencję, córeczka może oddawać stolec nawet co 10 dni. Nie wymaga to żadnej interwencji - nawet stosowania czopków."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×