Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna do szalenstwa

38 lat czy wszystko skonczone

Polecane posty

Gość i dobrze
dobranoc ale nie poddawaj się jesli zalezy Tobie na nim. Każdy normalny facet marzy o fajnym seksie. To samo kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna do szalenstwa
wybaczam hehehe, niestety ten i nie tylko ten przypadek jest nieuleczalny, uwierz mi, on naprawde probowal, bez rezultatu, nie ma tego czegos, jeden w lozku szaleje drugi nie jakis czas to nawet bawilo mnie, jak on gapil sie na moje , ale ile mozna robic to samej och zapomnialam, przypomnialam sobie, jakis rok temu, po blisko miesiecznej przerwie w seksie tzn nadal bylo miedzy nami, raz w tyg 5 min, tylko ja tego nie robilam, wiec orgazmu nie mialam przez jakis miesiac, kiedy usiadalam mu pupa na twarzy, wyobrazcie sobie ze skonczylam, az sie poplakalam, bo tak bardzo sciskalo mnie w srodku, (kurde nie wiem tylko czemu sama tego nie robilam), wiec skonczylam, poplakalam sie, bo orgazm byl dosc silny, on byl w szoku i uznal, ze by swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\".Ale wierzyć mi sie nie chce, ze nie potrafisz zrobic tak że facet ma ochote na taki seks jak Ty własnie chcesz. Przecież wiele zależy od kobiety ...\" Niestety, bywają takie beznadziejne przypadki.. sama miałam doczynienia.. Mozna się gimnastykowac na rózne sposoby, jak facet jest zblokowany albo zwyczajnie zblazowany, niewiele da się zrobić.. Nie ma ochoty, nie ma - i koniec. albo ma ochote, ale tylko tak jak on chce. Albo jak w przypadku samotnej, facet pcha na siłę, pewnie tylko po to żeby spełnić małżeński obowiązek, a on już dawno przeszedł mentalną andropauze, stabilizacja.. kapciuszki.. piwko .. brzuszek.. Przecież normalne że dziki seks do tego nie pasuje. Facet wyprzągł. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna do szalenstwa
dobrej nocy wszystkim, zycze erotycznych snow, sobie tez hehehe a jakze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprowadź mu jakąś dietę, zdrowsza żywność, trochę mniej kalorycznie, przy okazji schudnie to i potencja się poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
".. kiedy usiadalam mu pupa na twarzy, wyobrazcie sobie ze skonczylam, az sie poplakalam, bo tak bardzo sciskalo mnie w srodku.." samotna, bo sie normalnie zaraz poryczę... Przestań. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna do szalenstwa
retro swietnie to ujelas, on am 45, ten wlasnie brzuszek i sliczne kapciuszki, och nie hehehehe nie chce plakac jeszcze raz dobrej nocki ale jutro musze tu wejsc zeby sprawdzic czy sa jakies wpisy przynajmniej sie tez troche usmialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poplakalam sie, bo orgazm byl dosc silny, on byl w szoku i uznal, ze by swietny" :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna do szalenstwa
retro rycz, ja tez bede ryczec dzieki zapomnialam o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś w porządku babka, strasznie fajna i kochana:) Serio. I jestem całym sercem z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna do szalenstwa
ale powaznie, on patrzyl na mnie zdziwiony, ze ja nie jestem szczesliwa tylo placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna do szalenstwa
i Ty rowniez Retro,dzieki wielkie, rany, jak dobrze, ze tu wlazlam och zapomnialam o seksie, to okropne hehehehe, musze w tej chwili wrocic do swojego nieszczescia buzka dobranoc wszystkich juz mi sie spac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to leć:) i przylec jutro:) a może POlka ma rację, może trzeba byc spróbować go troche obudzić, jakaś dieta, ruch, sport... cokolwiek.. Tylko ja wiem że jak się wpadnie w takie wygodnictwo to potem trudno... zaraz ci pewnie powie że on już za stary na to... Ciekawa jestem czy znalazłabys w sobie jeszcze troche siły żeby powalczyć o swoje? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allala
hmmm kurcze tu za duzo pisania ale wszystko z toba jest ok to twoj facet zawala cala sprawe wiesz co musisz zajac sie soba kurcze ja tez mam problemy i nie moge sobie z nimi poradzic moze powinnismy sie zaprzyjaznic moge ci dac moje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allala
wtedy pogadamy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
samotna ------------- dieta ok i sport też by mu się przydał ale efekty mogą być marne i długo trwają musiałby mieć zacięcie aby go tylko to nie zabiło a swoją drogą nie jesteś z tym sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna do szalenstwa
jasne podaj mi nr gadu, pogadamy nie napisze wiecej nie jestem w dobrym nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dremer66
i co samotna dalej marzysz, czy zaczelas szukac? sluze pomoca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×